User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 13,137 tweets, tweets from the last 365 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @bursabuyuksehir
Tüm ihtiyaçları karşılamak, kardeşlerimizin yaralarını sarmak için canla başla çalışıyoruz.
 
#Canlı 📡 Burs Büyükşehir Belediyesi İnegöl, Yenişeihr, İznik, Orhangazi ve Gemlik İlçelerinde mezarlık bakım onarım işi ihalesi twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Bursamızda daha rahat ve konforlu ulaşım amacıyla yatırımlarımıza devam ediyoruz. ‘Türkiye’nin en genç filosuna sahip’ 5 Büyükşehir arasındaki yerimizi perçinleyerek, İNULAŞ tarafından İnegöl ilçemize kazandırılan 56 adet yeni otobüs ile ulaşımda konforu artırdık. Hayırlı olsun.
 
#Canlı 📡 2023/202831 Üçevler Anakucağı Yapım İşi ihalesi twitter.com/i/broadcasts/1…
 
#Canlı 📡 Uludağ Üniversitesi Görükle Gençlik Merkezi yapım işi twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Kahramanmaraş merkezli depremler sonucunda çok sayıda tarihi eserin yıkılmasından yola çıkarak, muhtemel bir depreme karşı kentteki ecdat emaneti eserleri ‘korumak amacıyla’ lazer tarama cihazları ile 3 boyutlu olarak birebir modellemeye başladık.
 
Özel şeflerimiz +1 farkla mutfakta harikalar yarattılar. ☺️
 
Büyükşehir’de bu hafta. #BursaİçinCanlaBaşla
 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan'ın bereketini hemşehrilerimizle paylaşıyoruz.
 
Tekne orucu tutan Hatay’lı çocuklar için iftar programı düzenlendi. Oruçlarını hep birlikte açan çocuklar, keyifli anlar yaşadı.
 
Sımsıkı sarılıyoruz yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz.
 
In reply to @bursabuyuksehir
Kabul edilecek malzemeler: -Otizm Eğitim Seti -Eşleştirme Kartları -Renk Şekil Tamamlama -Oyun Hamuru -Kırtasiye malzemeleri (Boya ve Boyama Kitabı) -Eğitici Kutu Oyunları -Okuma Yazma Setleri Yardımlar 27-31 Mart tarihlerinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi
Replying to @bursabuyuksehir
Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü'nde mesai saatleri içinde teslim alınacaktır.
 
2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında, Antakya'da bulunan otizmli bireylere yönelik özel eğitim materyalleri destek kampanyası Bursa Kent Konseyi ve Bursa'da faaliyet gösteren Otizm Dernekleri işbirliğinde gerçekleştirilecektir.
👇🏻 pic.twitter.com/0FbS9YoY6m
Replying to @bursabuyuksehir
Kabul edilecek malzemeler: -Otizm Eğitim Seti -Eşleştirme Kartları -Renk Şekil Tamamlama -Oyun Hamuru -Kırtasiye malzemeleri (Boya ve Boyama Kitabı) -Eğitici Kutu Oyunları -Okuma Yazma Setleri Yardımlar 27-31 Mart tarihlerinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi
 
2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında, Antakya'da bulunan otizmli bireylere yönelik özel eğitim materyalleri destek kampanyası Bursa Kent Konseyi ve Bursa'da faaliyet gösteren Otizm Dernekleri işbirliğinde gerçekleştirilecektir.
👇🏻
 
Bursa Uludağ Üniversitesi’yle imzaladığımız protokol ile hem Veteriner Fakültesi’ne ait hayvanat bahçesindeki canlıların tedavi ve tetkiklerine destek vereceğiz hem de üniversiteli gençler çok sayıdaki nadir tür üzerinde akademik çalışma yapma imkânı bulacak.
 
