User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 2,100 tweets, tweets from the last 443 weeks.
Tweets Day of Week (+0:00h)
Tweets Hour of Day (+0:00h)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (+0:00h)

Tweets

Last 50 tweets from @ofatihsayan
61. ECC PT1 Toplantısı devam ediyor.

48 CEPT ülkesi, ITU, CITEL, AB, ABD, Çin ve Kore’den 150 katılımcıyı ağırladığımız toplantının galasını misafirlerimizle birlikte bir akşam yemeğiyle yaptık.

Bilişim ve iletişim teknolojilerinde öncü ve merkez ülke olmaya devam edeceğiz.
213 322
Siber güvenliğin büyük yeteneklerini, çeşitli ödüller ve laboratuvar ortamında eğitim imkanları bekliyor.

Biz bayrakları siberyildiz.com adresine koyduk gençler, sıra sizde!
276 439
Siber alanda potansiyeli olan gençleri ve kabiliyetli uzmanları keşfetmek için düzenlediğimiz, Siber Yıldız yarışmasının 2'incisi başlıyor.

24 saat içerisinde soruları çözüp bayrağı yakalayan yetenekler, 2019’un siber yıldızı olacak. Başvurular siberyildiz.com'da.
391 662
Aziz Milletimizin cesaretini ve vatan aşkını İstiklal Marşı’mızla ölümsüzleştiren Milli Şairimiz #MehmetAkifErsoy’u, vefatının 82. yıl dönümünde, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.
247 344
Dr. ÖMER FATİH SAYAN Retweeted ·  
Engelliler, şehit yakınları ve gaziler 1 Ocak’tan itibaren elektronik haberleşme hizmetlerinden yüzde 25 ek indirimle faydalanabilecek.

trthaber.com/haber/ekonomi/…
Engelliler, ehit yaknlar ve gazilere "cep"te indirim
trthaber.com
  · TweetDeck · tr
77 184
Gençlerimizin eğitsel oyunlar tasarlamaları amacıyla düzenlenen BTK Oyun Maratonu Yarışması ve Kristal Piksel Ödül Töreni’ne katıldık.

Bu gibi etkinlikler, ülkemizdeki dijital oyun üretkenliğine önemli katkılar sunuyor.

Türkiye'yi dijital ihracatta da önder konuma getireceğiz.
251 378
Rahmetli dedem İbrahim Bey'le bir hatırasını anlatıyor Kemalettin Amca.

Onların zor şartlarda gösterdikleri tavır ve kardeşlik hepimize örnek olsun inşallah.

Rabbim geçmişlerimize rahmet eylesin, kıymetli büyüklerimize hayırlı, uzun ömürler versin.
Kemalettin amca, rahmetli dedem İbrahim beyle yaşadığı hatırayı gözleri dolarak anlatıyor.

Rabbim tüm geçmişlerimize rahmet eylesin. Allah büyüklerimizden razı olsun.
youtu.be/-Ef8WsDYVB8 @YouTube aracılığıyla
Askerde O Ezan Duyunca Tm Namazlarm Kldm - Kemalettin Amca
youtube.com
322 1,051
246 510
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız Bülent Aksu ile sağlıklı bir şekilde büyüyen ekonomimize dair değerlendirmelere bulunup teknoloji ve bilişim ihracatındaki umut verici gelişmeleri konuştuk.

Kendisine nazik ziyareti için teşekkür ediyorum.
156 283
Dr. ÖMER FATİH SAYAN Retweeted ·  
Yerli ve milli genel maksat helikopterimiz GÖKBEY hayırlı uğurlu olsun. 🇹🇷

#KüreselGüçTürkiye
10,534 42,394
Boeing Türkiye Mühendislik ve Teknoloji Merkezi'nin açılış törenine katıldık.

Açılışını yaptığımız merkez, yetişmiş insan kaynağımıza ve Türk havacılığının uzun vadeli gelişimine önemli katkılar sunacak.
158 291
Replying to @ofatihsayan :
Bu merkezde eğitim alacak mühendislerimiz, Sn. Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki 2023 vizyonumuza uygun olarak devam eden yerli ve milli uçak, helikopter, İHA ve SİHA gibi projelerimizde büyük rol üstlenecek.
118 173
Boeing Türkiye Mühendislik ve Teknoloji Merkezi'nin açılış törenine katıldık.

