User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 4,339 tweets, tweets from the last 34 weeks.
Tweets Day of Week (-8:00h)
Tweets Hour of Day (-8:00h)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (-8:00h)

Tweets

Last 50 tweets from @halkinhukuk
Müvekkilimiz Alev Şahin’in Düzce’de saat 22:30 civarı gözaltına alındığını öğrendik. @alevsahin81
25 22
Sercan Çakır'ın Haramidere tarafından gözaltına alındığının bilgisi verildi.
4 7
Düzeltme: Müvekkil Deniz Eriş dün gece evinden gözaltına alınarak duruşmaya getirilmiş ve duruşmada hakkında tutuklama kararı verilmiştir.
Müvekkilimiz Deniz Eriş, yargılandığı ve ifade vermek için hazır bulunduğu 25. Ağır Ceza Mahkemesi’nin kararı ile tutuklandı.
4 11
9 8
Müvekkilimiz Deniz Eriş, yargılandığı ve ifade vermek için hazır bulunduğu 25. Ağır Ceza Mahkemesi’nin kararı ile tutuklandı.
4 11
Tem polisleri, müvekkilimiz Dilan Poyraz'ın ailesinin evine gidip "Kızınızın ülke genelinde araması var" diyerek müvekkilimizin tutuklu olduğunu bilmelerine rağmen aileyi rahatsız etmişlerdir.
18 14
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
Faşizmin Tecritine, TTE dayatmasına, İşkencelere Direnen Özgür Tutsaklar Onurumuzdur!
kursunkalem-mizah.blogspot.gr/2018/02/fasizm…
11 25
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
Yalnızca iki sınıf vardır, işçi sınıfı ve burjuvazi, ve her kim bunlardan birinden yana değilse, ötekinden yanadır
kursunkalem-mizah.blogspot.gr/2018/02/bu-kav…
21 36
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
‘Sıradan’ cesur
goo.gl/s87sy7
Ayça Söylemez yazdı
42 62
Halkın Avukatları 146 gündür tutsak!
Savunmaya Özgürlük!
7 19
Gönderdiğimiz yılbaşı kartları için müvekkilimizin yazdığı şiir...
4 14
Berkin Elvan dosyasında tek bir polis değil bütün sorumlular yargılanmalıdır! Berkin vurulalı 1703 gün oldu! #BerkininKatiliYargılansın
9 27
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
236.gun
Belediyenin zabita aracı ile gizlemeye çalıştığı gerçek nedir biliyor musunuz? Umut adına martı olmaya çalışan yureklerimiz. Düzce'den Yuksel Caddesinin Martı Jonathan'larina selam olsun.✌️
128 311
Burhaniye T Tipi Hapishanesinde tutuklu bulunan avukat arkadaşımız Aytaç Ünsal Ankara 10.Acm'deki saat 09.00'daki duruşmasına getirilecektir. Tüm meslektaşlarımızı dayanışmaya çağırıyoruz.
8 9
Düzce T Tipi Hapishanesi'nde tutuklu bulunan avukat arkadaşlarımıza ve müvekkillerimize ayakta sayım dayatması yapıldığı ve buna karşın avukat arkadaşlarımız ve müvekkillerimiz oturma eylemi yaptıkları için robocoplarla saldırı olduğunun bilgisini aldık.
46 61
14 Şubat Çarşamba Günü saat 10.30'da Anadolu 10. Acm'de görülecek Hasan Ferit Gedik Davası'na tüm meslektaşlarımızı ve halkımızı bekliyoruz.
26 41
Halkın Avukatları 145 gündür tutsak!
Savunmaya Özgürlük!
26 45
Berkin Elvan dosyasında tek bir polis değil bütün sorumlular yargılanmalıdır! Berkin vurulalı 1702 gün oldu! #BerkininKatiliYargılansın
6 29
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
Şakran 4 nolu Hapishanesinde Özgür Tutsak Güven Usta Kendine Kargo İle Gelen Kitaplar Verilmediği İçin İtiraz Edince Saldırıya Uğrayıp Darp Edilmiş. @halkinsesitvrdy @halkinhukuk @halkimizinsesi @idilfosem
11 13
+++ Van Yüksek Güvenlikli Hapishanesi'nde işkence yapılmaktadır. Müvekkilimiz Taner Korkmaz'a yapılanlardan Van Hapishanesi müdürü ve savcısı sorumludur.
19 27
Van Yüksek Güvenlikli Hapishanesi'nde hükümlü bulunan müvekkilimiz Taner Korkmaz'a 20'e yakın gardiyan ve ikinci savcı Hakan Çelikbaş eşliğinde saldırı gerçekleştirildiğini öğrendik. Müvekkilimizin bileği kırılmış ve kendisini 6 saat boyunca süngerli odada bekletmişlerdir.++++
48 44
Halkın Avukatları 144 gündür tutsak!
Savunmaya Özgürlük!
12 37
Berkin Elvan dosyasında tek bir polis değil bütün sorumlular yargılanmalıdır! Berkin vurulalı 1701 gün oldu! #BerkininKatiliYargılansın
28 78
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
Açlık grevini bitirmişlerdi: Gülmen ve Özakça taburcu oldu
diken.com.tr/aclik-grevini-…
  · TweetDeck · tr
13 126
Halkın Avukatları 143. gündür tutsak!
Savunmaya Özgürlük!
16 38
Berkin Elvan dosyasında tek bir polis değil bütün sorumlular yargılanmalıdır! Berkin vurulalı 1700 gün oldu! #BerkininKatiliYargılansın
21 43
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
Grup Yorum üyesi Dilan hastaneye götürtülmüyor

cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/…
  · Hootsuite · tr
24 30
Bilinçli olmak...
2 11
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
Ordu Günü Kutlamalarında konuşan Lider Kim Jong Un:
"Ordumuz, dünya çapında bir güç haline geldi.Kore Halk Ordusu savaşını Kore Yarımadası'ndaki son sosyalist zafere doğru yönlendirdi."
  · Twitter for iPad · tr
16 43
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
Planetimizde emperyalistler olduğu sürece ve Kore üzerinde ABD tehdidi sürdüğü sürece Kore Halk Ordusu halkımızı korumaktan asla vazgeçmeyecektir.
  · Twitter for iPad · tr
4 12
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
Kore Halk Ordusu olduğu sürece Kore halkı ve Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti de varlığını sürdürecektir.
  · Twitter for iPad · tr
3 13
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
ÇHD ve ÖHP'li avukatlar beraat etti
mezopotamyaajansi5.com/tum-haberler/c…
5 18
Halkın Hukuk Bürosu Retweeted ·  
Nuriye Gülmen ve Semih Özakça taburcu oldu
goo.gl/sJ3TRx
20 211
Bandırma 1 Nolu T Tipi Hapishane'deki müvekkillerimiz Abdurrahman Aziz Arslan, Muharrem Çay ve Yoldaş Bingöl'e idare tarafından işkence yapıldığı, süngerli hücreye atıldıklarının bilgisi verildi.
25 30
Av. Onur Şahinkaya: Sahiplendiğimiz değerleri sahiplenmemekten korkuyoruz. Bu değerleri sahiplendiğimiz için saldırıya uğruyoruz. Derhal beraatimi talep ediyorum.
12 18
Av. Selçuk Kozağaçlı: Derhal beraatimi talep ediyorum.
15 19
Av. Selçuk Kozağaçlı: Hapishanede gardiyanlar dayak atar, sokakta polis. Ama dayak yiyenler olacak biz üstün olanız, iyi ki de varız. 2911 sayılı Kanunun hocalarındanım. 8.000 bin kolluğa nasıl uygulanması gerektiğini anlattım. Bu konuda 10.000 avukata ders verdim.
25 53
Av. Selçuk Kozağaçlı: Ben memur çocuğum, uzun süre polis korumasında okula gittim. Benim polislere karşı kişisel alerjim yok ama kurumsal olarak sorunum var. Çünkü siyasi iktidara öyle bağlılar ki Bakan kollarını bacak kırın diyor, işkence yapın diyor onlar da sorgusuz yapıyor.
46 63
Av. Selçuk Kozağaçlı: Bilirkişi raporunda zor kullanıldı yazıyor ama durum orda yazıldığı gibi nezih durmuyor. Belimiz ağrıyor, arkadaşım Zeycan'ın başka bir olayda beli kırıldı, insanların kafası kırılıyor.
13 16
Av. Selçuk Kozağaçlı: Kamu görevlilerine küfretmedim, kamu görevlileri düzenli olarak haftada bir iki kez küfre uğruyorum. Sonra dava açılıyor ben sanık olarak yargılanıyorum.
16 15
Av. Selçuk Kozağaçlı: 3 yılda bir yasa dışı silahlı örgüt üye olmaktan dava açılıyor ve gözaltına alınıyorum. Savcının aklına 3 senede bir bu adam üye olabilir geliyor ve bazılarından beraat ediyorum bazılarından tutuklanıyorum.
16 25
Av. Selçuk Kozağaçlı: Sayın yargıç 22 senedir avukatlık yapıyorum. Kamuoyunu ilgilendiren, işçi katliamları, kadın cinayetleri ve siyasi davalarda avukatlık yapıyorum. 100 ün üzerinde kolluğa direnme,kamu gücüne direnmekten dava açıldı ve çoğunda beraat ettim.
17 30
Av.Yıldız İmrek: Aihm basın açıklamalarını ifade özgürlüğü olarak ele alır, ortada şiddeti uygulayan polislerlerdir. Derhal beraat talep ediyorum.
8 17
Av. Kemal Aytaç: Polisler meslektaşlarımıza işkence yaparken hakimler iktidar baskısında bize saldıranlar lehine karar verirse bu hukuk aykırıdır. Yargılanması gereken işkence yapan polislerdir.
7 21
Avukat Kemal Aytaç: Şimdi de o gün saldırıya uğrayan,gözaltına alınan arkadaşlarımız da dahil hepimize dava açtılar. Böyle olunca bizim hakkımızda 46 tane dava açılması lazımdı.
5 17
Av. Kemal Aytaç: Bizim arkadaşlarımız avukat, onlar bana geçmiş olsun dediğinde utandım. Adalet nöbetinde herkes gelip adalet istiyor. İlk başlarda polis saldırdı hep, arkadaşlarımızın burnu kırıldı gözaltına alındık. Şimdi 46 haftadır nöbetteyiz.
10 15
 
Register now to start a free trial with access to these detailed user analytics
Get Full Access Now
  • Register for a free 1 week trial.
  • No credit card required, takes seconds.
  • Access all standard features.
  • Detailed analytics, stunning visualisations and more.
  • After trial, pricing starts at just $25
Simply login via your preferred social media account :

Existing users, please login :

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now