7 day tweet volume :
Australia🇦🇺 Zastępca Premiera NPW ogłosił ostateczne ultimatum dla niezaszczepionych. Jeśli nie zrobią tego do 11.10 br. stracą wszystkie swobody i prawa przysługujące im jako ludziom i obywatelom...👁️ pic.twitter.com/m5j42Qqq03
Prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Panie Prezesie!

Po przeczytaniu materiałów opublikowanych dzisiaj przez dziennikarzy Onet, Gazety Wyborczej i Radia Zet stwierdzam, że PiS to partia złodziei (nepotyzm to kradzież), a Pan jest ich szefem.

Oczekuję na pozew.

Roman Giertych
Decyzją rządu @pisorgpl, @MEIN_GOV_PL i @CzarnekP w ośmioletnim cyklu nauczania w szkole podstawowej uczniowie będą mieć tylko 190 godzin informatyki i aż 608 godzin... religii.

I my chcemy być innowacyjnym i wysokorozwiniętym krajem?
Polska może być bogatym krajem a ludzie mogą żyć dostatnio. Warunek > natychmiastowe wyjście z UE, koniec z zieloną energią, tani prąd z elektrowni węglowych zapewni konkurencyjność polskiego przemysłu. Kto również tak uważa daje lajka i podaje dalej.
 • Australia🇦🇺 Zastępca Premiera NPW ogłosił ostateczne ultimatum dla niezaszczepionych. Jeśli nie zrobią tego do 11.10 br. stracą wszystkie swobody i prawa przysługujące im jako ludziom i obywatelom...👁️
  @Arachnidualny
 • Układ Morawieckiego. Skala zawłaszczania państwa porażająca. Nepotyzm Plus stał się ich głównym projektem.
  @MichalSzczerba
 • Pradziadek premiera Morawieckiego, po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, organizował OSP w Nawarzycach. Dziadek wraz z rodzeństwem walczył w oddziale AK w okręgu jędrzejowskim z niemieckim okupantem, ojciec walczył w Solidarności z komuną. A co wiemy o przodkach Tuska?
  @MarcinHenka
 • Nacisk polityczny KE na polityka nie ma nic wspólnego z naciskiem na sąd. Lepiej jest, rozumiem, kiedy otoczenie premiera emailami z prywatnego konta ustala ruchy polityczne z tym samym TK, który niby jest niezależny? Ośmieszacie nas przed całym światem swoją hipokryzją.
  @wsamraz
 • Kiedy z mównicy sejmowej zapytałem, kto z posłów PiS nie ma rodziny w spółkach skarbu państwa rękę podniosło tylko kilka osób. Dziś śledztwo dziennikarskie 3 redakcji pokazuje, jaka jest skala nepotyzmu ⁦@SasinJacek⁩. To śledztwo pokazuje też, jak ważne są wolne media!!!
  @CTomczyk
 • Sitwa. Ps. Kuzynka premiera - co za kariera ! Za @gazeta_wyborcza
  @mat3oosh
 • #StrefaStarcia | Marta Lempart i Babcia Kasia nominowane do tytułu Warszawianki Roku #wieszwięcej @StrefaStarcia Zobacz więcej: tvp.info/56063492/stref…
  @tvp_info
 • Ośmiornica.
  @naprawdejoanna
 • Dobrej nocy i udanego poniedziałku! 👋 📸 @ewelinawloch #PGEEkstraliga | BETARD @WTSSparta
  @EkstraligaTV
 • PILNE! Książka "Powrót do Jedwabnego 3. To tylko POLIN" wycofana ze sklepów sieci EMPIK! Decyzją sieci Empik, książka (mimo znacznego zainteresowania) pozostanie w magazynach. Dostępna będzie w formie zakupów internetowych - nie ma jednak prawa znajdować się półkach sklepowych.
  @w_sumlinski
 • Kolejny przykład, że szczepionki nie działają. Przebieg choroby jest oczywiście tak łagodny (dzięki szczepionce oczywiście), że Pan Truskolaski wylądował w szpitalu. Ale po co w szpitalu? Przecież był zaszczepiony! To miała być ostatnia prosta i powrót do normalności!?
  @Bob_Gedron
 • Uwaga - zobacz drugi spot akcji #wolnaszkola❗️Zrobiliśmy go dlatego, bo wierzymy, że szkoła w Polsce powinna być bezpieczną przestrzenią dla wszystkich. Jeśli chcesz szkoły wolnej od nienawiści i dyskryminacji, obejrzyj film i podaj go dalej. 🏳️‍🌈
  @wolnaszkola_org
 • 🇺🇸 Patrioci z Utah umieścili ten gigantyczny "szyld" nad najczęściej odwiedzaną autostradą w stanie. „Ojcze w Niebie, prosimy Cię, abyś uświęcił nasze wysiłki, zwiększył naszą odwagę i dał nam zwycięstwo nad naszymi tyrańskimi rządami. W imieniu Jezusa modlimy się, Amen”. ❤
  @Aleksan69788972
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.