Açılışını yaptığımız merkez, yetişmiş insan kaynağımıza ve Türk havacılığının uzun vadeli gelişimine önemli katkılar sunacak.
158 291
106 yıl önce Yeşilköy’de başlayan havacılık maceramız son on altı yılda büyük ilerlemeler kat etti. Dünyanın havacılık rotasını değiştirecek #İstanbulHavalimanı ile bu başarımız taçlandı. Ülkemiz 2023 havacılık hedeflerine azim ve kararlıkla ilerliyor. #DünyaSivilHavacılıkGünü ✈
146 281
Dr. ÖMER FATİH SAYAN Retweeted ·  
Türkiye sivil havacılık tarihine adını altın harflerle kazıyor.

Avrupa'da uçuş ağını en fazla büyüten ülke Türkiye oldu.

trthaber.com/haber/turkiye/…
Trkiye sivil havaclkta tarih yazd
trthaber.com
  · TweetDeck · tr
92 322
Bakanımız @Mcahidturhan ve Afganistan Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri Bakanı @sharyobee başkanlığındaki heyetler arası görüşmede, Türkiye'nin bilgi ve teknoloji alanındaki tecrübelerinden faydalanmak isteyen Afganistan'la yapılacak iş birliği çalışmalarını istişare ettik.
146 217
Bakü temaslarımız kapsamında, Bakanımız @Mcahidturhan ile birlikte Hazar İnovasyon Konferansı’na katıldık. “Sürdürülebilir Kalkınma için Dijital Bağlantı" temasıyla düzenlenen etkinlik, Bilgi teknolojileri sektörü için önemli işbirliklerine kapı açacak.
150 239
Bakanımız @Mcahidturhan başkanlığında, Azerbaycan-Rusya-Türkiye-İran Dörtlü Bakanlar Toplantısı'na katıldık.

Dört ülkenin kamu ve özel sektör kurumlarının, bilgi teknolojileri alanında daha fazla iş birliği yapması için istişarelerde bulunduk. #BAKUTEL @UABakanligi
173 264
24. Uluslararası Telekomünikasyon, İnovasyon ve Yüksek Teknolojiler Fuarı için bulunduğumuz Azerbaycan'da, Bakanımız @Mcahidturhan ile birlikte, Devlet Başkanı Sn. Ilham Aliyev'i ziyaret ettik.

Kendilerine nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.🇹🇷🇦🇿
153 269
Dr. ÖMER FATİH SAYAN Retweeted ·  
Bir dizi programa katılmak amacıyla #Bakü'deyiz. İlk olarak, 24. Uluslararası Telekomünikasyon, İnovasyon ve Yüksek Teknolojiler Fuarı'nın (BAKUTEL 2018) açılışına iştirak ettik.
  · Twitter Web App · tr
121 346
Sn. Bakanımız @Mcahidturhan'la birlikte Bakü’de gerçekleşen 24. Uluslararası Telekomünikasyon, İnovasyon ve Yüksek Teknolojiler Fuarı’na katıldık.

2023'de 500 milyar dolar ihracat hedefimizi, ileri teknoloji ihracatı ile aşacağımıza olan inancımız tam.
#Bakutel
142 210
Dr. ÖMER FATİH SAYAN Retweeted ·  
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Hepimiz için #ErişilebilirUlaşım
#EngelleriAşıyoruz
107 261
Azim, inanç ve hayat enerjileriyle ilham kaynağımız olan engelli vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Onlar her alanda mücadele etmeye, başarmaya devam ediyorlar. Biz de onların hayallerine kavuşmaları için çalışmaya devam edeceğiz.

#EngelleriAşıyoruz
164 280
#Güvenliİnternet kullanımı için çocuklarımız ve gençlerimiz kadar ailelerimizede büyük bir görev düşüyor.

Ailelerimiz, çocuklarımız ve gençlerimizin zarar görmemesi için ufak uyarılar yaparak interneti sağlıklı kullanmalarını sağlayabilir.
168 216
İnternet kullanıcısı olan tüm vatandaşlarımıza, gerek sosyal medya gerekse diğer dijital mecraları kullanırken kişisel verilerinin mahremiyetine azami özen göstermeleri ve dikkatli olmaları gerektiğini hatırlatmak istiyorum. #Güvenliİnternet
186 275
Sanal dünyada paylaştığımız kişisel bilgilere çok dikkat etmeliyiz.

Paylaştığımız her bilgi birer dijital ayak izi oluşturuyor. Bu içerikler Birleştirilince yaşantımıza ilişkin hiç tahmin edemeyeceğimiz bilgileri 3. kişilere sunuyor. #Güvenliİnternet
160 218
Yüzlerce okulu ziyaret ederek gençlerimize #Güvenliİnternet'i anlattığımız BTK Bilişim Tırında, Gelecek İçin Eğitim Sempozyumu'na katılan gençlerimiz ve ailelerini ağırladık.
176 371
#SiberZorbalık, özellikle gençlerimizin son yıllarda en çok karşı karşıya kaldığı tehlikeler arasında.

