User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 12,988 tweets, tweets from the last 333 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @herkesicinCHP
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Önemli Hatırlatma!
2 NİSAN PAZAR GÜNÜNE KADAR,
secmen.ysk.gov.tr adresinden ya da muhtarlığınızdan kaydınızı sorgularken komşularınızı da görebilirsiniz.
Yığma seçmen görürseniz CHP örgütlerimize iletiniz:
chp.org.tr/iletisim/il-il…
 
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Bay Kemal sözünden dönmeyecek... #SanaSöz
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
7'den 70'e, doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye kazanacak #SanaSöz
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
#SanaSöz umut bitmeyecek…
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
#SanaSöz demokrasi gelecek, adalet gelecek, hürriyet gelecek.
#SanaSöz yine baharlar gelecek
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
#SanaSöz yine baharlar gelecek…
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
14 Mayıs'ta İklim Değişecek! #SanaSöz
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
#SanaSöz yine baharlar gelecek…
 
Parti Sözcümüz Faik Öztrak: “AK Parti Grup Başkanvekili kendini yalnız, yorgun hissetmesin. Millet İttifakı iktidarında, kadına şiddet, kadın cinayetleri kader olmaktan çıkacak. Kadına dayak ittifakı, kadını domuz bağıyla boğanlara terörist diyemeyenlerin ittifakı kaybedecek.”
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Faik Öztrak basın toplantısı düzenliyor twitter.com/i/broadcasts/1…
 
"Toplumun her kesimi için adaleti mutlaka ama mutlaka getirecek ve yeniden inşa edeceğiz. Hepinizin vicdanına emanet edeceğiz adaleti."
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi'nin düzenlediği iftarda konuştu.
 
Millet Sofrası | İftar Buluşması #İstanbul twitter.com/i/broadcasts/1…
 
“Oy versin vermesin fark etmez, nasıl Ekrem Başkan hiçbir ayrım yapmıyorsa Türkiye'yi yönetirken de yapmayacağız, herkesi kucaklayacağız.”
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Bağcılar’da, Ebubekir Meydanı ve Kadın Merkezi Açılış Töreni’nde konuştu.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bağcılar Ebubekir Meydanı ile İBB Kadın Bağcılar Hizmet Merkezi Açılış Töreni twitter.com/i/broadcasts/1…
 
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Hangisi devletçilik? “Biz burası CHP’li demedik…” deyip övünmek mi, yaptığı çadır kenti devlete teslim etmek mi? Beylikdüzü Belediyemiz yaptı, devlete teslim ettik. Devlet yeniden devlet olacak, partiler de parti... Parti devleti son bulacak.
 
Seçmen kaydınızı secmen.ysk.gov.tr adresinden veya e-Devlet üzerinden kontrol edebilirsiniz. Hanenizde veya binanızda tanımadığınız seçmenlerin bilgileri yer alıyorsa, ikamet ettiğiniz ilçedeki CHP İlçe Başkanlığına başvurabilirsiniz.
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Rahmetli Gaffar Okkan’ın mezarına gittim, dua ettim. İzin vermeyeceğiz diye söz verdim. Ailesine de gideceğim. Devlet, bu onurlu polisi, bu güzel kalpli evladıyla da helalleşmek zorunda. Hele şimdi...
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefatının 14. yıl dönümünde rahmetle anıyorum. Allah bana ömür verdiği sürece, rahmetlinin sevgili oğlu Fatih Furkan, yanıbaşımdan ayırmayacağım diğer bir yol arkadaşımdır. Merhum Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili soruşturmayı birlikte sonuca vardıracağız.
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Resim her geçen gün netleşiyor. Biz barışmanın, açık yaraları kapatmanın, makulün, dünya ile rekabetin ittifakını kurduk. Karşımızdaki ittifak gasp edilecek kadın hakları üzerinden genişlemeyi seçti. Söyleyeceğim tek şey; kadınları, bilhassa genç kadınları hiç tanıyamadıklarıdır.
 
Parti Sözcümüz Faik Öztrak: "Parmak boyasına ret kararı verdiklerinde YSK’nın AK Partili temsilcisi, 'Türkiye bir Uganda değildir' demişti. Sayelerinde Türkiye artık Uganda bile değil. Onlarda enflasyon yüzde 9,2 , işsizlik 2,9. Neyse ki bu kifayetsizlerin gitmesine az kaldı."
 
Parti Sözcümüz Faik Öztrak: "O acılı kadınlar da milletimiz de şunu çok iyi biliyor... Haksızlığa uğrayana hakkını vermeden, haksızlık edenden hesap sormadan helalleşme olmaz! Ünlü düşünürün dediği gibi; bir ülkeyi tanımak istiyorsanız o ülkede insanların nasıl öldüğüne bakın."
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Başaracağız. Türkiye için birlikte çok güzel işler yapacağız!
 
