User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 23,869 tweets, tweets from the last 295 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @Akparti
AK Parti Retweeted ·  
TBMM Genel Kurulunda "2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi" hakkında AK Parti Grubu adına konuşmamız;

#TürkiyeYüzyılı

📡 #Canlı twitter.com/i/broadcasts/1…
 
TBMM Genel Kurulunda "2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi" hakkında AK Parti Grubu adına konuşmamız; twitter.com/i/broadcasts/1…
 
AK Parti Retweeted ·  
TBMM Genel Kurulunda "2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi" hakkında AK Parti Grubu adına konuşmamız;

#TürkiyeYüzyılı

📡 #Canlı twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Haliliye ilçesindeki İbrahim Tatlıses Kültür Merkezinde düzenlenen ''Şanlıurfa Gençlik Buluşmaları'' etkinliğine katıldı.
 
AK Parti Retweeted ·  
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantımıza katıldı.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: En çok başarılı olduğumuz alanlardan biri terörle mücadeledir.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Pamuk üreticilerimizin mazot ve gübre desteğini dekarda 76 liradan yüzde 257 artışla 271 liraya çıkarıyoruz.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: İktidara giden yolu dili dualı Urfalı kardeşlerimin yerine Londra’nın karanlık sokaklarında arayanlar Şanlıurfa’yı idrak edemez.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Şanlıurfa’nın ciğeri varken, kebabı varken, dünyaca meşhur mutfağı varken Amerika’ya FETÖ’cülerle benzin istasyonlarında hamburger yemeye gidenler bu şehri hak ettiği şekilde sevemez.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Coşkun ırmaklar gibi kabına sığmayan, bentleri yıkıp atan bir Urfa gördük bugün.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Şanlıurfa Genişletilmiş İl Danışması Meclisi Toplantımızda konuşuyor... twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa Abide Kavşağı'nda, Kuzeybatı Çevre Yolu, Abide Kavşağı İlave Köprü, Viranşehir Pompaj Sulaması 1. ve 2. Kademe ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış törenine katıldı.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Şehrimize bir Yenilenebilir Enerji Endüstri Bölgesi kuruyoruz. Bu proje ile Şanlıurfa’yı ülkemizin en büyük yenilenebilir enerji merkezlerinden biri haline getireceğiz.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Mülteci kardeşlerimize gönlümüzü açtık, hiçbir zaman mazlumun kimliğine bakmadık, bakmayız. Biz ensarı da biliriz, muhaciri de biliriz.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Şu anda bu alanda 110 bin kişi var. Bu bir rekor. İşte Türkiye'nin en önemli lokomotiflerinden biri de Şanlıurfa'dır.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Sınırlarımız ötesinde besleyip büyüttükleri terör örgütü bulduğu her fırsatta ülkemize saldırıyor. Çocuk, kadın demeden vatandaşlarımızı katlediyor.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Burası mayası kardeşlikle yoğrulmuş bir coğrafyanın en güzide şehridir. Burası Türklerin, Kürtlerin, Arapların asırlardır kardeşçe yaşadığı bir medeniyet şehridir.
 
Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Şanlıurfa Kuzeybatı Çevre Yolu, Abide Kavşağı İlave Köprü Viranşehir Pompaj Sulaması 1. ve 2. Kademe ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni'nde konuşuyor... twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da minibüs odaları başkanları ve şoförler ile buluştu.
 
AK Parti Retweeted ·  
3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle tüm engelli kardeşlerime en kalbî selam ve muhabbetlerimi iletiyorum.

Türkiye Yüzyılı’nda eğitimden sağlığa, sosyal yardımdan istihdama her alanda engelli vatandaşlarımızla birlikte olmayı sürdüreceğiz. #EngelleriBirlikteAştık
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen ''Necip Fazıl Ödülleri'' programına katıldı.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Bugün Türkiye Yüzyılı diyerek milletimizin önüne yeni bir vizyon koyarken aynı zamanda üstadın da hayalini hayata geçiriyoruz.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Ödüllerini takdim edeceğimiz ilim, edebiyat ve sanat erbabı kardeşlerimizi gönülden tebrik ediyor, kendilerine bereketli ömürler niyaz ediyorum.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Son 10 yılda yaşadığımız, aralarında 15 Temmuz’un da olduğu her hadise bize milletimizin istiklali ve istikbali uğrunda neler yapabileceğini tekrar tekrar göstermiştir.
 