Gençlerimizi, risklerini tam olarak bilmedikleri dijital bir dünyada yalnız bırakmayalım. Neyi paylaşıp neyi saklayacaklarını, sınırlarını öğretelim. #güvenliinternet
147 209
İnternet, sosyal medya ve dijital dünyanın bağımlısı ve kölesi olmak da bu platformları ihtiyacımız dahilinde doğru yönetebilmek de birer tercih. Bu tercihleri doğru yapmak ve özellikle çocuklarımızı bu konuda eğitmek bizim elimizde. #güvenliinternet
175 283
Ülkemizin eğitim hedeflerinin kolektif fikirler ışığında tartışıldığı, Gelecek İçin Eğitim Tasarımı Sempozyumu’na katıldık. Yeni teknolojilerin eğitim trendlerine yansımalarını değerlendirdik. Büyük ve güçlü Türkiye hedefimizin en önemli halkası eğitim. @gietsempozyum
141 209
Dr. ÖMER FATİH SAYAN Retweeted ·  
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Fatih Sayan: İnternetin getirilerinden faydalanılırken, risklerinden de aynı özenle çocuklarımızı ve gençlerimizi korumamız gerek.
@itosrabaihl @marmaraaihl @ofatihsayan #GİETS #gelecekicinegitim #marmaraaihl #itosrabaihl
60 84
Facebook ve diğer şebekeler üstü operatörlerin dijital hizmetlerini sunabilmesinin hizmetin sunulduğu ülke kurallarına uyarak ve ilgili kurumlarıyla işbirliği yaparak mümkün olduğunu her platformda en üst düzeyde dile getiriyoruz. Türkiye'nin verisi Türkiye'de kalacak
211 409
Türkiye'de misafirimiz olan uluslararası öğrencilerin yarıştığı, #BenimÜlkemTürkiye temalı kısa film ve hikaye yarışmasının ödül törenine Sn. Bakanımız @Mcahidturhan ile birlikte katıldık. @UDEForgtr
155 242
Replying to @ofatihsayan :
İnsanın içini umutla dolduran, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir vatandaşı olduğuna şükrettiren, kardeşlik duygusunu hissettiğimiz bir buluşmaydı.

Ülkemizi bu denli seven ve benimseyen gençlerin olduğunu görmek bizi çok mutlu etti.
133 192
Türkiye'de misafirimiz olan uluslararası öğrencilerin yarıştığı, #BenimÜlkemTürkiye temalı kısa film ve hikaye yarışmasının ödül törenine Sn. Bakanımız @Mcahidturhan ile birlikte katıldık. @UDEForgtr
155 242
Sn. Bakanımız @Mcahidturhan'la birlikte Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumumuzda düzenlenen "Yeni Uydu Teknolojileri Paneli"ne katıldık.

Panelin, sürekli gelişen bir alan olan uydu teknolojilerindeki yeniliklerin takibi ve tecrübe paylaşımı için faydalı olacağına inanıyorum.
158 216
Replying to @ofatihsayan :
Sn. Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan'ın liderliginde her alanda lider ve güçlü bir Türkiye inşa etmek için çalışıyoruz.

2020 yılında yerli ve milli uydumuz 6A'yı fırlatarak bu alanda da dev bir adım atacağız inşallah.
99 136
Sn. Bakanımız @Mcahidturhan'la birlikte Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumumuzda düzenlenen "Yeni Uydu Teknolojileri Paneli"ne katıldık.

Panelin, sürekli gelişen bir alan olan uydu teknolojilerindeki yeniliklerin takibi ve tecrübe paylaşımı için faydalı olacağına inanıyorum.
158 216
İslam dünyasını buluşturan #İSEDAK 34. Toplantısı katılımcıları için düzenlenen akşam yemeğine iştirak ettik. #COMCEC
127 202
Sınırları Aşan Türkiye Projesi'nin tanıtımına katıldık.

Milyarlarca insanı bir araya getiren sosyal ağlar, işletmelerin büyümesinde büyük rol oynuyor.

