User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 4,464 tweets, tweets from the last 391 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @AnisaShaheed1
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
In reply to @FrudBezhan
Security was tight around the house, located in #Kabul's Sherpur area, said the Taliban source. Only two senior Taliban officials -- Interior Minister Sirajuddin Haqqani and Defense Minister Mullah Yaqoob Mujahid -- visited the house, the source said. (2/3)
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
#ایمن_الظواهری که نامش در فهرست ۱۰ رهبر خطرناک جهان قرار داشت و رهبر حمله‌های تروریستی منجر به مرگ هزاران انسان بی‌گناه بود، در مدرسه شاگردی درخشان اما ساکت بود، از ورزش‌ خشن متنفر بود و شعر دوست داشت. او از دانشگاه قاهره تخصص جراحی گرفت.

✍️انیسه شهید
independentpersian.com/node/257811/
 
سخنرانی بایدن را اینجا ببینید
Happening Now: President Biden addresses the nation on a successful counterterrorism operation. twitter.com/i/broadcasts/1…
 
ایمن الظواهری رهبر شبکه القاعده در شیرپور کابل در خانه یک طالب کشته شد. امریکاییان کشته شدن او را تایید کردند. طالبان میگفتند رابطه شان را با القاعده قطع کرده اند. منابعی می گویند خانه یی که الظواهری در آن کشته شد مربوط سراج الدین حقانی و در برابر خانه حقانی قرار دارد.
 
طالبان تایید کردند که یک هواپیمایی بی سرنشین امریکایی به روز یک شنبه بر منطقه شیرپور در کابل حمله کرد. طالبان دیروز اعلام کردند که یک موشک بر یک خانه در شیرپور برخورد کرده است اما امروز تایید می کنند که این حمله از سوی هواپیمای بی سرنشین امریکاییان انجام شده است.
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
خوست_ بغلان!
فرمانده عوض خان با پسرش فرمانده سردار سلیمی دوتن از فرماندهان شجاع جبهه مقاومت ملی در نبرد امروز با گروه طالبان در دره خاهوش ولسوالی خوست ولایت بغلان به شهادت رسیدند.
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
Afghan journalist & @ICFJKnight Award winner @AnisaShaheed1 is known for intrepid coverage of major stories – from the vicious attack on a maternity hospital to gov't mishandling of COVID-19 resources. Join us in recognizing her at our #ICFJawards: buff.ly/3PV9gmn
 
افغانستان به یک رسانه آزاد، مستقل و بی طرف نیاز دارد. امیدوارم رسانه های که به تازه گی برای اطلاع رسانی از آنچه که در افغانستان می گذرد، ایجاد می شوند با صداقت و بی طرفی در امر اطلاع رسانی کار کنند.
خبرنامه - تلویزیون آمو امروز نشرات دیجیتالی‌اش را امروز آغاز کرد.
 
We're pleased to announce the digital launch of @AmuTelevision. Together with a small but dedicated team, we bring impartial, objective, and credible news and information to our audience in Afghanistan and beyond.

Website: amu.tv & social media: @AmuTelevision.
 
سفارت چین در کابل به گونه رسمی فعالیتش را آغاز کرد
همزمان با اعلام بازگشایی رسمی سفارت #چین در کابل، مسئولان محلی #طالبان در استان بامیان گفتند که چین با هدف استخراج آهن از معدن حاجی گک، تاسیسات تولید انرژی برق در این استان احداث خواهد کرد.

✍️انیسه شهید @AnisaShaheed1

independentpersian.com/node/257551 pic.twitter.com/X6VaoI2m2W
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
WARNING: #Graphic CONTENT – Video shows a number of Taliban fighters encouraging a samll boy to use a machine gun for fun. 95% of Afghans reject militancy and violence. Children shouldnt be exploited in warfronts or in any other violent move.
#Children
#graphiccontent
 
۲۴۰ تن از شهروندان افغانستان که میخواستند به پاکستان بروند از سوی نظامیان پاکستان بازداشت شده اند. این افراد از راه سپین بولدک میخواستند وارد پاکستان شوند و به بلوچستان بروند.
عبدالحق عمری، خبرنگار حوزه شرق به ایندیپندنت فارسی گفت نظامیان پاکستانی این افراد را ۲۷ماه ژوئیه هنگامی که از سپین بولدک به پاکستان می‌رفتند در منطقه «ژوب» بازداشت کردند.

