User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 21,689 tweets, tweets from the last 267 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @Akparti
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Bizim önceliğimiz; medeniyet mirasımıza, inanç ve kültür değerlerimize sarılarak, dezavantajlı guruplar dediğimiz engellilerimizi, yaşlılarımızı, kimsesiz çocuklarımızı, garip gurabamızı sosyal yapımız içinde yaşatmaktır.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Burada yatay mimari anlayışıyla inşa edilecek projemiz; bağışçılar, sağlıklı ve yatağa bağlı sakinler, koruma altındaki çocuklardan oluşan 1000'e yakın sakiniyle insanımıza hizmet verecektir.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Darülaceze’nin 127 yılı bulan geçmişinde 30 bini çocuk, 100 bin insanımıza şefkat yuvası olması, benzer çalışmalarımızda bize ilham vermektedir.
 
Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Temel Atma Töreni'nde konuşuyor... twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'daki Hz. Ali Camisi'nde kıldığı cuma namazının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Terör örgütlerinin bir güvenlik örgütü olan NATO’ya girmesine “evet” diyemeyiz.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Bu teröristleri bize bugüne kadar vermediler, vermiyorlar. Biz de bu işi en iyi bilen, takip eden olduğumuza göre gereği neyse yapmaya devam edeceğiz.
 
Cumhurbaşkanımız Erdoğan, açıklamalarda bulunuyor... twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Türkiye, Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi açık bir talepte bulunuyor. NATO’ya yeni üye olacak devletlerin her hâlükârda terörle bağını kesmesi gerekir.
 
AK Parti Retweeted ·  
Gençlerle Kütüphane Söyleşileri twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Ankara Camii Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Münasebetiyle İstiklal Türküleri Lansmanı ve Temsilci Gençler ile Milli Sporcuların Buluşma Programı’na katıldı.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Gençlerimiz kimi akademik alandaki, kimi mesleğinde, kimi diğer alanlardaki kabiliyetleri ile ülkemizin en büyük güç kaynağıdır.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: NFT üreten ve bunları dünya çapında kabul ettiren gençlerimizin ufuklarının genişliğini takdirle takip ediyoruz.
 
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Hayallerinizden asla vazgeçmeyin. Şartların zorluğuna aldırmayın. İmkanların kıtlığına teslim olmayın.
 
Cumhurbaşkanımız Erdoğan, İstiklal Türküleri Lansmanı ve Temsilci Gençler ile Milli Sporcuların Buluşma Programı’nda konuşuyor… twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Çeşitli sosyal kesimlerden bize iletilen bütün talepler sistematik bir şekilde ve son derece sıkı bir takiple değerlendiriliyor.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Masadan kaçanın ve çözümsüzlükten yana olanın Rum tarafı ve bunu destekleyen Yunanistan tarafı olduğu açıktır.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Bir güvenlik örgütünün içerisine üye olacak devletlerin teröre destek konusundaki tutumlarının net olması lazım, teröre destek vermemeleri lazım.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Bütün Türkiye'deki gençleri Cumartesi günü Adana'ya bekliyoruz. Adana'da, memleketimde 8 yıl aradan sonra Türkiye çapında gençlik şölenimizi gerçekleştireceğiz.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Mısır'la normalleşme süreci de diyaloğun güçlenmesi süreci de devam ediyor.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Hiç kimse kendi kötü siyasetine, kendi kötü niyetine, kendi esersizliğine, bu millete yaptığı kötülüğe Atatürk'ü kalkan yapmaya çalışmasın.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Türkiye çok basit bir şey istiyor; NATO'nun içerisinde üye olanların da üye olmak isteyenlerin de NATO'nun ilkelerine ve prensiplerine uygun olarak davranmasını istiyor.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Kırım Tatarları’nın iradesi, gücü, kendi milli kimliklerine olan bağlılıkları ve direniş konusundaki azimleri onları tarihten yok etmek isteyenlerin amaçlarına ulaşmalarını engelledi.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: NTV’den gazeteci arkadaşımız Özlem Sarıkaya Yurt’u genç yaşta kaybettik. Bu hepimizi gerçekten çok üzdü. Değerli ailesine buradan başsağlığı dileklerimi iletiyorum.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik: Milletimizin en önemli günlerinden birisi olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplandı.
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Sayın @omerrcelik basın toplantısı düzenliyor… twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Sayın @omerrcelik saat 16.00’da AK Parti Genel Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyecek.
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nde gençlerle buluşmasında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 
AK Parti Retweeted ·  
Sokak hayvanları meselesini ve bu konuda üzerimize düşenleri gençlerimizle konuştuk...
 
