User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 9,205 tweets, tweets from the last 271 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @pomaska
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Poseł KO chciał pokazać grafikę w TVP Info. Co zrobił realizator? No zaskoczeni nie będziecie.

(od 8 sekundy)
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Jak idzie walka z partyjnym nepotyzmem po publikacji projektu #partiaispółki? Opowiem o tym na przykładzie Pomorskiego Centrum Rolno-Spożywczego Renk. W połowie kwietnia wymieniono tu większość rady nadzorczej. Na ludzi PiS i Klubów Gazety Polskiej. Oto oni [WĄTEK] @RadioZET_NEWS
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
In reply to @RzecznikORLEN
Informuję, że według tego samego źródła wzrost ceny E95 bez podatków, w których naliczaniu i odprowadzaniu Orlen jest tylko pośrednikiem, wyniósł w tym samy okresie 79,7%, i był najwyższy w UE. ec.europa.eu/energy/observa…
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
18-latka z Elbląga nagrała przesłuchujących ją policjantów. Były groźby i lżenie: "Mów, bo ci, k...a, klapsa zapodam!"
elblag.wyborcza.pl/elblag/7,18007…
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Prezes Kaczyński orzekł w sprawie Kujdy inaczej niż sąd. Co teraz?
 
Czy tłumaczenie się z wątpliwych źródeł własnego majątku przez chwalenie się swoją dobroczynnością to pierwszy krok do uznania, że jak złodziej dzieli się skradzionym dobrem to nie trafi do więzienia? 🤔
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
#FACTSProject reunió en Barcelona a expertos, diputados y ciudadanos de Italia, España, Alemania, Polonia y Grecia para analizar las narrativas sobre la UE que predominan en los distintos estados miembros. @Europa_TVE les entrevista en este reportaje
rtve.es/play/videos/eu…
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
To dla nas wielki zaszczyt. Garry Kasparov przyjął zaproszenie na #Campus2022 i będzie naszym gościem specjalnym w Olsztynie. W przeszłości szachowy mistrz świata, a dzisiaj jeden z liderów demokratycznej opozycji wobec reżimu Putina.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
To dla nas wielki zaszczyt. Garry Kasparov przyjął zaproszenie na @Campus_Polska. W przeszłości szachowy mistrz świata, a dzisiaj jeden z liderów demokratycznej opozycji wobec reżimu Putina.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
🔻Od zaprzyjaźnionego biskupa, kupujesz działki
🔻Przepisujesz majątek na żonę
🔻Żona sprzedaje działki, przed wejściem nowych przepisów podatkowych.
🔻Zapewniasz, że inflacja jest pod kontrola
🔻Kupujesz obligacje indeksowane inflacją.
❓Zgadnijcie o kogo chodzi❓
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Makabryczne procedury i znęcanie się nad niepełnosprawnymi dziećmi. Domagam się natychmiastowej reakcji Rzecznika Praw Dziecka @RPDPawlak, minister @MarlenaMalag oraz instytucji nadzorujących ze strony zakonu.
Bo prokuratura @ZiobroPL to z urzędu.

wiadomosci.wp.pl/pieklo-u-zakon…
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
„Potężną kulą u nogi naszej debaty publicznej ciągle są media” - stwierdził dziś Kaczyński. „Media wspierające opozycję” - dodał. Od siedmiu lat wiadomo, że likwidacja mediów i opozycji to warunek prawdziwej debaty publicznej. Jasne?
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Jak podał PKN Orlen, spółka zdecydowała się w marcu na podwyższenie marży modelowej downstream z 7,2 USD na 36,2 USD, czyli dokładnie wzrosła o 403%.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Usłyszeliśmy od mieszkańców, że nie traktuje się ich poważnie, po partnersku. Że czują się ignorowani. Nie otrzymują odpowiedzi na wiele pytań i obaw, które ich nurtują - mówi @pomaska

@barbaraanowacka @MorawieckiM

zawszepomorze.pl/poslanki-po-py…
Posanki PO pytaj premiera o gmin Choczewo. Powsta ma tam pierwsza elektrownia jdrowa
zawszepomorze.pl
 
