User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 3,074 tweets, tweets from the last 519 weeks.
Tweets Day of Week (+0:00h)
Tweets Hour of Day (+0:00h)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (+0:00h)

Tweets

Last 50 tweets from @Ahmet_Davutoglu
 
Teşkilatlarına aşiretleşmeyin diyen Sayın Erdoğan, siz aşiret anlayışını Ankara'ya egemen kıldınız. Ancak #ÇözümGelecekte
 
7. İl Başkanları Toplantısı sonrası, gündeme ilişkin açıklamalarımız twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Aliya İzzetbegoviç, milletiyle kader birliği yapan, hisleriyle, düşünceleriyle, direnişçi ruhuyla, eylemleriyle, vakarıyla gerçek anlamda bir liderdi. Onun liderliğinden biz kazandık, Bosna kazandı, insanlık kazandı.

Ey bilge lider, mekanın cennet, ruhun şad olsun!
 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan sayın @ersinrtatar’ı kutluyorum. Seçim sonucunun KKTC için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.
 
Gelecek güzel günler için durmadan, dinlenmeden çalışıyoruz. Mardin Kızıltepe kongremize canlı bağlantıyla katıldık, sonrasında İstanbul İl Başkanlığımızda İl Kadın Kolları yönetimimizle bir araya geldik. #SorunİktidardaÇözümGelecekte
 
Türk dünyası dernek ve federasyonları ile bir araya geldiğimiz toplantı sonrası, Arnavutköy’de vatandaşlarımızla kısa bir sohbet imkanı bulduk. Sıcak bir misafirperverlikle bizleri ağırlayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.
 
Can Azerbaycan'ın bağımsızlık gününü kutluyorum. Elbette bu zor günler geçecek, Azerbaycan kendisinden kopartılan işgal altındaki topraklarına yeniden kavuşacak.

Tek millet, iki devlet olarak kardeşliğimiz ilelebet sürecek!
 
Dünya Ayakta, İktidar Sessiz! Doğu Türkistan Sahipsiz Değil! Türk dünyası dernek ve federasyonlarıyla gerçekleştirdiğimiz Doğu Türkistan konulu toplantımız twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
Türk dünyası dernek ve federasyonlarıyla gerçekleştireceğimiz Doğu Türkistan konulu toplantımız saat 11.30’da başlayacaktır.
 
Edebiyatımızın özgün ve öncü şahsiyeti, değerli dostum Nuri Pakdil’i vefatının birinci yılında özlemle yâd ediyorum. İnsanlığa adil olmayı, paraya pula değer vermemeyi öğütleyen duruşundan, ardında bıraktığı eserlerinden alacağımız daha nice dersler var. Mekânı cennet olsun.
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
📢 Dünya Ayakta, İktidar Sessiz! Doğu Türkistan Sahipsiz Değil!
👨‍💼 Ahmet Davutoğlu, Selçuk Özdağ, Ümit Yardım
🗓 18 Ekim Pazar
⏰ 11.00
📺 facebook.com/gelecekpartitr
📺 twitter.com/gelecekpartitr
📺 youtube.com/gelecekpartisi…
GIF
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
DNA testi yapılan çocukların soybağı kamuoyuna ilan ediliyor
Çocuklar damgalanıyor
Özel yaşamları ihlal ediliyor

Gelecek Partisi olarak bu duruma sesiz kalamazdık!
 
Ermənistan savaş cinayəti işləyir. Gəncə və Mingəçevir şəhərlərində mülki insanları hədəf alan hücumları qınayıram. Şəhid olan qardaşlarıma Allahdan rəhmət, yaralılara şəfa arzulayıram. İşğaldan azad edilen Füzuli şəhəri hamımızı çox sevindirdi. Azərbaycan yalnız deyildir!
 
Ermenistan savaş suçu işliyor. Gence ve Mingeçevir şehirlerinde sivilleri hedef alan saldırıları kınıyorum. Saldırılarda şehit olan kardeşlerime Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Tüm dünya bilsin ki, Azerbaycan yalnız değildir!
 
Sayın Cumhurbaşkanının erken seçim tartışmalarına "kabile devleti" benzetmesiyle yaklaşması hafıza kaybıdır. Sayın Erdoğan sabah söylediğini akşama reddedebiliyor.

Ülkeyi doğru dürüst yönetsinler! Aksi takdirde "erken seçim" ifadesini kullanmaya, her gün devam edeceğiz.
 
