User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 4,387 tweets, tweets from the last 305 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @BBN_PL
BBN Retweeted ·  
🎥 Jesteśmy gotowi bronić się przed rosyjskim ciemiężcą. To jedno z najważniejszych zadań, które stoi od stuleci przed polskim żołnierzem — Prezydent @AndrzejDuda w Dzień Podchorążego.
 
Prezydent @AndrzejDuda wyróżnia pięciu najlepszych Podchorążych z pięciu szkół oficerskich. Podchorążowie, powodzenia w dalszej służbie w Wojsku Polskim, Policji i Straży Pożarnej.
 
BBN Retweeted ·  
Godzicie się na wzięcie na siebie tej niezwykle ważnej odpowiedzialności za polskie sprawy, ale także za służbę i życie innych — Prezydent @AndrzejDuda w Dzień Podchorążego.

prezydent.pl/aktualnosci/wy…
 
Rektorzy-Komendanci dwóch największych uczelni wojskowych odbierają awanse generalskie od Prezydenta @AndrzejDuda.

Gratulacje dla gen. bryg. Piotra Płonki z @AWL_Wroc oraz gen. bryg. Przemysława Wachulaka z @WAT_edu.
 
BBN Retweeted ·  
Prezydent @AndrzejDuda w #Belweder: Dzień Podchorążego to radosne święto polskiej młodzieży, które kojarzy się z Belwederem, z bohaterskim zrywem naszych podchorążych sprzed 192 lat.
 
BBN Retweeted ·  
Na dziedzińcu Belwederu rozpoczął się uroczysty apel z okazji Dnia Podchorążego oraz 192. rocznicy wybuchu Powstania Listopadowego.
 
BBN Retweeted ·  
#NaŻywo | Belweder. Apel z okazji Dnia Podchorążego oraz 192. rocznicy wybuchu Powstania Listopadowego [Sygnał udostępniony przez TVP INFO] twitter.com/i/broadcasts/1…
 
BBN Retweeted ·  
📆 Dzień Podchorążego

Doskonalcie swój profesjonalizm, pielęgnujcie w sobie ducha patriotyzmu i nie gaście młodzieńczego entuzjazmu. Z okazji Waszego Święta, wszelkiej pomyślności i zapału do służby Polsce 🇵🇱
 
In reply to @BBN_PL
Niszczyciel min ORP Albatros to świadectwo polskiej myśli technicznej - dot. armaty morskiej, hydrolokacji, łączności. Już niedługo #Miecznik i kolejne inwestycje w śmigłowce morskie. Ważne by Marynarka Wojenna odbudowała też zdolności walki podwodnej - @JacekSiewiera (fot. 8FOW) pic.twitter.com/xr8xMTSEVr
Replying to @BBN_PL
W imieniu Prezydenta RP @AndrzejDuda Szef BBN wręczył też dziś Marynarzom odznaczenia państwowe.
 
Sprawy Marynarki Wojennej zawsze były bliskie Prezydentowi RP @AndrzejDuda. Drzwi BBN niezmiennie pozostają dla Marynarzy otwarte. Najlepsze życzenia z okazji 104. rocznicy utworzenia #MarynarkaWojenna!
 
In reply to @BBN_PL
Święto #MarynarkaWojenna przypada na niełatwe czasy. Ta wojna pokazuje rolę ochrony szlaków transportu surowców energetycznych i infrastruktury krytycznej. Tym bardziej cieszę się, że podnosimy dziś banderę na kolejnym już nowym okręcie - Szef BBN @JacekSiewiera pic.twitter.com/vSkm2CzVlx
Replying to @BBN_PL
Niszczyciel min ORP Albatros to świadectwo polskiej myśli technicznej - dot. armaty morskiej, hydrolokacji, łączności. Już niedługo #Miecznik i kolejne inwestycje w śmigłowce morskie. Ważne by Marynarka Wojenna odbudowała też zdolności walki podwodnej - @JacekSiewiera (fot. 8FOW)
 
Szef BBN @JacekSiewiera przekazał Banderę Wojenną oraz Proporzec Marynarki Wojennej załodze ORP Albatros. Dziś jednostka wchodzi do służby. Niech pływa po morzach służąc bezpieczeństwu państwa i sojuszników! pic.twitter.com/2l3qNdUUZR
Replying to @BBN_PL
Święto #MarynarkaWojenna przypada na niełatwe czasy. Ta wojna pokazuje rolę ochrony szlaków transportu surowców energetycznych i infrastruktury krytycznej. Tym bardziej cieszę się, że podnosimy dziś banderę na kolejnym już nowym okręcie - Szef BBN @JacekSiewiera
 
Szef BBN @JacekSiewiera przekazał Banderę Wojenną oraz Proporzec Marynarki Wojennej załodze ORP Albatros. Dziś jednostka wchodzi do służby. Niech pływa po morzach służąc bezpieczeństwu państwa i sojuszników!
 
