@aykiricomtr | 434,028 followers
Beşiktaş'ın en merkezi yerinde biri kadın 4 kişinin yolunu kesip zorla para istediler. Küfür edip, bıçakladılar, yerlerde sürüklediler. Gasp çetesi, karıştıkları onlarca olaya ve kamera görüntülerine rağmen serbest bırakıldı.

Tweet Engagement Stats

Stats are based upon replies and quotes of this tweet

Engagement Map

Quotes
Replies
Retweets
Trendsmap

Replies and Quotes

Total of 16 replies and 7 quotes found
Bu cinayete teşebbüs değilse ne ? Bu görüntülere rağmen serbest kalmalarını aklım almıyor! Bunları hapse atmak için daha ne gerekiyor mesela? İlla birinin ölmesi mi lazım ?
Küfür etsek burada dava açar kazanırlar ama bıçaklamak serbest öyle mi ?
 
In reply to @aykiricomtr
Biri bunun prosedur kismini teknik kismini açıklasın allahaskina! Ahlak vicdan vs bunlar bir tarafa dursun, hukuki olarak bu nasıl mumkun oluyor mesela? Kamerada adam bıçakladığı gozuken birinin serbest olmasini saglayan hukuki olay nedir mesela? Hangi kanundan hsngi aciktan?
 
In reply to @aykiricomtr
Bildikleri için o kadar rahat takılıyorlar..Beşiktaş ya İstanbul'un göbeğinde insanları deşiyorlar ama serbestler..eskiden böyle yaşı tutmayanlar için ıslah evi vardı sanırım kapandı hepsi..yoksa bu videoya rağmen neden serbest kalıyorlar???
 
In reply to @aykiricomtr
Disiplin suçları hariç, hiçbir suçun takibi için ŞİKAYET aranmamalı. Şikayetten VAZGEÇME, dönme hakkı kaldırılmalı.Bu hak sadece soyulan,dayak yiyen,taciz ve tecavüze uğrayan hakim,savcı ve m vekillerine verilmeli. Suçu ve suçluyu seviyorlar;makam ve oy için vazgeçebilmeliler.
 
Her zaman demişimdir, kendi adaletini kendin sağlayacaksın. Onların ayaklarını kıracak gidip teslim olacaksın nasıl olsa salıyorlar..
 
Serbest nasil kaliyorlar anlasılır gibi degil. ne vicdan ne akil aliyor. O zaman hukuk ne mantıkla çalısıyor? Illaha birini öldürmeleri mi lazım?
 
In reply to @aykiricomtr
Emanet yanında olacak adaleti sen sağlayacaksın başka yolu yok
 
In reply to @aykiricomtr
Beşerin adaletinden nolur sanki skgjh
 
In reply to @aykiricomtr
Kadın insandan farklı bir tür sanırım!!!
 
Sayın CB. @RTErdogan şu vahşetin bir izahı var mıdır!?
Polis ve Savcılıklar ne iş yapıyor. Sayın bakan @suleymansoylu vatandaş sokaklarda yürüyemeyecek mi! Şuna bakın nasıl bıçak saplıyorlar insanlara. Terörist bombasından farkı ne şu olanların!? Salıverilmeleri ne demek!?
 
Adamları bıçaklıyorlar darp ediyorlar ve serbest kalıyorlar ama borcuna karşılık ödeme taahhüdü verip ödeyemeyince 3 ay cezaevine giriyorsun. Söyleyeceklerim bu kadar.
 
In reply to @aykiricomtr
Yapanın yanına kar kalıyor
 
In reply to @aykiricomtr
Biz şuraya yorum yazarken 10 kere düşünüyoruz adamlar bıçakla insanlara saldırıyor iyi cesaret
 
In reply to @aykiricomtr
1 saat sonra like almak için esrar yakaladik diye tweet atarsiniz. Suleyman soylu size adam bicaklamak suc değil mi dedi ? Niye serbest bıraktınız bu teröristleri niye !
 
In reply to @aykiricomtr
Oy veriyorlar ya önemli olan o
 
Devletten devlet olma iradesi bekliyoruz!
 
In reply to @aykiricomtr
Sokaklarımızı ABD polisi korusun... Zaten Adalet yok en azından bıçakla gelenleri anlından vurur ❗
 
In reply to @aykiricomtr
Ülke iyice hayvanlar alemine döndü güçlü olan hayatta kalır
 
Fakirleşen ülkelerde gettolar oluşur sonra irili ufaklı çeteler ortaya çıkar , size diyeyim ülkelerde suç oranı fakirlikle büyür .
 
 
Over 3 replies and quotes not shown

Retweeters

No retweeters found
125 retweeters not shown
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Thanks for trying our Trendsmap Pro demo.

For continued access, and to utliise the full functionality available, you'll need to subscribe to a Trendsmap Pro subscription.

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.