@rumeysaasalar | 346 followers
Yaşadığımız trajikomik olayı anlatmak istiyorm. Müzik cihazlarını kamunun rahatını huzurunu bozacak şekilde kullanmak denilerek aracımıza ceza yazmışlr. Sadece soruyorum bozuk olan teyp ve bayağıdır tamirdeykn nasıl olurda kamunun rahatını bozacak şekilde kullanılr ?
@semrakuytul

Tweet Engagement Stats

Stats are based upon replies and quotes of this tweet

Engagement Map

Quotes
Replies
Retweets
Trendsmap

Replies and Quotes

Total of 9 replies and 1 quotes found
In reply to @rumeysaasalar
Furkan hareketi ile ilişiğiniz varsa, her şey mümkün…
 
In reply to @rumeysaasalar
O da bi şey mi ben olmadığım yerden 3K ceza yedim itiraz ettim önce kabul ettiler sonra sağlık bakanlığı daha önceki verilerden elde edilen bilgilere göre bu şahsın aynı grubun birçok eyleminde olduğu tespit edilmiştir yani orada da kesinlikle vardır tarzına saçma bir dönüş aldım
 
In reply to @rumeysaasalar
Neden yok canım o kadar da değil. Kesinlikle boyle bisey yapmamislar diyemiyoruz? Yazik ulkeme insanina dinime temsile...😣
 
In reply to @rumeysaasalar
Ceza kesecek başka birşey bulamayınca,bundan sonra konuşmamızdan dolayı da ceza gelir evlerimize Türkiyenin geldiği duruma bakarmısınız!!!!!
 
Yazıklar Olsun
İyice basitleştiler
 
In reply to @rumeysaasalar
Trafik polisi 100 tane ceza yazacakmış 99 tane yazmış 100 bulamadı bakmış gibi motosiklet geliyor kiliseye mi gidiyorsunuz demiş evet demişler Bir motora 3 kişi biniyor bu suç baba oğul kutsal ruh şu an aynı mantık
 
In reply to @rumeysaasalar
Vatandaş için çalışmaya devam bravo size.(!)
 
In reply to @rumeysaasalar
15 Temmuz öncesi hizmet hareketine yakın kolejlere teftişe aniden gelip olmadık şeylerden ceza yazarlardi.Yemekhanede yemek saati bitmemiş olmasına rağmen masalarda bir yemek damlası görseler ceza , çöp kovası yamuk ceza. istemedikleri herkesi sindirme yolu bu.
 
In reply to @rumeysaasalar
 
In reply to @rumeysaasalar
Bunların işi gücü yalan
 

Retweeters

177 retweeters not shown
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Thanks for trying our Trendsmap Pro demo.

For continued access, and to utliise the full functionality available, you'll need to subscribe to a Trendsmap Pro subscription.

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.