❗️Kolejny, silny 🇵🇱 głos w Europie. Serdeczne gratulacje dla ⁦@pomaska⁩ 👏👏👏👏🇪🇺🇵🇱 pic.twitter.com/BbOdWbBhd2
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Ty zdecydujesz, kogo wybierzesz.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Przewodniczący @donaldtusk: Mamy aferę dekady. Premier i ministrowie zapewniali ludzi o niskiej inflacji, a w tym czasie kupowali za miliony złotych obligacje skarbowe chroniące ich prywatne pieniądze przed inflacją. W normalnym kraju rząd z takimi zarzutami nie przetrwałby dnia.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Morawiecki zarabia 20 tysięcy miesięcznie, a w sejmie powidział, że 30 tysięcy miesięcznie przekazuje na cele charytatywne. W jego słowach ziarna prawdy nie ma.
 
 
🔊 Gratulujemy! @pomaska wybrana na wiceprzewodniczącą EPP Women❗️ pic.twitter.com/4yy2OEznuJ
Replying to @Platforma_org
Dziękuję!❤️
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
🔊 Gratulujemy! @pomaska wybrana na wiceprzewodniczącą EPP Women❗️
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Czy jest w cywilizowanej Europie taki kraj, w którym urzędujący premier robi prywatne biznesy i zbija fortunę dzięki informacjom poufnym, do których ma dostęp? Węgrów nie liczymy.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
🎺🎺🎺 pierwszy 1000. Kochani dziękuję serdecznie za pomoc w odbudowie konta 💪
 
Dzisiaj to pranie z całego tygodnia można by powiesić. W punkt @ZartownisPonury !
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Glapiński prognozował, że inflacja nie będzie rosnąć, twierdził wręcz, że będzie spadać. Po roku jest 14%. Teraz twierdzi, że będzie rosnąć ale nieznacznie. Mam bardzo złe przeczucia. Taki prezes NBP to katastrofa.
 
‼️Lista posłów, którzy głosowali przeciwko otrzymaniu pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy. Podajcie dalej. Polki i Polacy nie zapomną!
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
.@CTomczyk mocno o cenach paliwa! Marża rafineryjna Lotosu w tym roku wzrosła o 3300%, Orlenu o 1000%. Zyski obu spółek są gigantyczne. To jest łupienie polskich kierowców!
 
6 lat trwała prosta sprawa Pani Zwiercan, która głosowała na dwie ręce. Sprawność Prokuratury w państwie Ziobry. Dzisiaj Pani Zwiercan, doradczyni Premiera, została skazana za sejmowe oszustwo.
Wczoraj minęła 5 rocznica głosowania przez posłankę Zwiercan na dwie ręce. Posłanka (już była) nadal bez kary, dziś jest doradcą premiera. Czy tę pamiętną rocznicę podobnym wyczynem postanowił uczcić minister Gliński?
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
PiS majstruje przy terminie wyborów samorządowych bo wie, że je przegra! Kolejne psucie demokracji by za wszelką cenę utrzymać się przy władzy.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Sejmowa Komisja Finansów pozytywnie zaopiniowała w uchwale Senatu zmianę odpisu podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego na 1,5%!
Stanowisko rzadu nadal przeciw!
W Sejmie podczas głosowań zapadnie ostateczna decyzja… czy rząd chce pomagać równo i każdemu?
Czy tylko swoim?
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Marże @GrupaLOTOS i @PKN_ORLEN wzrosły o 3290%!!! Gigantyczne zyski spółek paliwowych są wypracowywane kosztem Polaków! Za @donaldtusk benzyna kosztowała 5.19. Za @MorawieckiM 8.29! Łupią kierowców, żeby łatać dziurawy budżet.
 