BBN Retweeted ·  
Warto w gorącej politycznej debacie o polsko-niemieckich relacjach bezpieczeństwa pamiętać, że w Szczecinie mieści się od wielu lat (pierwotnie) polsko-niemiecko-duński Wielonarodowy Korpus dowodzony aktualnie przez Niemca: gen. Jürgena Joachima von Sandrart. #StrongerTogether
 
BBN Retweeted ·  
Wieczna Pamięć milionom Ofiar Wielkiego Głodu wywołanego 90 lat temu na Ukrainie przez stalinowski Związek Sowiecki.
Wieczna hańba jego naśladowcom bombardującym dziś ukraińskie miasta, elektrownie, szkoły i szpitale.
 
Gościem Szefa BBN @JacekSiewiera była Ambasador Wielkiej Brytanii @AnnaClunes. Omówiono dwustronną współpracę wojskową, politykę sojuszniczą wobec rosyjskiej agresji oraz koordynację zachodniej pomocy dla Ukrainy. PL, GB oraz US to czołowe państwa wspierające militarnie Kijów.
 
BBN Retweeted ·  
Stanowisko Prezydenta @AndrzejDuda jest niezmienne: Bezpieczeństwo RP jest PRIORYTETEM. Jeśli z militarnego punktu widzenia z Ukrainy ochrona byłaby lepsza, to baterie mogą tam stać. Najważniejsze jednak aby BYŁY. Jeśli oferta nie obejmie Ukrainy ich miejsce powinno być w Polsce
 
BBN Retweeted ·  
Z wielu punktów widzenia byłoby dobrze gdyby baterie patriot stały w pewnej odlegości od polskiej granicy, bo wówczas chroniłyby terytorium Polski, naszych obywateli i część Ukrainy ale jeśli Niemcy nie zgodzą się na wyjazd baterii na Ukrainę, to trzeba tę ochronę przyjąć u nas.
 
Szefa BBN @JacekSiewiera omawiał dziś @IEAmbPoland sytuację bezpieczeństwa w Europie oraz perspektywy polsko-irlandzkiej współpracy dotyczącej także wszechstronnego wspierania Ukrainy.
 
Prezydent RP @AndrzejDuda: W Przewodowie doszło do tragicznego wypadku z winy rosyjskiej. Śledztwo jest w toku. Zgodnie z obecnym informacjami, nie zmieniają się początkowe ustalenia dotyczące dokładnych przyczyn wypadku.
Replying to @BBN_PL
Prezydent RP @AndrzejDuda: Na terenie Polski nie znaleziono żadnych śladów drugiej rakiety. Są natomiast informacje o drugiej rakiecie, która spadła po stronie ukraińskiej.
 
Prezydent RP @AndrzejDuda: W Przewodowie doszło do tragicznego wypadku z winy rosyjskiej. Śledztwo jest w toku. Zgodnie z obecnym informacjami, nie zmieniają się początkowe ustalenia dotyczące dokładnych przyczyn wypadku.
 
Prezydent @AndrzejDuda: Z wojskowego punktu widzenia system Patriot rozmieszczony na terytorium Ukrainy zapewniłby ochronę zarówno Polski, jak i Ukrainy. Decyzja w sprawie jego rozmieszczenia należy do strony niemieckiej. Nasi sojusznicy będą musieli tę decyzję podjąć.
Replying to @BBN_PL
Prezydent RP @AndrzejDuda: Zależy mi na tym, aby terytorium Polski było jak najlepiej chronione. Moim obowiązkiem jest w pierwszej kolejności zabiegać o ochronę polskich obywateli i polskiego terytorium.
 
Prezydent @AndrzejDuda: Z wojskowego punktu widzenia system Patriot rozmieszczony na terytorium Ukrainy zapewniłby ochronę zarówno Polski, jak i Ukrainy. Decyzja w sprawie jego rozmieszczenia należy do strony niemieckiej. Nasi sojusznicy będą musieli tę decyzję podjąć.
 
BBN Retweeted ·  
Tematem rozmów Prezydentów Polski, Litwy, Łotwy i Rumunii będzie m. in. sytuacja bieżąca, w tym bezpieczeństwa, rosyjska agresja na Ukrainę i wzajemna współpraca.
 