Elhamdülillah...
Partimizin kurulduğu 12 Aralık 2019 tarihinden bugüne süren teşkilatlanma çalışmalarımız neticesinde 1. Olağan Büyük Kongre müracaatımızı yaptık. Geleceğimiz için hayırlara vesile olsun. Gelecek Türkiye’nin. pic.twitter.com/ceDx0MXISq
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
“Berû” Tiyatro Oyunu’nun Yasaklanmasına Dair

🔗 gelecekpartisi.net/haberler/beru-…
 
HÜDA PAR Genel Başkanı Sayın İshak Sağlam'ın Genel Merkezimizi ziyareti sonrası gerçekleştirdiğimiz ortak basın toplantısı twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
Biz ışıklarımızı çoktan yaktık. ADALET GELECEK
 
Kurucular kurulu toplantısı öncesinde, gündeme ilişkin açıklamalarımız pscp.tv/w/clQ2LTF4blFy…
Ahmet Davutolu @Ahmet_Davutoglu
pscp.tv
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
#AnkaranınBaşkentOluşu'nun 97. yılında, milli mücadele kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz. #13Ekim1923
 
Kadına yönelik şiddetin kurbanı olarak canice katledilen partimiz üyesi #GülGülüm’ün ailesine, eşim Sare Hanım'la birlikte taziye ziyaretinde bulunduk. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Bir daha hiç kimse böyle bir acı yaşamasın, bu son olsun.
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
📢 Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, partimizin kurucular kurulu toplantısı öncesinde, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunacak.
🗓 13 Ekim Salı
⏰ 14.00
📺 facebook.com/A.Davutoglu/
📺 twitter.com/ahmet_davutoglu
📺 youtube.com/ahmet_davutoglu
GIF
 
Binaları gasp edip, adını değiştirince ‘Şehir’ ölür mü sandınız?

Ne diyor Neşet Ertaş; “İnsan ölür ama ruhu ölmez”. Kurumlar da öyledir, siz kapattınız diye ‘Şehir’ ideali bitmedi, bitmeyecek! ‘Şehir ruhu’ hep yaşayacak ve bir gün mutlaka tekrar hayata geçirilecek.
Tam bir yıl önce bugün ŞEHİR ailesi, sonu belirlenmiş bir sürece şahitlik etmeye başlamıştı. O günden bugüne çok şey değişti ama bazı vedalar hiç edilmedi, edilmeyecek. #sehirhepimizin pic.twitter.com/DH6P92VZxX
 
Yüzlerinden gülümsemeleri hiç eksik olmasın. Umutları her dem taze, hayalleri gerçek olsun.

Söz veriyorum, kız çocuklarımızı hak ettikleri, güvenli ve huzurlu geleceğe taşımak için gece-gündüz demeden çalışacağız. Onlar her şeyin en iyisine layık. #DünyaKızÇocuklarıGünü
 
Canımız yandı. Partimize gönül veren üyemiz #GülGülüm kadına yönelik şiddetin kurbanı oldu, kocası tarafından canice katledildi. Kardeşimize Allah'tan rahmet geride kalan evlatlarıyla ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Katilin en ağır cezayı alması için sürecin takipçisiyiz.
 
Mersin’de, Osmaniye’de ve Adana'da sevgiyle, muhabbetle kucaklaştık. Sizden aldığımız güçle, güvenle yürüyoruz geleceğe. Karanlık bulutlar dağılacak, yarınlar aydınlanacak.

Güzel günler gelecek; huzur ve güven gelecek memleketimize. #SorunİktidardaÇözümGelecekte
 
Hatay’ın ardından, Osmaniye’de de ciğerlerimiz yanıyor! İnşallah yangınlar bir an önce söndürülür. Mağdur olan vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum. Yangınlardaki terör şüphesi aydınlatılarak gerekli tedbir acilen alınmalı, varsa sorumlular en ağır şekilde cezalandırılmalı.
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
1-Geçmiş olsun Hatay😔
Orman yangınında yaralanan vatandaşlarımızı İskenderun devlet hastanesinde ziyaret ettik. Hatay Gelecek Partimizin yöneticileri ile yaptığımız ziyarette yetkililerden bilgi aldık. Yaralanan vatandaşlarımıza anında müdahale eden hastane yetkililerine,
 
 
10 Ekim’de Ankara Garı önünde gerçekleşen DEAŞ’ın hain terör saldırısında yaşamını yitiren vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, geride kalan ailelerine sabır diliyorum. Birliğimize, beraberliğimize kast edenler asla amaçlarına ulaşamayacak!
 
