User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 5,327 tweets, tweets from the last 374 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @lutfielvan
Ramazan Bayramımız mübarek olsun.
Bayramın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum.
Rabbim sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara kavuştursun inşallah.
Hayırlı bayramlar…
 
Emekleri ve çabalarıyla ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.
 
Süper Toto Süper Lig 2021-2022 Şampiyonu Trabzonspor'u tebrik ediyorum.
 
Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemiz mübarek olsun. Bu gecenin ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum.
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, Gazi Meclisimizin 102. yılını tebrik ediyorum.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.
 
Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. @varank ile Karaman’da iftar programına katıldık ve Karamanlı hemşehrilerimizle buluştuk. Değerli Bakanımıza Karaman’a verdiği önem için teşekkür ediyorum.
 
Şehidimiz Celil Mutlu'nun ailesini ziyaret ettik. Şehidimizin minik evladı Ayazalp'e ve eşi Melike Mutlu'ya Rabbimden hayırlı ömürler diliyorum. Aziz şehidimizin ruhu şad, mekanı cennet olsun.
 
Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneğini ziyaret ettik. Başkan Coşkun Doğmuş ve yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
 
Mersin Cemevini ziyaret ettik. Hasan Kılavuz Dede'ye ve kıymetli hemşehrilerime hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.
 
Klikya Nehir Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği'ni ziyaret ettik ve kıymetli hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Başkan Ahmet Özuğurlu ve dernek üyelerine ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum.
 
Mesiad'ın konuğu olduk. Başkan Hasan Engin ve yönetimine konukseverlikleri için teşekkür ediyorum.
 
Müsiad Mersin Şubesi'ni ziyaret ettik. Başkan Serdar Yıldızgörer ve yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
 
AK Parti Mersin İl Başkanlığımızda İl Başkanımız Cesim Ercik, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanlarımız ve İlçe Başkanlarımız ile bir araya geldik.
 
Tarsus'ta kıymetli hemşehrilerimizle hasbihal ettik.
 
İftarımızı Tarsus'ta Kurbanlı Mahallesi sakinleriyle yaptık. Tüm hemşehrilerime yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.
 
Tarımsal Ürün İşleme İhtisas Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ettik. Başkan Gül Akyürek Balta ve yönetimine teşekkür ediyorum.
 
Tarsus Organize Sanayi Bölgesine konuk olduk. Başkan Ruhi Koçak ve yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.
 
Mersin Tarım ve Gıda İhtisas Teknoloji Geliştirme Bölgesini ziyaret ettik. Başkan Hakan Sefa Çakır ve yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
 
Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi R3-D3 Mersin Robotik Takımını gösterdikleri başarılardan dolayı kutluyor, genç kardeşlerimize yürekten başarılar diliyorum.
 
Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ettik. Model Fabrikayı gezdik. OSB Başkanımız Sabri Tekli'yi ve ekibini tebrik ediyor, misafirperverliği için teşekkür ediyorum.
 
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret ettik. Başkan Talat Dinçer ve yönetimine gösterdikleri konukseverlik için teşekkür ediyorum.
 
Mersin’deyiz. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettik. Başkan Ayhan Kızıltan ve yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.
 
Akdeniz Belediyesi'nin Mersin'e İz Bırakanlar Müzesini gezdik. Mersin tarihine ışık tutan bu değerli müzenin yapımında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.
 
TDV Mersin Şubesinin iftar programına katıldık. İftarımızı şehit ve gazi yakınlarımız, engelli ve yetim kardeşlerimizle birlikte yaptık.
 
Erdemli Belediye Başkanı Sn. Mükerrem Tollu'yu ziyaret ettik, kıymetli validesinin rahatsızlığından dolayı geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.
 
Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden kıymetli kardeşimiz Mustafa Karagöz’e taziye ziyaretinde bulunduk.
 
Mersin İl Müftülüğü Yerleşkesi inşaatında incelemelerde bulunduk.
 
Mersin’de büyük hayır işlerine imza atmış, hayırsever ve güzel insan, kıymetli abimiz Birman Türüt’ü Hakk’a uğurladık. Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum.

