Words
Hashtags
Users
 
7 Day History
Now
Bilme hakkı temel insanlık hakkıdır. Salgından korunabilmek için gerçekleri bilmek zorunludur. AKP halka yalan söyleyerek salgından korunma hakkımızı engellemiştir. Bu bağışlanmaz bir suçtur, Artık salgın yönetiminde SOSYALDEVLET olmak, bilimden zerre ayrılmamak gerekir.
SUSMA!

Soru sor.
Gerçeklerin açıklanması için talepkâr ol.

Satılık-besleme olmayan medya, gerçek bilim insanları, muhalefet partileri ve büyükşehir belediyelerinin ısrarla gerçekleri açıklamaları, Sağlık Bakanı’nı kısmen de olsa “örtüyü” kaldırmaya zorladı.

SUSMA!
SORGULA!..
4. Doktorasini Italya'da asi gelistirme alaninda yapmis bir bilim insani olarak umuyorum asi alim, dagitim, uygulama sureclerini bilimsel kurallara uygun olarak yonetirler ve pandemi yonetiminde yaptiklari gibi ellerine yuzlerine bulastirmazlar.
Biden’ın Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan'ın Türkiye'yle ilgili sözlerini derledik.

Zincir 👇

Sullivan, Obama yönetiminde Başkan Yardımcısı Biden’ın ulusal güvenlik danışmanı ve Bakan Clinton'ın özel kalem müdürü olarak görev yapmıştı.
Başta il yönetiminde bulunan #Berrin Demir Öğretmenimiz olmak üzere, bütün öğretmenlerimizi temsilen #Mezopotamya Koleji, #Ted Koleji, #Polat Eğitim Merkezi ve #Eğitim Bilimleri Okullarına giderek öğretmenlerimize buket çiçek takdim ettik.
#Ögretmenler #Gününüz #Kutlu #Olsun pic.twitter.com/YM7KMdkVpN
+3
Register for Trendsmap Access
Login via Twitter to start your free trial now

Don't have a Twitter account? You can also register via Facebook

* Analytics, alert and visualisation tools require additional authorisation
Existing users can login

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now