@facebook tarafından hayata geçirilecek proje,KOBİ'lerimizin yerel ve uluslararası alanda güçlenmesine büyük katkı sağlayacak.
154 214
Sayın Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan'ın teşrifleriyle düzenlenen, İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi'nin 34. toplantısına katıldık. @isedak_tr #İSEDAK
161 260
Replying to @ofatihsayan :
Bu önemli ve güzel organizasyonun katılımcılarından biri olarak, İslam alemine ve dünyaya hak ve adalet çağrısı yapan Sn.Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan'a şükranlarımı sunuyorum. @isedak_tr #İSEDAK #COMCEC
116 246
Sayın Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan'ın teşrifleriyle düzenlenen, İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi'nin 34. toplantısına katıldık. @isedak_tr #İSEDAK
161 260
Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan:
Kendi meselelerimizi kendimiz çözebilmemiz için elimizdeki platformları eniyi şekilde kullanmamız gerekiyor. Aramızdaki ticarette millî para birimleri kullanmamız, kollarımızavurulan emperyalist prangaları parçalamamız bakımından son derece önemlidir
118 155
Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan:

(Birleşmiş Milletler daimi üyeleri) Kutuplardaki balinaların sayılarını düşündükleri kadar Somali’de açlıktan ölen çocukları düşünmediklerine bizzat şahit olduk.
117 164
Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan:

“Kişinin meşrebini dininin önüne koyması, hatta mezhebini dinleştirmesi şeklinde tezahür eden fitnenin, İslam’da asla yeri yoktur. Bizim inancımıza göre aynı kıbleye yönelen, aynı ilaha, peygambere, mukaddes kitaba inanan herkes din kardeşimizdir.”
90 122
Replying to @ofatihsayan :
“Rabbimizin ve Peygamber Efendimizin çizdiği İslam kardeşliğinin sınırlarını daraltmak, kimsenin haddi de, hakkı da değildir.
Bir müminin yüreğinde sadece 1,7 milyarlık İslam ümmetinin fertlerine değil, tüm insanlığa yer vardır ve olmalıdır.”
94 108
Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan:

“Kişinin meşrebini dininin önüne koyması, hatta mezhebini dinleştirmesi şeklinde tezahür eden fitnenin, İslam’da asla yeri yoktur. Bizim inancımıza göre aynı kıbleye yönelen, aynı ilaha, peygambere, mukaddes kitaba inanan herkes din kardeşimizdir.”
90 122
Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan:

"1. Dünya Savaşı'nın sonuçlarıyla doğrudan bağlantılı sorunlara çözüm üretmemiz problemlerin kaynağını iyi tespitle mümkündür."
104 177
Replying to @ofatihsayan :
“Tarih bizler için asla olmuş bitmiş olaylar bütünü değil kuvvet, cesaret, ilhamla beraber ders aldığımız bir kaynaktır”
79 90
Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan:

"1. Dünya Savaşı'nın sonuçlarıyla doğrudan bağlantılı sorunlara çözüm üretmemiz problemlerin kaynağını iyi tespitle mümkündür."
104 177
Sayın Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan, 34. İSEDAK Toplantısı’nda konuşuyorlar.

pscp.tv/w/bs47HjIxNDI2…
T.C.Cumhurbakanl @tcbestepe
pscp.tv
107 124
Bir milletin benliğine, tarihine bağlılığının teminatı olan, bu aziz toprakların en zor beldelerinde fedakârca çalışan ve #İyikiÖğretmenim diyen kıymetli öğretmenlerimiz, #İyikiVarsınız.

24 Kasım Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun.
152 281
Dr. ÖMER FATİH SAYAN Retweeted ·  
Sayın Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı @ofatihsayan ‘Sayısal teknolojilerin bize öğrettiği şey ASLA ASLA DEMEMELİYİZ’ #AkıllıŞeyler
56 91
Uluslararası Bilişim Zirvesi’nde gerçekleştirdiğimiz konuşmaların ardından kıymetli basın mensuplarının sorularını yanıtladık. #AkıllıŞeyler #BilişimZirvesi18
129 189
18 yıldır Türkiye’nin bilişim dinamiklerine yeni yol haritaları çizen Uluslararası Bilişim Zirvesi’ne katıldık.

#AkıllıŞeyler-Bilen Teknolojiler ana temasıyla gerçekleşecek toplantılarda, teknoloji ve bilişimdeki hızlı yükselişimizi, geleceği konuşacağız. @ictsummitnow
141 202
Replying to @ofatihsayan :
Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan'ın liderliğinde başlayan #MilliTeknolojiHamlesi ile bilime ve teknolojiye yön verecek her çalışmayı desteklemeye devam edeceğiz.
93 123
18 yıldır Türkiye’nin bilişim dinamiklerine yeni yol haritaları çizen Uluslararası Bilişim Zirvesi’ne katıldık.

#AkıllıŞeyler-Bilen Teknolojiler ana temasıyla gerçekleşecek toplantılarda, teknoloji ve bilişimdeki hızlı yükselişimizi, geleceği konuşacağız. @ictsummitnow
141 202
 
Get Full Access Now
Login via Twitter to start your free trial now

Don't have a Twitter account? You can also register via Facebook or Instagram

Existing users can login

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now