Рачунај колку треба да си неспособен за да ти се деси ова за само 2 године.
И тоа од партијата која пред година и пол беше распад иостем, а и уште е.

И ќе дојде сега некој партиски бот и ќе ти каже дека народот бил крив. pic.twitter.com/kNLGPGF2g2
По резултатите изгледа помеѓу прв и втор круг ќе мора Сашо Мијалков пак да оди во притвор
Другарот Заев има 2 недели:
1.Да го врати Грујо од Будимпешта;
2.Да поапси 75% од Дуи;
3.Да разреши половина Влада и 90% од директорите во институциите;
4. Да ги поништат мафијашките урбанистичките планови;
5. Да се запре урбаната мафија;
6.Реформи на судство и администрација..
многу јак момент, бабунски брадрс у ист момент влегоа на терен како измени. #јапан pic.twitter.com/eBOuva4Mlk
+1
 • Рачунај колку треба да си неспособен за да ти се деси ова за само 2 године. И тоа од партијата која пред година и пол беше распад иостем, а и уште е. И ќе дојде сега некој партиски бот и ќе ти каже дека народот бил крив.
  @rmfcmk
 • многу јак момент, бабунски брадрс у ист момент влегоа на терен како измени. #јапан
  @BiggieInJapan
 • Вистината боли, ама треба да се каже, а ова е убаво кажано...
  @zockys
 • Respected @USEmbassySkopje could you please explain to us the symbolism in the photography that you posted on your official twitter account on the day of the presidential election?
  @gankacv
 • Еј, абе Бемве праел и точаци?! Не сум знаел.
  @FireWaterMe
 • Еееееј види му на Јануш саат. Попаметен од него!
  @VlatkoVasilj
 • фиромскиот Malcolm X не е баш сигурен дали ова е монтажа
  @MaximOvertroll
 • @Muarko
 • Овошје за пред спиење. #Третасмена
  @hahahakerka
 • Додека кандидатов плаче, во него гледа ќерката на главниот осуден од Франкфурт мафија кој моментално е на оправдано отсуство надвор од државава... колку романтично
  @Niko_L_Che
 • #ТретаСмена
  @zone0205
 • Нешто нејасно „комити“?
  @KlimeNoveski
 • У втор круг наместо 30, ќе дојдат 300 автобуси од Косово.Све за Стево. И знаеш шо е цаката, сите ќе имаат валидни лични карти. Излезноста у Сарај ќе биде 98% наместо 28%. Све за Стево. На 6-ти мај,на Мицко ќе му останат хидроцентралите,на Заев Нобеловата, тебе #Северна #ДоброУтро
  @LOshGZE
 • НИКОГАШ во историја, повторувам НИКОГАШ во историја немало 40.000 неважечки. 38,5 одзив КОМПЛЕТ сдс, дпне, дуи, алијанца, беса, дпа. ПУШЕТЕ КУР 😘 #Бојкотирамπ #БојкотирамПИ
  @LOshGZE
 
Get Full Access Now
Login via Twitter to start your free trial now

Don't have a Twitter account? You can also register via Facebook or Instagram

Existing users can login

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now