Prezydent RP @AndrzejDuda mianował Rektorów-Komendantów wojskowych uczelni @WAT_edu i @AWL_Wroc na stopnie generała brygady.

Płk prof. dr hab. Przemysław Wachulak oraz płk dr hab. Piotr Płonka otrzymają od Prezydenta RP akty mianowania w Dniu Podchorążego, 29.11. Gratulujemy!
 
BBN Retweeted ·  
Prezydent @AndrzejDuda jest już w drodze na Litwę 🇱🇹 Jutro spotkanie z Prezydentami @GitanasNauseda, @valstsgriba i @KlausIohannis.
 
BBN Retweeted ·  
W imieniu Pana Prezydenta i swoim składam serdeczne gratulacje wszystkim odznaczonym.
 
Pracownicy @WIMWarszawa z prezydenckimi odznaczeniami za wieloletnią i pełną poświęceń lekarską służbę, walkę z pandemią COVID-19 i wsparcie ofiar rosyjskiej agresji na Ukrainę. W imieniu Prezydenta @AndrzejDuda odznaczenia wręczył lekarzom Szef BBN @JacekSiewiera.
 
Szef BBN @JacekSiewiera spotkał się dziś z @NorwayAmbPL. Rozmawiano o bezpieczeństwie regionu, poprawie wsparcia dla Ukrainy i odporności infrastruktury krytycznej. Dobra współpraca polsko-norweska będzie intensyfikowana w obszarze energetycznym, morskim i obronnym.
 
Kilka dni temu zakończyły się prace nad pierwszym odcinkiem bariery elektronicznej na granicy z Białorusią. Drugi jest w trakcie odbioru. Dziś wieczorem Prezydent @AndrzejDuda złożył wizytę w Centrum Nadzoru w Białymstoku, skąd całodobowo monitorowana jest granica.
 
BBN Retweeted ·  
Dziękujemy Żołnierzom, Strażnikom Granicznym i Policjantom za wspólne kibicowanie i wspólne emocje. Bezpiecznej służby!
 
BBN Retweeted ·  
W 11 Pułku Artylerii w Nowej Łuce Prezydent @AndrzejDuda i Szef MON Wicepremier @mblaszczak razem z żołnierzami, funkcjonariuszami @Straz_Graniczna i @PolskaPolicja, którzy pełnią służbę przy wschodniej granicy, oglądali pierwszy mecz polskiej reprezentacji na mundialu.
 
BBN Retweeted ·  
Trzymamy dalej kciuki za naszych — Prezydent @AndrzejDuda po meczu, który oglądaliśmy dziś wspólnie w żołnierzami i funkcjonariuszami. Dziękujemy! 🇵🇱
 
BBN Retweeted ·  
Żołnierze, funkcjonariusze razem z Prezydentem @AndrzejDuda 🇵🇱

Do boju biało-czerwoni!
 
Prezydent @AndrzejDuda przybył do 11 Pułku Artylerii. Symboliczna jednostka, jako pierwsza skierowana do wzmocnienia granicy w związku z białoruskimi działaniami hybrydowymi. Na posterunku przeszło od roku. Trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych z żołnierzami i funkcjonariuszami!
 
BBN Retweeted ·  
Strefa kibica: „Zgrupowanie Zadaniowe KRAB”💪🏻🇵🇱
 
Pierwszy mecz Biało-Czerwonych na #Mundial2022 🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Prezydent @AndrzejDuda z wicepremierem @mblaszczak będą dziś kibicować razem z żołnierzami 11. Pułku Artylerii, funkcjonariuszami @Straz_Graniczna i @PolskaPolicja, którzy pełnią służbę przy wschodniej granicy 💪🏻
 
BBN Retweeted ·  
In reply to @Amb_Niemiec
Ja również dziękuję za wartościowe spotkanie. Rola dialogu dotyczącego strategicznych interesów bezpieczeństwa Polski i Niemiec jest nie do przecenienia w zwrotnym momencie historii. Z szacunkiem dla przeszłości i różnic musimy umieć rozmawiać o przyszłych, wspólnych wyzwaniach.
 
BBN Retweeted ·  
Nie ma kryzysu wzajemnego zaufania między 🇵🇱 a 🇺🇦. W trakcie wojny zdarzył się tragiczny wypadek. Wiem w jakim napięciu funkcjonują ukraińskie władze. To inny sposób oceny oraz rozwiązywania sytuacji, niż ten w którym my funkcjonujemy - Prezydent @AndrzejDuda.
 