İklim değişikliği ve kuraklıkla mücadele konusunda yeni fikirler üretilmesi ve projeler geliştirilmesi amacıyla ödüllü fikir yarışması düzenliyoruz. Başvuru linki : yarismalar.bursa.bel.tr
 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlarımızı iftar sofralarında buluşturuyoruz. Fevzi Çakmak Caddesi Otoparkı ile Emirsultan Meydanı’nda kurduğumuz iftar sofralarında her gün 2 bin kişiyi ağırlıyoruz.
 
#Canlı 📡 Bursa İli, Karacabey İlçesi İdare Malı Şahinköy Malzeme Ocağından Asfalt Ve Yol İşlerinde Kullanılmak Üzere Alt Temel, Temel Malzeme, Sathi Kaplama Agregası Çıkartılması Kırdırılması Ve Yerinde Teslim Alınması İşi twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Bursa’da Haftanın Gündemi

#BursaiçinCanlaBaşla
 
Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi 11 ayın sultanı Ramazan için hazırladığımız programlarla Bursa’da bu yıl çok farklı bir manevi iklim yaşanacak.
 
İklim değişikliğine bağlı sorunlar sadece Türkiye’nin değil dünyanın en önemli gündem maddeleri haline gelirken, kuraklıkla mücadele konusunda yeni fikirler üretilmesi ve projeler geliştirilmesi amacıyla para ödüllü yarışma düzenliyoruz.
 
Her detayı düşünüyor, kardeşlerimiz yuvalarına kavuşana kadar en iyi imkanlarda yaşamaları için canla başla çalışıyoruz.
 
‘Osmanlı’dan Günümüze Kabe Örtüleri ve Hac Hatıraları Sergisi’ ile ‘Geçmişten Günümüze Saray Kokuları ve Osmanlı Takıları Sergisi’ ziyaretçileri zamanda yolculuğa çıkarıyor. Tayyare Kültür Merkezi’ndeki sergi, 15 Nisan tarihine kadar ziyaretçi kabul edecek.
 
Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi 11 ayın sultanı Ramazan için hazırladığımız programlarla Bursa’da bu yıl çok farklı bir manevi iklim yaşanacak.
 
Asrın felaketinin yaralarını sarmak için tüm ülke adeta seferber olurken; Belediyemize ait huzurevinde kalan yaşlılarımızın el emeği göz nuru olan atkı, bere, eldiven ve süs eşyası gibi ürünler, depremzedelerin hem bedenlerini hem de yüreklerini ısıtacak.
 
Ezgileriyle gönüllerde iz bırakan sanatçı @erzincanlidursunali Bursa Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında Bursalılarla buluşacak. Tayyare Kültür Merkezi'nde, 24 Mart 2023 Cuma günü, saat: 22.00'de ücretsiz olarak gerçekleşecek konsere bütün halkımız davetlidir.👇🏻 pic.twitter.com/orFrIkKkq4
Replying to @bursabuyuksehir
📌Etkinliğimiz ücretsiz Biletlidir. 🏷️biletinial.com/tiyatro/dursun… ⤴️adresinden temin edebilirsiniz 📌 Etkinliklerden 30 Dakika önce Salonda hazır bulunmanız önemle rica olunur. Detaylı bilgi için; 🖱️🔗 bursa.bel.tr/etkinlik
 
Ezgileriyle gönüllerde iz bırakan sanatçı @erzincanlidursunali Bursa Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında Bursalılarla buluşacak. Tayyare Kültür Merkezi'nde, 24 Mart 2023 Cuma günü, saat: 22.00'de ücretsiz olarak gerçekleşecek konsere bütün halkımız davetlidir.👇🏻
 
Bursa’da Ramazan bir başka güzel..🌙
 
Dün olduğu gibi bugün de aynı kararlılık ve azimle canla başla çalışmaya devam ediyoruz.
Su kayıp ve kaçakların mücadelesinde örnek ve öncü çalışmalarımızla Türkiye 1.si olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.✨
 