Selam olsun Mersin'e... Selam olsun Akdeniz'e... Bizleri sevgi ve umutla karşılayan tüm kardeşlerimi muhabbetle kucaklıyorum. #SorunİktidardaÇözümGelecekte
 
Umut Dalga Dalga Büyüyor. Mersin ve Kars 1. Olağan Kongresindeyiz. pscp.tv/w/clAxgjF4blFy…
Ahmet Davutolu @Ahmet_Davutoglu
pscp.tv
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
📢 Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Osmaniye 1. Olağan Kongresinde.
🗓 10 Ekim Cumartesi
⏰ 15.30
📺 facebook.com/A.Davutoglu/
📺 twitter.com/ahmet_davutoglu
📺 youtube.com/ahmet_davutoglu
GIF
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
📢 Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Mersin 1. Olağan Kongresinde.
🗓 10 Ekim Cumartesi
⏰ 11.00
📺 facebook.com/A.Davutoglu/
📺 twitter.com/ahmet_davutoglu
📺 youtube.com/ahmet_davutoglu
GIF
 
Kamu kaynakları üzerinden kendilerine yakın bir zümreyi zenginleştirenlerin dar gelirli vatandaşa ‘sabır’ nasihat etmeye hakkı yok!
Devlet adamları vaaz etmekle değil, halka adalet ve refah temin etmekle yükümlüdür!
Yoksa en büyük zararı dini değerlere verirler.
 
#Hatay’da yaşanan orman yangınının bir an evvel kontrol altına alınmasını umut ediyorum. Yangından etkilenen, mağdur olan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum. Rabbim, ülkemizi ve milletimizi felaketlerden korusun.
 
 
Doğu Türkistan’da Çin zulmü altında inleyen soydaşlarımız için dünya ayağa kalktı, BM’de 39 ülke imza atıp bildiri yayınladı, siz neredesiniz? Çin hayranı ortağınız elinizi kolunuzu mu bağladı?
Hani dünya beşten büyüktü?
Hani mazlumların sesiydiniz?
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
📢 Ekonomi Değerlendirme Toplantısı
👨‍💼 Ahmet Davutoğlu, Mustafa Mente, Serkan Özcan, Kerim Rota, İbrahim Turhan
🗓 8 Ekim Perşembe
⏰ 13.00
📺 facebook.com/gelecekpartitr
📺 twitter.com/gelecekpartitr
📺 youtube.com/gelecekpartisi…
GIF
 
Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıtırken PKK’lı teröristlerce şehit edilen 16 yaşındaki #YasinBörü ve arkadaşları başta olmak üzere, 6-8 Ekim olayları sırasında hayatını kaybeden tüm masum vatandaşlarımızı rahmetle anıyorum.
 
Dünyanın hangi ülkesinde çiftçi emek verip, hasat edip sattığı ürünün fiyatını bilmez? Cevap; malesef Türkiye! Hükümet derhal pancar alım bedelini açıklamalıdır. Bu bedel çiftçinin alınterini mutlaka karşılamalıdır.
 
Umut Dalga Dalga Büyüyor. Çanakkale 1. Olağan Kongresindeyiz. #ÇanakkaledenGELECEĞE pscp.tv/w/cksHdjF4blFy…
Ahmet Davutolu @Ahmet_Davutoglu
pscp.tv
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
📢 Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Çanakkale 1. Olağan Kongresinde.
🗓 6 Ekim Salı
⏰ 15.00
📺 facebook.com/A.Davutoglu/
📺 twitter.com/ahmet_davutoglu
📺 youtube.com/ahmet_davutoglu
GIF
 
 
 
Ahmet Davutoğlu Retweeted ·  
📢 Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu; Şirin Payzın ile Sözüm Var programının konuğu olacak.
🗓 5 Ekim Pazartesi
⏰ 21.00
📺 Halk Tv
📺 facebook.com/A.Davutoglu/
📺 twitter.com/ahmet_davutoglu
📺 youtube.com/ahmet_davutoglu
GIF
 
Ermenistan ne acı ki, sivilleri hedef almaya devam ediyor. Gence’ye yönelik füze saldırısını lanetliyorum. Hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum. Can Azerbaycan'ın yanındayız.
 
Aynı dünyayı paylaştığımız, masum dostlarımızla hayat bir başka güzel. #4EkimHayvanlarıKorumaGunu kutlu olsun.
 
 
Register for Trendsmap Access
Login via Twitter to start your free trial now

Don't have a Twitter account? You can also register via Facebook

* Analytics, alert and visualisation tools require additional authorisation
Existing users can login

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now