User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 3,525 tweets, tweets from the last 82 weeks.
Tweets Day of Week (-3:00h)
Tweets Hour of Day (-3:00h)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (-3:00h)

Tweets

Last 50 tweets from @fehimtastekin
Gar katiamı zanlısı-IŞİD militanı arandığı için Gürcistan’dan Türkiye’ye iade edildi. Nedense tutuklanmadı. Sanık yine Gürcistan’a gittti. Yine iade edildi. Yine tutuklanmadı. MV Bayraktutan soruyor: IŞİD zanlısı Yılmaz’ı kim koruyor?
cumhuriyet.com.tr/930992
413 410
و عليه فقد لبت الحكومة السورية الدعوة و استجابت لنداء الواجب و أرسلت وحدات عسكرية هذا اليوم الثلاثاء 20 شباط 2018 و ذلك للتمركز على الحدود و المشاركة في الدفاع عن وحدة الأراضي السورية وحدودها.

نوري محمود الناطق الرسمي لوحدات حماية الشعب YPG
11 19
YPG, Suriye hükümetinin Afrin’e güç gönderdiğini resmen teyit etti.
223 519
@fehimtastekin dolar ne olur fehim bey, yardımcı olun
1 31
Replying to @AydnSelcen :
Heyet Tahrir el Şam’ın rakipleri Ahrar el Şam ile Nureddin Zenki İdlib’de Cephet Tahrir Suriye (Suriye Özgürlük Cephesi) adıyla güçlerini birleştirdi.
62 143
Hukukun rehine haline dair...

Deniz Yücel bugün cezaevinden çıkarken kendisine 3. Sulh Ceza Hakimliği tarafından teslim edilen tutukluluğa devam kararını göstedi: “Bugün aldım, çıkarken. Ama yine de çıktım."

gazeteduvar.com.tr/gundem/2018/02…
Ycel: karken tutukluluk yazs verdiler Gazeteci Deniz Ycel cezaevinden tahliye edilip Almanya'ya gitti. Ycel, paylat bir videoda cezaevi knda kendisine verilen "tutuklua devam" kararn gsterdi.
gazeteduvar.com.tr
266 492
HTŞ komutanlarından biri ve El Kaide’nin tanınan isimlerinden Ebu Eymen el Masri, eski ortak Nureddin Zenki Hareketi tarafından (kontrol noktasında durmayan bir araçta) öldürülmüş. en.zamanalwsl.net/news/article/3…
48 72
Aram Yayınevi'ne polis baskını: Kapıları balyozla kırıldı m.t24.com.tr/haber/aram-yay…
67 46
Fehim Taştekin Retweeted ·  
73 yaşındaki insan hakları savunucusu Mithat Can, hoşgörünün, Arapların, Türklerin, Kürtlerin, Sünnilerin, Alevilerin, Hıristiyanların, Yahudilerin, Ermenilerin yaşadığı barışın kenti Antakya'da sabah 06'da ev baskını ile gözaltına alındı.
78 126
Fehim Taştekin Retweeted ·  
7-8 Şubat gecesi Deyrezzor’da olanlarla ilgili çok ilginç ayrıntılar var. İlkini, Novaya Gazeta yazmış. @taylieli’nin hatırlattığı, “Hata mı, ihanet mi?” başlıklı bu makaleden özetlemeye çalışalım: novayagazeta.ru/articles/2018/…
? , , Conoco, . , AC-130 ...
novayagazeta.ru
16 33
Çok rahatlar! Bunu itiraf etmeyi bile lütuf sanıyorlar.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı: 3. Havalimanı inşaatından 2015'ten itibaren 27 emekçimiz hayatını kaybetmiştir
gazeteduvar.com.tr/gundem/2018/02…
  · TweetDeck · tr
24 11
210 520
Pentagon’un 2019 bütçesi: Irak ve Suriye’de 6 bin asker kalacak, IŞİD karşıtı koalisyona destek için 15.3 milyar $ ayrılacak. Bunun 1.5 milyarı eğit-donata gidecek. YPG liderliğindeki SDG’nin payı 300 milyon $ olacak. Sınır gücü için 250 milyon harcanacak. al-monitor.com/pulse/original…
Pentagon budget retains same troop levels in Iraq, Syria The Donald Trump administrations new budget for the Pentagon leaves in place nearly 6,000 US troops in Iraq and Syria.
al-monitor.com
153 189
Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen: “Kürt kökenli korucular harekata katılarak (Afrin) operasyonun Kürtlere karşı yapıldığı algısını kıracak” tr.sputniknews.com/turkiye/201802…
'Korucular, Afrin'e sevk edilecek' Zeytin Dal Harekat kapsamnda Afrin ehir merkezine yaplaca belirtilen operasyona Gneydou'da grev yapan ve 'tecrbeli' olduu ifade edilen korucularn da katlaca renildi.
tr.sputniknews.com
75 104
ABD liderliğindeki IŞİD karşıtı koalisyon, Suriye hükümet güçlerinin 500'den fazla kişiyle SDG karargâhına saldırdığını, koalisyonun bu gerekçeyle, 100'den fazla rejim yanlısı savaşçıyı öldürdüğünü açıkladı.
gazeteduvar.com.tr/dunya/2018/02/…
Esad SDG'yi, ABD Esad' vurdu Suriye'nin dousunda dn gece kritik bir gelime yaand. ABD liderliindeki ID kart uluslararas koalisyon, Esad yanls glerin 500'den fazla kiiyle SDG kararghna saldrdn duyurdu. Koalisyon bu gerekeyle, 100'den fazla Esad yanls savasnn vurulduunu aklad.
gazeteduvar.com.tr
222 342
Papa, Erdoğan'a, barış meleğinin savaş şeytanını boğarken tasvir edildiği bir madalyonu, "Bu madalyon, barış ve adalete dayalı bir dünyayı temsil ediyor" ifadesiyle hediye etti. dw.com/tr/erdo%C4%9Fa…
Erdoan Papa Franesko ile grt | DNYA | DW | 05.02.2018 Cumhurbakan Erdoan, Papa Franesko ile Vatikan'da grt. Gndemde Kuds'n stats ve slamofobi vard.
dw.com
114 332
Afrin operasyonunu eleştirdiği için gözaltına alınanların sayısı 573'e yükseldi. reut.rs/2E1LwIQ
193 173
Fehim Taştekin Retweeted ·  
“Geçmişte olduğu gibi katletseniz de, şimdi olduğu gibi hapsetseniz de hakikati söylemeye devam edeceğiz. Çünkü totaliter rejimlerin sahiplerinin, yargısının ve işbirlikçilerinin söylediğinin aksine gazetecilik suç değildir.” #AhmetŞıkaÖzgürlük
22 75
Fehim Taştekin Retweeted ·  
400 gün oldu. Kumpas sürüyor. Sadece gerçekleri yazdığı, söylediği için Ahmet Şık hapiste. #AhmetŞıkaÖzgürlük
186 430
Fehim Taştekin Retweeted ·  
Gazeteci Ahmet Şık 400 gündür özgürlüğünden ve sevdiklerinden yoksun! Neden?!
#AhmetŞıkaÖzgürlük
525 1,268
 
Register now to start a free trial with access to these detailed user analytics
Get Full Access Now
  • Register for a free 1 week trial.
  • No credit card required, takes seconds.
  • Access all standard features.
  • Detailed analytics, stunning visualisations and more.
  • After trial, pricing starts at just $25
Simply login via your preferred social media account :

Existing users, please login :

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now