Fransa'da bugün bütün gün TV ve radyolarda "8 milyar olduk, dünya bunu kaldırır mı?" yayınları dinledikten sonra şimdi de "3. Dünya Savaşı mı çıkacak?" tartışmaları dinliyorum. Ne tesadüf.

Tweet Engagement Stats

Stats are based upon replies and quotes of this tweet

Engagement Map

Quotes
Replies
Retweets
Trendsmap

Replies and Quotes

Total of 23 replies and 3 quotes found
In reply to @SireneOznur
USA hizmetçisi yayın organları .. 2. Dünya savaşının diyetini yeni bir savaşla ödetecekler !
 
 
In reply to @SireneOznur
Teknoloji ilerledi,teknolojik silahlar ön planda,onlarda bu kadar teknolojinin silahları kapsayacagini bilmiyorlardı.Azerbeycan/Ermenistan arasındaki savaşta bunu anladılar.Rusya/Ukrayna arasindakinde emin oldular.Tabi bu da benim düşüncem.
 
Aynı tartışma Netflix dizileri üzerinden de yürütülüyor; dünyayı kurtarmak için (!) insanlığın bir kısmının gözden çıkarılması gerektiği alttan alta anlatılmaya çalışılıyor.
 
In reply to @SireneOznur
Rusya’nın nükleer kullanması için ellerinden geleni yapıyorlar
 
In reply to @SireneOznur
Dünya savaşı çıkarsa istedikleri ölçüde azalmiycak insan nüfusu onun için korkma boş boş konuşuyorlar. Koca dünyada insan sayısı 3 milyonu geçmez nükleer savaştan sonra. Belkide hiç canlı bile kalmayacak bırak insanlar şöyle dursun yaşayan canlı kalmayacak.
 
In reply to @SireneOznur
Açıkça ifade etselerde millette rahat etse artık. batıl bir gurubun kendi seçtiği hizmetlilerle birlikte lüks içinde yaşaması için dünya nüfusunu bişekilde yok etmek zorundayız.
 
In reply to @SireneOznur
Haberi dinleme sebebiniz bugün BM raporuna göre “8 Milyarın Günü” hanımefendi. Dünya bugün en yakın tahminlere göre 8 Milyar nüfuss ulaştı. Ekstra bir durum yok. Merak etmeyin. Komplo teorileri de eskide kaldı.
 
In reply to @SireneOznur
Savaş alanı yine Avrupa olursa, bu savaşın dünya nüfusu ve küresel ısınma ile hiç bir alakası olmadığını anlarsınız.
 
In reply to @SireneOznur
Dünya daha fazlasını kaldırır da bunların midesi karakteri insanlığı kaldırmaz Baska insanlara tahammülü olmayan dünyayı kendi bahçesi sanan insanlıktan zerre nasip almamış yaratıklar yok etmeye ilke edinmişler.. Kurdukları her tuzak onların ayaklarına dolansın..
 
 
 
In reply to @SireneOznur
Rızkı verenin kim olduğundan habersiz, kutsal üçlemeye ve şeytani yapılarla işbirliğine devam etsinler, dişleri bile kalmamış medeniler!..
 
In reply to @SireneOznur
1789 da kendi milletine yaptıkları, Afrikadaki icraatları ve gaziantep te Mısırda yaptıklarıyla savunmasız insanlara karşı ne kadar cani olabildiğini ispatlamış insanlardan herşeyi beklerim.
 
In reply to @SireneOznur
Belki de tesadüf değildir. Yap boz gibi parçaları birleştirip sonuca variyorsunuz,bitiriyorsunuz. Sizde duyduklarınızı analiz edip fikir yürütüyorsunuz. 2000 yıllarda başladı Dünya'ya artık fazla geliyoruz teorisi. En zayıf halka ortadoğu savaşlar çıktı.Tatmin olmadılar.
 
🤣😂🤣🤣🤣
İyi güzel de Avrupa bu savaştan galip çıkacağını mı umuyor!
Hele savunma sanayisi güçlenen Türkiye varken!
 
In reply to @SireneOznur
İzlemek istediğin programa bağlı, demek ki sizin hoşunuza gidiyor bu tür savaş çığırtkanlıkları. Biz de Avrupa da yaşıyoruz daha önüme öyle bir program düşmedi..
 
In reply to @SireneOznur
Ingiltere var gücüyle savaş için çalışıyor. Tıpkı Ukrayna'daki gibi.
 
In reply to @SireneOznur
Dünya beşten büyüktür.
 
 
In reply to @SireneOznur
Bu durumda Çin ve Hindistan savaşmalı
 
In reply to @SireneOznur
Bu gün bende Alman radyosunda dinledim aynisini
 
Over 4 replies and quotes not shown

Retweeters

No retweeters found
532 retweeters not shown
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Thanks for trying our Trendsmap Pro demo.

For continued access, and to utliise the full functionality available, you'll need to subscribe to a Trendsmap Pro subscription.

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.