Parti Sözcümüz Faik Öztrak: "Erdoğan bildiğiniz gibi. Salla yalanı, bulunur inananı... Bir yılda 319 bin konut teslim edeceklermiş. Hesap ortada! İşin bir matematiği, bir fizibilitesi var. Yapılır mı? Yapılır. Ama Saray gibi işkembe-i kübradan atarak değil..."
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Malatya'da İftar buluşmasında konuşuyor twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Millet İttifakı üyesi Siyasi Partilerin Genel Başkanları, Malatya'da Açıklama Yapıyor twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Faik Öztrak basın toplantısı düzenliyor twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu: “Kavgayı veren ben, mücadele eden ben… Ama onlara göre ben milliyetçi değilim, MHP milliyetçi. Yok efendim, milliyetçilik o kadar ucuz değil! Bugünkü yapısı itibarıyla MHP, tümüyle Saray'a teslim olmuş bir partidir.”
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu: “Samsat Depremi üstüne yedi yıl geçti, yıkılan 1000 küsur konutun kaçı yapıldı? Hâlâ konteynerde, çadırda yaşayanlar var. Yedi yıl… Şimdi diyorlar ki bir yılda konutları yapacaklarmış… Ben bu iktidara ne söyleyeyim şimdi?”
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu: “50 bin kişi hayatını kaybetti, bir Allah'ın kulu çıkıp sorumluluk almadı, ‘Bir hata yaptık’ demedi. Böyle garabet olmaz, bunu dünyanın hiçbir ülkesinde göremezsiniz. 50 bin kişinin günahı kimin boynuna Allah aşkına?”
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu: “Merhum Sinan Ateş’in eşi Ayşe Hanım’ın gözleri yaş doldu, ‘Eşim Ankara'nın ortasında katledildi’ diyor. Çocukları babasız kalan bir anne, talep ettiği şey adalet. Söz verdim, ‘Bu bizim için bir namus meselesidir’ dedim.”
 
Grup Başkanvekilimiz Engin Özkoç: "Çaresizlikten böyle bir tercih yaptılar, 'Hizbullah terör örgütü değildir' diyen HÜDA PAR'la kucaklaşmaları hayırlı olsun. Yeniden Refah Partisi'yle de birlikte olmaya çalıştılar. Ama siyasi tecrübesi olan partiler görüyor ki bu gemi batıyor."
 
Grup Başkanvekilimiz Engin Özkoç: "Artık kaybettiklerini gördüler, kendilerini bir koruma kalkanı içine almaya çalışıyorlar. Onlara muhalefette başarılar diliyoruz. Güçlü bir muhalefet iyidir, bakanlardan oluşan bir muhalefet iyidir."
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Halk TV canlı yayınında twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Grup Başkanvekilimiz Engin Özkoç: "Bugüne dek liderimiz Kemal Kılıçdaroğlu'yla birlikte yasamada uzun bir yol yürüdüm ve bu onurlu yürüyüşün gururunu yaşadım. Bu toplantı benim grup başkanvekili olarak son toplantım. "
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Bugün rahmetli Sinan Ateş’in eşi sevgili kızım Ayşe Ateş beni ziyaret etti. Sadece şunu söyleyeceğim: Allah bana ömür verdiği sürece, onu yanıbaşımdan ayırmayacağım, benim yol arkadaşımdır. Sinan Ateş’in hesabını beraber soracağız.
 
Grup Başkanvekilimiz Engin Özkoç basın toplantısı düzenliyor twitter.com/i/broadcasts/1…
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
SİZİN DE BAŞINIZA GELMİŞ OLABİLİR!
Seçmen kaydını kontrol eden YD, ikametgahının bile SİLİNDİĞİNİ gördü.
İlçe nüfus müdürlüğüne giden YD,
emniyet tarafından işaretleme yapılarak adresinin kapatıldığını öğrendi.
⬇️TIKLAYIN, SEÇMEN KAYDINIZI KONTROL EDİN⬇️
secmen.ysk.gov.tr/secmen-yurtici
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Ramazan ayının ülkemize ve tüm insanlığa huzur, bereket ve barış getirmesini; yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörünün artmasını ve yapılan ibadetlerin Allah katında kabul edilmesini diliyorum. Dualarımız, tüm depremzede vatandaşlarımız için.
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu: “Daha ahlaki temellere oturan bir Meclis'in yapısını oluşturmak zorundayız. Artık milletvekilleri ihale peşinde koşmasın, koşanlar Parlamento’da olmasın. Millet İttifakı olarak söz verdik, bunu da yapacağız.”
 
Nurdağı'ndaki çocukların 'Cumhurbaşkanı'ndan istedikleri bu hafta onlara ulaşacak, tüm çocukların yüzlerinin gülmesine ise 53 gün kaldı...
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu: “Dükkânı başına yıkılmış, yakınlarını kaybetmiş, bankaya ödeyecek parası yok, zaten işi de yok. Bu insana ‘Bankaya borcunu öde, faizini de öde’ denir mi? Sosyal devlet bugünler için yoksa ne zaman için var?”
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu: “Buraya geldiler, sizden helallik istediler. Helallik öyle istenmez, böyle istenir!”
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Belgeleri yakalım derken, binaları da yakmayın lütfen:)
 
Yurt dışında oy hakkına sahip çıkmak için yurt dışı seçmenlerimizi harekete geçmeye çağırıyoruz.
Umudun yanında yer alın, oyunuzu kullanın.
Önce, ysk.gov.tr adresinden veya YSK mobil uygulamasından seçmen kaydınızı kontrol ediniz.
👇
secmen.ysk.gov.tr/secmen-yurtdisi

Seçmen… twitter.com/i/web/status/1…
 
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Orta Asya’dan Balkanlara bu toprakların kadim bayramı, ortak kültürümüzün mirası, bolluğun, bereketin sembolü Nevruz kutlu olsun.
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Birleşeceğiz ve kazanacağız. Ama kime karşı?
 
CHP 🇹🇷 Retweeted ·  
Saat 22.00'de burada buluşalım.
 
 
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Thanks for trying our Trendsmap Pro demo.

For continued access, and to utliise the full functionality available, you'll need to subscribe to a Trendsmap Pro subscription.

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.