AK Parti Retweeted ·  
Raket tutma stilimi soran genç kardeşimle dünyadaki örneklerden konuştuk. Bu tarzın son zamanlarda bazı dostlarla yaptığımız müsabakalarda nasıl işe yaradığından bahsettim...
 
AK Parti Retweeted ·  
Gençlerimize yeşil alanlarıyla, oyun parklarıyla, kültürel merkezleriyle nasıl bir Atatürk Havalimanı millet bahçesi hayal ettiğimizi anlattım.

29 Mayıs’ta, İstanbul’un Fethi’nin yıl dönümünde inşallah buradaki ilk ağacımızı toprakla buluşturacağız.
 
AK Parti Retweeted ·  
Gençlerimizle gerçekleştirdiğimiz Kütüphane Söyleşilerimizde NATO’nun genişlemesiyle ilgili meseleleri etraflıca ele aldık. Yaklaşımımızı açık yüreklilikle gençlerimize de izah ettim…
 
Gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarını saygıyla anıyoruz. #19MayısGenclikveSporBayramı
 
AK Parti Retweeted ·  
Atatürk Havalimanı millet bahçesinin tamamlandığında nasıl olacağına kısaca bir göz atalım…
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, grup toplantısının ardından TBMM'yi ziyaret eden Kıbrıs gazileri ve Dağlık Karabağ Savaşı'nda gazi olan askerler ile Şeref Holü'nde hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
"Eğer gerçekten Atatürk hassasiyetleri olsaydı, havalimanı tabelasından önce kendilerine 'Mustafa Kemal'in itleri' diyenlerden hesap sorarlardı"
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın, TBMM Grup Toplantımızdan öne çıkan açıklamaları.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Grup Toplantımıza katıldı.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: NATO bir güvenlik oluşumudur, bir güvenlik teşkilatıdır dolayısıyla bu güvenlik teşkilatını güvenlikten yoksun hale getirmeye biz “evet” diyemeyiz.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Hem PKK/YPG terör örgütüne her türlü desteği verip hem de bizden NATO üyeliği için destek istemek en hafif tabiriyle tutarsızlıktır.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Bizim NATO’daki müttefiklerimizden tek beklentimiz, Türkiye’nin de kendi sınırlarını koruma, kendi güvenliğini ve istikrarını güçlendirmedeki meşru çabalarına aynı hüsnüniyetle yaklaşmalarıydı.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Merhum Aliya’nın, vefatından hemen önce elimizi tutarak bıraktığı emanete sahip çıkmayı sürdüreceğiz. O da şuydu: Tayyip kardeşim, buralar Evlad-ı Fatihan’dır. Bu Evlad-ı Fatiha’nın topraklarını siz koruyacaksınız.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Kılıçdaroğlu’nun halktan götürülen paralarla yapıldığı bühtanıyla tarif ettiği yeni havalimanımız, milletin cebinden tek kuruş çıkmadan inşa edilmekle kalmamış, milletin cebine para aktaran bir kaynak haline gelmiştir.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Eğer gerçekten Atatürk hassasiyetleri olsaydı, havalimanı tabelasından önce kendilerine “Mustafa Kemal’in itleri” diyenlerden hesap sorarlardı.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Cumhuriyet döneminde, 12 Eylül’den 28 Şubat’a kadar tüm darbecilerin demokrasimize yaptıkları ihaneti gizlemek için kullandıkları en önemli araç hep Atatürk maskesi olmuştur.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Türkiye’nin kendi ayaklarının üzerinde durmasından, kendi hedeflerine yürümesinden, kendi etki alanını oluşturmasından rahatsız olmak yerine oturun, bizimle birlikte nasıl çalışabileceğinizin hesabını yapın.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: CHP ve şürekası sürekli öyle konularla, öyle zırva iddialarla, öyle yalanlarla karşımıza çıkıyorlar ki, muhatap alıp cevap vermeyi zül addediyoruz.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: 2023’te bunların yüzlerindeki maskeleri düşürerek, defterlerini dürecek ve hepsini de siyaset arşivinin tozlu raflarına havale edeceğiz.
 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Hep söylediğimiz gibi, Cumhuriyet bizim ilk değil son devletimizdir.
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.