7 day tweet volume :
6 yaşında daha
6 yaşında daha
6 yaşında daha
6 yaşında daha
6 yaşında daha
6 yaşında ya 6

Allah belanızı versin!
6 yaşındaki bir kız çocuğunun evlendirilmesi nasıl gerçek olabilir aklım almıyor. Bu vicdansızlıktır, bu ahlaksızlıktır, bu bir #cocukistismarı'dır. Bu konuda taviz veren, görmezlikten gelen herkes her yapı da bu suça ortaktır. Bu kaçıncı olay, bu kaçıncı görmezden geliş! YETER!
Çözemedim valla çok enteresan (Genel)
İsmail Ağa Tatikatı önde gelenlerinden Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kızını 29 yaşındaki müridiyle evlendirdiği, kız 14 yaşındayken başlatılan soruşturmada kemik yaşı testine 21 yaşındaki başka bir kadın sokulduğu ve olayın örtbas edildiği anlaşıldı. Allah belanızı versin. pic.twitter.com/pGhnlgm4AK
 • İsmail Ağa Tatikatı önde gelenlerinden Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kızını 29 yaşındaki müridiyle evlendirdiği, kız 14 yaşındayken başlatılan soruşturmada kemik yaşı testine 21 yaşındaki başka bir kadın sokulduğu ve olayın örtbas edildiği anlaşıldı. Allah belanızı versin.
  @umitozdag
 • 1998 yılında doğan H.G. isimli kız çocuğu 6 yaşında İsmailağa Cemaati'ne bağlı Gümüşel ailesi tarafından 29 yaşındaki tarikat mensubu Kadir İstekli ile imam nikahı ile evlendirildi. H.G. annesinin saçını tarayarak zaman zaman 29 yaşındaki adamın evine gönderdiğini söyledi.
  @haskologlu
 • Zamanında ve şuan da adalet bakanı olan Bekir Bozdağ'ın, Çocukların evlendirilmesine verdiği cevap ; "Ailelerin ve küçüğün de rızası ile yapılmış işler"
  @nasuhbektas
 • Erkan Baş: 6 yaşındaki çocuklara tecavüz eden, tecavüzü teşvik eden, Enes Kara'yı intihara sürükleyen cemaatleri, tarikatları ülkemizde istemiyoruz! İnsanlık düşmanlarına 3-5 oy için hoş görünmeye çalışanlar dostumuz değildir! Oyları batsın, güçleri batsın! #TarikatlarKapatılsın
  @tipgenelmerkez
 • Fuat Oktay’ı Veysel Filiz adlı şahısla fotoğrafı var diye hedef gösterenler. Bakın daha kimlerle resim çektirmiş bu şahıs. İmamoğlu, Davutoğlu, Baykal vs. Her resim çektirdiğiyle samimi olduğu söylenebilir mi? Tabii ki hayır. Yapmayın, böyle siyaset olmaz.
  @zafersahin06
 • Adalet Bakanı’nın, tarikat liderinin elini öptüğü görüntüler
  @SONSUZASK____
 • Çarşamba kızımız bundan sonra inşallah bir İmam Hatip Lisesinde öğrenimini görecek…
  @mambathewhite
 • Her zaman #SonSözüEYTSöyler Haklıyız ve kırmadan dökmeden hak aramayı Dünya ya gösteren en mağdur,en olgun ,en çok hakkına yıllardır sahip çıkan tep topluluk olan EYT ailemle gurur duyuyoruz var olun EYT Haktır EYT Halktır EYT Haklıdır
  @alperozupak
 • SON DAKİKA 📌EYT DE YAŞ SINIRI OLACAKMI 📌VEDAT BİLGİN BUGÜN MECLİSTE AÇIKLAYACAĞIM #SonSözüEYTSöyler @vedatbilgn
  @EYTLEVENTATACA1
 • İsmailağa Cemaatinde 6 yaşındaki kızı evlendirmişler diye soldaki fotoğrafı paylaşıyorlar. Sağdaki de benim 5 yaşımdaki fotoğrafım. Çocuk gelin filan değildim? Stüdyoda gelinlikle poz veren her kız çocuğunu "Çocuk gelin" diye dramatize edecek kadar çirkefsiniz! #cocukistismarı
  @aysemerveyonet
 • 6 yaşında bir çocuk... 6... #cocukistismarı
  @picadambaattin
 • TÜRK-İŞ GNL.SEKRETERİ PEVRUL KAVLAK Asgari ucrettte istikrarın korumanın tek yolu örgütlü olmaktır EYT liler Emeklilikte Yaşa Takılanlar iyi bir örnektir Sosyal medya üzerinden örgütlendiler ve istediklerini alacaklar #SonSözüEYTSöyler @vedatbilgn @turkiskonf @KavlakPevrul
  @EYTLEVENTATACA1
 • Kamuoyuna Duyuru📣
  @eminalpermovies
 • 📌6 yaşındayken 29 yaşındaki bir müritle evlendirilen İsmailağa Tarikatı liderlerinden Ziya Gümüşel’in kızının 14 yaşındayken şikayette bulunduğu, başlatılan soruşturmada kemik yaşı testine cemaatten 21 yaşındaki başka bir kadın sokularak olayın örtbas edildiği ortaya çıktı.
  @yirmiucderece
 • BİM’in marketlerinden File’den. Patates: 7.25 alış, 13.95 satış Yüzde 92,4 net kar. Çilek: Alış 20 lira, satış 74 lira(pes!) Yüzde 270 net kar. Hani Galip beye göre karşılık yüzde 4 net yüzde 17 brüttü.
  @FUATUGUR
 • AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı / Sancaktepe Kurucu Belediye Başkanı
  @nasuhbektas
 • @anlatmayacagim
 • Selam ben izmir den Yeni biriyim bornova 0533..284.88.31😘 Iletisim bilgi ✍😘
  @handan35iz
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Free Registration

Register in seconds with your Twitter account for continued access to our base Explore tools and also get introductory Pro tool access.


Don't have a Twitter account? You can apply for full access to all of our Pro tools and also get continued access to the free Explore functionality.

Existing users please login here.