In reply to @BBN_PL
Po eksplozji w Przewodowie podjęta została natychmiastowa decyzja o podniesieniu gotowości wybranych jednostek. Nie wydaliśmy żadnego zbędnego, niepotrzebnego, fałszywego komunikatu. Spokój i wstrzemięźliwość zostały docenione przez sojuszników - Prezydent @AndrzejDuda
Replying to @BBN_PL
Nie ma kryzysu wzajemnego zaufania między Polską a Ukrainą. W trakcie wojny zdarzył się tragiczny wypadek. Wiem w jakim napięciu funkcjonują ukraińskie władze. To inny sposób oceny oraz rozwiązywania sytuacji, niż ten w którym my funkcjonujemy - Prezydent @AndrzejDuda
 
In reply to @BBN_PL
Niemcy są sojusznikiem. Współpracujemy chociażby w ramach dowództwa Korpusu Północno-Wschodniego w Szczecinie. Polska wspiera Ukrainę przekazując na wielką skalę uzbrojenie. Dziś otrzymujemy wsparcie w zakresie obrony powietrznej od strony niemieckiej - Prezydent @AndrzejDuda
Replying to @BBN_PL
Po eksplozji w Przewodowie podjęta została natychmiastowa decyzja o podniesieniu gotowości wybranych jednostek. Nie wydaliśmy żadnego zbędnego, niepotrzebnego, fałszywego komunikatu. Spokój i wstrzemięźliwość zostały docenione przez sojuszników - Prezydent @AndrzejDuda
 
Ważny gest sojuszniczy w sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Przed chwilą rozmawiałem o tym z wicepremierem @mblaszczak. Chcemy, aby zaproponowany przez Niemcy system Patriot rozlokowany został przy wschodniej granicy - Prezydent @AndrzejDuda
Replying to @BBN_PL
Niemcy są sojusznikiem. Współpracujemy chociażby w ramach dowództwa Korpusu Północno-Wschodniego w Szczecinie. Polska wspiera Ukrainę przekazując na wielką skalę uzbrojenie. Dziś otrzymujemy wsparcie w zakresie obrony powietrznej od strony niemieckiej - Prezydent @AndrzejDuda
 
Ważny gest sojuszniczy w sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Przed chwilą rozmawiałem o tym z wicepremierem @mblaszczak. Chcemy, aby zaproponowany przez Niemcy system Patriot rozlokowany został przy wschodniej granicy - Prezydent @AndrzejDuda
 
Szef BBN @JacekSiewiera przyjął dziś @Amb_Niemiec. Rozmawiano o zwiększeniu bezpieczeństwa wschodniej flanki i wsparciu Ukrainy. Szef BBN przekazał także, że Prezydent @AndrzejDuda docenia niemiecką ofertę wzmocnienia bezpieczeństwa przestrzeni powietrznej RP systemami Patriot.
 
BBN Retweeted ·  
In reply to @SztabGenWP
POL CHOD: Poland is the second largest donor of military equipment for Ukraine. We encourage all countries to support UKR, supply military equipment, training and humanitarian aid.
 
Zastępca Szefa BBN przyjął Dyrektora Politycznego MSZ Francji P. Errerę oraz Dyrektora Departamentu Stosunków Zewnętrznych UE E. Ranaivosona. Obok współpracy sojuszniczej i wsparcia Ukrainy omówiono kwestie związane z wydarzeniami w #Przewodów.
 
BBN Retweeted ·  
Jeszcze wczoraj mówiłem o tym jak odpowiedzialnie zachowały się w tej sytuacji zarówno instytucje jak i media…a jednak musi znaleźć się ktoś kto dla sensacji pisze bez wiedzy i powagi.Nawet odnośnie połączenia z J.Bidenem za które ja odpowiadałem same fałszywe informacje.Szkoda
 
BBN Retweeted ·  
Prezydent @AndrzejDuda: Z pewnością będziemy brać udział w procesie odbudowy Ukrainy. Już prowadzimy na ten temat rozmowy z władzami ukraińskimi. Skala zniszczeń staje się tak ogromna, że będzie to długotrwały proces.

#Kongres590
 
BBN Retweeted ·  
Prezydent @AndrzejDuda: W przestrzeni medialnej pojawiają się zakłamane informacje o wydarzeniach w #Przewodów. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Tej rakiety nie dało się zatrzymać. To trudny moment dla społeczności lokalnej.

#Kongres590
 
 
 
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Thanks for trying our Trendsmap Pro demo.

For continued access, and to utliise the full functionality available, you'll need to subscribe to a Trendsmap Pro subscription.

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.