✍️ انیسه شهید (@AnisaShaheed1)

#ایندیپندنت_فارسی

independentpersian.com/node/257156/ pic.twitter.com/f6qYTFaShp
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
دا افغان میرمنې او ماشومان دي چې د بلوچستان ژوب کې پاکستاني ځواکونو نیولي دي . او اوس مهال د دوي په بند کې دي .
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
Afghan journalist & @ICFJKnight Award winner @AnisaShaheed1 is known for intrepid coverage of major stories – from the vicious attack on a maternity hospital to gov't mishandling of COVID-19 resources. Join us in recognizing her at our #ICFJawards: buff.ly/3PV9gmn
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
در مورد واخان باید وضاحت داده شود، اگر کدام توافق پنهانی نشده باشد و پاکستان خودسرانه بخواهد خاک افغانستان را به اهداف اقتصادی خود استفاده نماید، و یا نشانه های مرزی را عمدا تغییر داده باشد، این موضوع را رسما به شورای امنیت ملل متحد به عنوان تخطی و تجاوز مستند درج خواهیم نمود.
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
چهار سناتور آمریکایی در نامه‌ای به آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد، خواستار اعمال تحریم‌هایی علیه رهبران #طالبان شدند و از جمله بر ضرورت جلوگیری از سفرهای آنان تاکید کردند.

✍️انیسه شهید @AnisaShaheed1

independentpersian.com/node/256881
 
این صفحه ریاست پاسپورت طالبان نوشته است که چاپ پاسپورت با نشان طالبان به روز شنبه برای مردم در افغانستان آغاز میشود.
 
برای هر دو دوست عزیزم پیوستن شان را به روزنامه اطلاعات روز مبارک باد می گویم. این دو عزیز از از غنیمت های خانواده رسانه های افغانستان استند.
پیروز باشید.
We at @Etilaatroz delighted to announce that @roeinashahabi and @MarjanaSadat has joined our EtilaatRoz team. Along the new journalists, @sakinaamiri1 and @yekta_jaf all together will work to manage our special page for #Women and #video department. We will continue to hire more pic.twitter.com/19okjyNrdj
 
بنا های مرزی پاکستان در مرز بدخشان به خاطر تخطی های سرحدی تخریب شد. pic.twitter.com/dppgTO12jA
Replying to @bsarwary
وقتی که ساخته میشد این طالبان کجا بودند؟
 
جسد زبیر اندرابی از افسران کارآزموده نیروهای ویژه در حکومت پیشین را در کوه پایه های اندراب به خاک سپردند. زبیر اندرابی از فرماندهان مقاومت در اندراب بود که به روز۲۷ سرطان همراه با برادرش صدیق اندرابی در درگیری با طالبان جان باخت.
مقاومتگران جسد او را دور از خانواده اش دفن کردند.
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
در این سفر به دره اندراب و در عبور از مزارع حاصلخیر و سرسبز، ما از سوی طالبان همواره همراهی می‌شویم. در خیابان فرعی یکی از بازارها، مردی با تلخی به ما می‌گوید: "نمی‌توانم حقیقت را به شما بگویم - اگر بگویم، ممکن است کشته شوم." bbc.com/persian/articl…
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
This is factually incorrect. The EU explicitly stated that Afghanistan does NOT have a recognised government. I also consistently referred NOT to the ‘government’ or the ‘de facto authorities’ but to ‘the Taliban’. I was far from alone. Listening is a great skill, Mr Jalal.
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
#DontForgetAfghanistan !
A group of organizations and supporters are planning for August 13-15 nationwide days of action “ #DontForgetAfghanistan”. European Organization for Integration e.V invites you to join us to fight together for the rights of Afghans who are in danger.
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
دیدار های آدم خان در دوبی

نزدیک به یک سال است که از چیغ زدن ماندی چطور ریس جمهور برحال هستی 😂
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
ملا سیلاب وېوړو.
 