Mekanı cennet olsun.
 
Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu ile Ankara’da buluştuk. Başkan Coşkun Doğmuş ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.
 
Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun. Rabbim milletimize sağlık ve huzur içinde bir Ramazan geçirmeyi ve bayrama erişmeyi nasip etsin.
Hayırlı Ramazanlar…
 
1915 Çanakkale Köprüsü’nün açılışına katıldık. Bu değerli eserin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyor, köprünün yapımında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.
 
“Çanakkale Geçilmez” diyerek şanlı bir destan yazan kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi Çanakkale Zaferi’nin 107. yılında rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.
 
Aziz milletimizin Berat Kandilini kutluyor; bu mübarek gecenin ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.
Kandiliniz mübarek olsun.
 
İstiklal Marşımızın kabulünün 101. yılında İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u ve kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.🇹🇷
 
Başta şehitlerimizin anneleri ve eşleri olmak üzere; değerli annemin, kıymetli eşimin ve tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.
 
İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi, kıymetli gazeteci arkadaşımız Batuhan Yaşar’ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Ailesine, sevenlerine ve basın camiasına başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.
 
Aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Miraç Kandilini kutluyor, bu mübarek gecenin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.
Kandiliniz mübarek olsun.
 
Rabbimden zat-ı devletlerinize ve kıymetli hanımefendiye acil şifalar diliyorum.
Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz.

Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz.
 
Aziz milletimizin Regaip Kandilini kutluyor, bu mübarek gecenin ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum.
Kandiliniz mübarek olsun.
 
Rahmet ve mağfiret iklimi, mübarek üç ayların milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Rabbim, Ramazan-ı Şerif’e de sağlık ve huzurla eriştirsin inşallah.
 
Karaman Konya Hızlı Tren Hattı hayırlı olsun.
🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Bugün Konya’dan hızlı trene bindik ve 40 dakikada Karaman’a ulaştık.

Açılışını gerçekleştirdiğimiz Konya - Karaman hızlı tren hattı ile artık Ankara’dan Karaman’a yaklaşık 2 saat 40 dakikada, İstanbul’dan Karaman’a 5 saat 45 dakikada gelinebilecek. pic.twitter.com/sNXdmFTAsn
 
Şanlıurfa Akçakale’de şehit olan kahraman askerlerimiz P. Tğm. Murat Alyakut, P. Söz. Er. Ertuğrul Ulupınar ve P. Onb. Enes Koç’a Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına sabır diliyorum.

Milletimizin başı sağolsun. 🇹🇷
 
2022 yılının milletimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyor; aziz milletimizin yeni yılını kutluyorum.

Sevdiklerinizle nice güzel yıllar geçirmeniz dileğiyle…
 
Mut Ak Parti İlçe Başkanlığımızı, ardından da Mut Belediye Başkanı Sn. Volkan Şeker’i ziyaret ettik. Mut’ta kıymetli hemşehrilerimiz ile bir araya geldik.
 
Silifke Çamlıbel Mahallesi’nde çok kıymetli hemşehrilerimiz ile bir aradaydık.
Samimiyetleri ve misafirperverlikleri için tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.
 
Silifke Ak Parti İlçe Başkanlığımızı, Silifke Belediye Başkanı Sn. Sadık Altınok’u ve Silifke Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettik. Silifkeli kardeşlerimizle buluştuk. İlgileri için tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.
 
Mersin Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettik. İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan ve Mersin’in emniyeti için gece gündüz çalışan polislerimize görevlerinde başarılar diliyorum.
 
Mersin Valisi Sn. Ali İhsan Su’ya ziyarette bulunduk.
 
Erdemli Ak Parti İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik.
 
Torosların güzel insanları ile bir aradaydık.
Erdemli Köserelli Mahallemizde kıymetli hemşehrilerimiz ile buluştuk, hasbihal ettik.
Muhtarımıza ve hemşehrilerime ilgileri için teşekkür ediyorum.
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.