Cumhurbaşkanımız Erdoğan, 'Necip Fazıl Ödülleri' programında konuşuyor... twitter.com/i/broadcasts/1…
 
AK Parti Retweeted ·  
Ulaşım yatırımları, kalkınmanın temel altyapısıdır.

Karasıyla, havasıyla, demir yoluyla ulaşım hatlarının tesis edilmediği bir yerde yatırım da olmaz üretim de olmaz istihdam da olmaz.
 
AK Parti Retweeted ·  
In reply to @RTErdogan
Biz ülkemizin bölünmüş yol uzunluğunu 6 bin kilometreden 29 bin kilometre sınırına, havalimanı sayısını 26’dan 57’ye çıkartarak, demir yollarımızı baştan sona yenileyerek işte bunu sağladık. Ülkemizin her köşesinde fırsat eşitliğini tesis etmek için çalıştık.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Sayın @omerrcelik saat 20.00’de Haber Türk'e konuk olacaktır.
 
Kasım ayı nasıl geçti?
 
AK Parti Retweeted ·  
Bugün açılışını yaptığımız, bölgenin tarım, hayvancılık, ticaret, sanayi, turizm potansiyelini daha etkin şekilde kullanabilmesine önemli katkıda bulunacak Ağrı Hamur-Tutak-Patnos Bölünmüş Yolumuzun şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinden Ağrı-Hamur-Tutak-Patnos Devlet Yolu Açılış Töreni'ne canlı bağlantı ile katıldı.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Dün açıklanan 2022 yılı üçüncü çeyrek büyüme rakamları doğru istikamette yürüdüğümüzün en son işaretidir.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Ağrı Hamur-Tutak-Patnos bölünmüş yolumuzun şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Hamur Çevre Yolunu da inşallah önümüzdeki yıl tamamlıyoruz.
 
Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Ağrı Hamur-Tutak-Patnos Devlet Yolu Açılış Töreni’ne canlı bağlantı ile katılıyor... twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızda öne çıkan açıklamaları.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Genel Merkez’de düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımıza katıldı.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Bize düşen karşımızdaki ittifakın “millet” ifadesinin altına gizlemeye çalıştığı gerçek yüzünün ortaya çıkması için çalışmaktır.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Önümüzdeki tek somut gerçek bizim “Türkiye Yüzyılı” onların da “Eski Türkiye” dediğidir.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Ayın üçünde biz de Şanlıurfa’dayız. Biz de oradan açıklamamamızı yapacağız. Açıklamanı yaparken fırsat bulursan bizi de takip et. Bak bakalım Şanlıurfa’dan ses nasıl geliyor.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Kontrollerimizi daha da sıklaştıracağız, daha da farklı hale getireceğiz. Özellikle de fiyat farklılıklarını gidermenin yollarını şiddetle arayacağız.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Eski Türkiye ipiyle indikleri kuyudan çıkarta çıkarta terör örgütünün güdümündeki partiyi kollayan, masanın etrafındakilere gülücük dağıtan ucube bir teklif çıkarttılar.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Cumhur İttifakı, ilkeleri ve tarafları gayet net bir ortak hedef birlikteliği olarak milletimizin huzurundadır.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Sıkıntı varsa gidermenin yollarını aramalıyız. Ne yapıp edip her bir ferdi ile 85 milyonun tamamına ulaşmalı, kucaklaşmalı, desteğini ve gönlünü kazanmalıyız.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Türkiye’nin dününü olduğu gibi yarınını da biz inşa edeceğiz.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: AK Parti iktidarları döneminde ülkemizin yaşadığı en bariz değişimlerden biri de yatırım, eser, hizmet algımızın çıtasının fevkalade yükselmiş olmasıdır.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Ülkemize bu güne kadar kazandırdığımız kalkınma atılımlarını kesintisiz bir şekilde sürdürerek milletimize sözümüz olan 2023 Türkiye’sine adım adım yaklaşıyoruz.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızda konuşuyor... twitter.com/i/broadcasts/1…
 
"Unuttukları bir şey var; Türkiye artık eski Türkiye değildir."
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Otelciler Federasyonu 7. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.
 
 
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Thanks for trying our Trendsmap Pro demo.

For continued access, and to utliise the full functionality available, you'll need to subscribe to a Trendsmap Pro subscription.

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.