Bursa’da çevresel gürültüyü azaltarak halkın yaşam konforunu yükseltmeyi amaçlıyoruz. Bursa ili gürültü eylem planları anketine katılmak için link : bursa.bel.tr/link/gurultu-e…

📌 Son katılım tarihi 5 Haziran 2023
 
#Canlı 📡 Gülbahçe Aile Sağlık Merkezi İnce İşler Ve Meydan Düzenleme İkmal İnşaatı Yapım İşi twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Geleneksel Lezzet BESAŞ Kalitesiyle Tüm BESAŞ Reyonlarında
.✨💫🌙
#besaspide #besas #bursa #besasekmek #pide #ramazanpidesi
 
#Canlı 📡 Bursa Büyükşehir Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Oturumu twitter.com/i/broadcasts/1…
 
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü etkinlikleri kapsamında Bursa’nın en özel şeflerini mutfakta buluşturduk. Önlük ve keplerini giyen özel şefler, tüm hünerlerini sergiledi.
 
#Canlı 📡 Muhtelif organizasyon ve hizmetlerin tanıtımı, tasarımı, prodüksiyon ve duyuru hizmetlerinin alım işi ihalesi twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Acıları dindirmek, yaraları hep beraber sarmak bizim en önemli görevimiz…
 
Başkanımız Alinur Aktaş, organize ettiğimiz buluşma ile ‘Kahramanmaraş merkezli depremlerin ilk gününden itibaren’ afet bölgelerinde gece gündüz demeden canla başla çalışan BUSKİ personeline teşekkür etti.
 
 
Bursa Büyükşehir Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı 2. Oturumu saat 16:00'dan itibaren Bursa Büyükşehir TV ve sosyal medya hesaplarımızda canlı yayında. 📺

👉 bursa.bel.tr
 
Uluslararası Dünya Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Günü’nde anaokulu öğrencilerini Kırmızı Duvar adlı oyunla buluşturduk.
 
Yediğim en güzel yemekler… Hem de en özel şeflerimizin ellerinden…
21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında, down sendromlu kardeşlerimizle yemek etkinliğinde buluştuk. +1 farkla harikalar yarattınız, ellerinize sağlık. Dünya sizinle çok daha güzel...
 
Bursa’nın sağlıklı ve yaşanabilir kent olması amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyor, kentin stratejik gürültü haritasının oluşturulmasının ardından eylem planı çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Başkanımız Alinur Aktaş, yüzde 20’ler seviyesindeki içme suyu kayıp-kaçak oranı ile Bursa’yı Türkiye’de liderliğe taşıyan BUSKİ ekibiyle bir araya geldi.
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Dünya Mirası daimi adaylığı için gönderdiği, İznik ilçemizle ilgili dosya, UNESCO tarafından içerik ve formatıyla eksiksiz olarak kabul edildi. 2024 yılı Haziran ayında yapılacak toplantıda UNESCO’nun kararı komite toplantısında ilan edilecek.
 
Bursa’da kesintisiz ve konforlu ulaşımın sağlanması hedefiyle kent içi ulaşım yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı bağlantı yollarınında tamamlanmasıyla trafikte önemli bir rahatlama sağlanacak.
 
Acımız da bir, aşımız da...
 
Çanakkale Zaferi’nin 108’inci yıldönümü tüm yurtta farklı etkinlikle kutlanırken, Bursa’da düzenlenen törenlerde şehitlerimiz ve gazilerimiz anıldı.🇹🇷
 
Afet bölgelerinden gelen sporculara hem moral veriyor, hem de onları katılacakları spor organizasyonlarına hazırlanmalarını sağlıyoruz.
 
Büyükşehir’de bu hafta. #BursaİçinCanlaBaşla
 
Devlet-millet el ele Hatay’ımızda yaralar sarılıyor, hayat normale dönüyor.
 
 
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Thanks for trying our Trendsmap Pro demo.

For continued access, and to utliise the full functionality available, you'll need to subscribe to a Trendsmap Pro subscription.

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.