«ظالم‌ترین طالب» کشته شد؛ ملا پیرآغا که بود؟ | ایندیپندنت فارسی

سید عبدالغفار آغا، مشهور به ملا پیرآغا، فرمانده ارشد طالبان که به «قصاب داعش» و «ظالم‌ترین طالب» معروف بود، در حالی که از زیارت حج بازگشته بود و در مسیر خانه‌اش در یک رویداد ترافیکی کشته شد. independentpersian.com/node/256246
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
ریاست «اداره استخبارات» (سازمان اطلاعات و امنیت) #طالبان، اعترافات چهار تن را پخش کرد که می‌گویند یک حمله انتحاری و چند انفجار را در کابل سازماندهی کرده‌اند.
از تصویر‌های بازداشت‌شدگان به نظر می‌رسد که این افراد #شکنجه شده‌اند.
🖌انیسه شهید @AnisaShaheed1
independentpersian.com/node/255901
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
قوماندان ابراهیم در کنار جسد فرزندش که در جنگ های اندراب جان باخته است. این رنج سال‌ها شد بر دوش پدران و مادران در افغانستان سنگینی می‌کند.
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
#منارجام یکی از بزرگترین منارهای خشتی جهان درولایت غور افغانستان است؛ این منار در سده دوازدهم میلادی ساخته شده و ۶۵ متر ارتفاع دارد.
منار جام در زاویه تلاقی رودخانه های خروشان #هریرود و #جام قرار دارد.
 
منابع آگاه می گویند که در حدود۴۷۰۰ تن که بیشتر باشنده گان، پنجشیر، کابل، اندراب، خوست، پروان و کاپیسا استند در ریاست۴۰ امنیت نزد طالبان زندانی استند.
بربنیاد گفته های این منابع در حدود ۳۳۰۰ تن از این افراد باشنده گان پنجشیر استند.
طالبان هزاران تن از شهروندان افغانستان را بدون محاکمه در زندان اداره استخبارات حبس کرده‌اند.

🖋انیسه شهید @AnisaShaheed1

#افغانستان #طالبان #زندانیان

independentpersian.com/node/255436 pic.twitter.com/Fbf71TCjZ3
 
شماری از مادران که پس از ماه ها تلاش توانستند فرزندان شان را در زندان ریاست۴۰ امنیت طالبان ببینند می گویند که طالبان زندانیان را در یک شبانه روز ۱ بار غذا میدهند و سه بار شکنجه میکنند، بسیاری از این افراد در نتیجه شکنجه های طالبان معلول شده اند، بیماران به دارو دست رسی ندارند.
طالبان هزاران تن از شهروندان افغانستان را بدون محاکمه در زندان اداره استخبارات حبس کرده‌اند.

🖋انیسه شهید @AnisaShaheed1

#افغانستان #طالبان #زندانیان

independentpersian.com/node/255436 pic.twitter.com/Fbf71TCjZ3
 
یک سال از سقوط افغانستان به دست پابرهنه گان می گذرد.نتیجه اش بستن در مکاتب دخترانه،سرکوب زنان،فقر گسترده،قتل های مکرر،سلبریتی شدن انس حقانی،همراهی و پیوستن نان به نرخ روز خوران به تالبان و ایجاد هزاران حساب کاربری در فیس بوک و توییتر برای حمایت از آنان

#BanTaliban pic.twitter.com/QtFt0d5Dki
Replying to @roeinashahabi
یک سال در تاریکی
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
We had an educational-recreational program this Thursday (today) with our girls in the Mother Educational Center about new images of #JWST . Afghan girls are celebrating new achievements of Science. They are non stoppable.
#hope
#mto
#AfghanWomen
 
حیف این زنان که زیر اداره یک رژیم به شدت تاریک و استبدادی زندگی می کنند. چقدر سخت است، کسانی که سال ها انتحاری فرستادند و هزاران تن را به کام مرگ فرستادند، امروز از آنها توقع سخاوت داشته باشی
 
سفیر اتحادیه اروپا برای افغانستان :
اجماع جامعه جهانی بر این است که ط/لبان به رسمیت شناخته نشود . pic.twitter.com/P8yZevQE4J
Replying to @JahedAjmal
در کجا گفته؟
 
مقاومت گران در کوه پایه های ولسوالی خوست ولایت بغلان بته های کوهی را می خورند. این مقاومت گران می گویند که سه روز غذا نخورده اند. طالبان در شش روز گذشته حملات گسترده یی را بر مقاومت گران در اندراب و خوست راه اندازی کرده اند.
 
In reply to @AnisaShaheed1
با این دزدها خواهان پیروزی در مقابل امارت اسلامی هستین؟
Replying to @X6cTZffPNs5yjuj
خداوند بهتر می داند با هر کسی که ظالم است و حق مظلوم را می خورد چه کاری کند. می خواهیم مردم در افغانستان زنده گی انسانی داشته باشد، کسی به زنان بی احترامی نکند، مردم از ظالمان نترسند، کودکان گرسنه نباشند، بی گناهان کشته نشوند و عدالت وجود داشته باشد
 
مسوول رسانه های جبهه مقاومت اندراب و خوست:
حاجی توریالی فورمول، جنرال مصطفی محسنی و جنرال خلیل اندرابی کسانی استند که مسوولیت دارند تا کمک های مالی و تسلیهاتی را به مقاومت گران در اندراب و خوست برسانند اما از ماه ها بدینسو این افراد نیازمندی های مقاومت گران را تامین نکرده اند.
 
طالبان آزادی بیان و حقوق بشر را در افغانستان نابود کرده اند، اما فیس بوک را به نقض آزادی بیان می سازند.
#banTaliban #Afghanistan
پس از بسته شدن حساب های رسمی طالبان در فیس بوک، شماری از شهروندان افغانستان این هشتک را ترند ساخته اند.
#banTaliban #Afghanistan
طالبان بسته شدن حساب‌های فیسبوکی رسانه‌های حکومتی خود را «خلاف آزادی بیان» می‌نامند و از فیسبوک خواسته‌اند که به آزادی بیان متعهد باشد و حساب‌های رسانه‌ای آنان را هرچه زودتر باز کند.

✍️ انیسه شهید (@AnisaShaheed1)

independentpersian.com/node/254901/ pic.twitter.com/ttSKBUTSAv
 
Inside the Taliban's Crackdown on Media
You must read this report.

foreignpolicy.com/2022/07/20/tal…
 
Human rights in Afghanistan, this is a small example of Taliban oppression in Afghanistan…
@unafghanistan @amanpour @UNHumanRights
Possibly sensitive media. Public access unavailable.
 
In reply to @AnisaShaheed1
این کی است؟
Replying to @Farhadfaramarz6
رییس رادیو تلویزیون طالبان، احمد الله وثیق
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
Tweet an apology or go to jail, said #Taliban intelligence. Whatever it takes: They dictated. I tweeted. They didn’t like it. Deleted, edited, re-tweeted. Made video of me saying I wasn't coerced. Re-did that too.
#TwoTakesTaliban (I’m out now) #Afghanistan #journalism
 
یعنی در افغانستان آزادی بیان وجود دارد! در مملکتی که انسان حق آموزش ندارد، آزادی بیان وجود دارد. طالبان بسته شدن حساب هایفیس بوک تلویزیون افغانستان و آژانس باختر را خلاف آزادی بیان گفته اند.
 
The situation of journalists under Taliban rule.
Tweet an apology or go to jail, said #Taliban intelligence. Whatever it takes: They dictated. I tweeted. They didn’t like it. Deleted, edited, re-tweeted. Made video of me saying I wasn't coerced. Re-did that too.
#TwoTakesTaliban (I’m out now) #Afghanistan #journalism
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
فیونا فریزر، مسوول بخش حقوق بشری یوناما در نشست خبری درباره گزارش سالانه‌ یوناما در مورد وضعیت حقوق بشری در افغانستان گفت که این نهاد "۱۶۰ کشتار فراقانونی و ۱۷۸ بازداشت‌های خودسرانه" را بعد از ۱۵ ماه آگست سال ۲۰۲۱ تا ۱۵ ماه جون سال ۲۰۲۲ ثبت کرده است.
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
طالبان در هر محلی که حضور دارند خود را قاضی، سارنوال و پولیس دانسته و در هر مورد تصمیم می‌گیرند. شکنجه و آزار جسمی برنامه روزمره است. جزایر قدرت به جایش، ملوک‌الطوایفی هم به جایش، خودسری افراد مسلح و عقده‌یی حاکم شده است.
 
Khalid Amiry the Comander of the resistance front in Panjshir says that the resistance fighters won in Andarab and Khost. He says that the Taliban were defeated.
لشکرکشی طالبان به اندراب‌ها و خوست، ایجاد یک جنگ نابرابر و شکست شرمسارانهٔ آنان در برابر پاسبانان عزت و شرف کشور، نشان‌گر مستحکم‌شدن هر روزهٔ ارادهٔ مردم در جنگ علیه جهل، افراط‌گرایی و تروریسم است.
این پیروزی به تمامی هم‌سنگران جبههٔ مقاومت در اندراب‌ها و خوست مبارک باد!
 
Anisa.Shaheed Retweeted ·  
د خوست سپېرې ولسوالۍ میرڅفر کلي اوسیدونکي وايي په دې سیمه کې تېل راوتي دي .
 
In reply to @JustinTrudeau
@JustinTrudeau
please help Afghan journalists. They are asking for your help.
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.