🏤 Minister Cieślak podał się do dymisji. A co z dyrektorem Poczty, który wezwał naczelniczkę w Pacanowie na dywanik i powiedział, że zwolni ją dyscyplinarnie?
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
10-latki w poprawczakach i zgoda na rażenie dzieci paralizatorem. Resort Ziobry bierze się do resocjalizacji

Solidarna Polska na rosyjskiej ścieżce…

wyborcza.pl/7,75398,285580…
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Otwarte spotkanie z mieszkańcami Sochaczewa 😂 „ Wieslaw, Wieslaw!” 😂
 
Większość „Zjednoczonej” bardzo krucha, więc będziemy się uważnie przyglądać jak posłowi Cieślakowi PiS to wynagrodzi
Po rozmowie z wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim oraz prezesem Partii Republikańskiej Adamem Bielanem, kierując się dobrem Zjednoczonej Prawicy, podjąłem decyzje o rezygnacji z funkcji ministra w KPRM.
1/2
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Partia solidarna Polska 0.7% powołała na dyrektora sądu w Szczecinie leśnika. To mam nadzieje wszystkim pokazuje o co chodzi w sporze o praworządność. Przecież to jest sitwa, która dorwała się do ministerstwa sprawiedliwości i traktuje je jak prywatny folwark.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
I note that the @PolskiSenat amendments aim at improving the new PL justice law which will need to be fully compliant with EU law requirements for judicial independence. Let’s now wait for the final version of the law.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Jeśli minister i poseł Cieślak pisze donosy na pracownicę poczty, bo poskarżyła mu się na drożyznę, to znaczy, że nie nadaje się ani na ministra, ani na posła. Powinien natychmiast zostać wyrzucony z rządu. "Pokora, umiar, praca. Koniec z arogancją władzy" - B.Szydło, 2015 r.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
PIS zapowiada manipulacje przy wyborach samorządowych. Warto przypomnieć,że za współpracę z samorządami odpowiada pan Szefernaker. Jego dotąd jedynym dorobkiem, poza okrojeniem budżetów samorządów jest budowa pisowskiego aparatu hejtu w internecie. Zdolny. Zdolny do wszystkiego
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Dymisja tego pana ministra Cieślaka o tyle ciekawa, że wszyscy wiedzą, że on nigdy nie otrzymał żadnych kompetencji. Mówiąc wprost niczym się nie zajmował.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Jeżeli potwierdzi się dymisja gnębiciela Michała Cieślaka, to jedno jest pewne: odwołała go pani Agnieszka z Pacanowa.
Swoją siłą, niesłychaną odwagą i niezgodą na nieprawość.
Dla wielu zastraszanych zrobiła naprawdę dużo: pokazała, że nie wolno się bać.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Dwie stacje benzynowe w tym samym mieście (Lublin), na tej samej ulicy (Zelwerowicza).
PB 95 na Orlenie droższa o 25 gr!
Co jest do cholery?!!?
Zobaczcie jak państwowa spółka nas łupi.
 
W normalnym rządzie byłaby dymisja ze skutkiem natychmiastowym, a tu Prezes, nawet nie Premier prosi, by Minister zrezygnował🤦🏻‍♀️
Jarosław Kaczyński: oczekuję od ministra Cieślaka, że poda się do dymisji; jak się nie poda, będzie odwołany. (PAP) pic.twitter.com/LvItA1pymC
 
Minister Cieślak sugeruje, że pracowniczka poczty miała zły dzień. Chyba jednak kto inny go miał. Do dymisji!
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Min. Cieślak DO DYMISJI ‼️

Jaką trzeba mieć mentalność, by donieść na bezradną kobietę?

Pani Agnieszka z Pacanowa na poczcie pracuje od 25 lat. Dziś stała się obiektem represji po 10-minutowej rozmowie z ministrem o drożyźnie.

Wzywamy także @MorawieckiM do złożenia wyjaśnień.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Polska 2022 rok. 7 lat pod rządami PiS…
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Ustawa o #KRS zwana USTAWĄ NAPRAWCZĄ dla polskiego sądownictwa przyjęta przez @PolskiSenat 💪💪💪 Po przeprowadzeniu wielu konsultacji z sędziami, prokuratorami i adwokatami, po 2 wysłuchaniach publicznych przywracamy sądom niezależność. PiS jest przeciw, bo chce je kontrolować
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Tak jak przewidywałam Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy procentowe o 0,75 - z 5,25% do 6%.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
Morawicki i Glapinski. To oni są winni, że w tak dramatyczny sposób rosną raty kredytów. Ich polityka do tego doprowadziła.
 
Agnieszka Pomaska Retweeted ·  
❗Dyrektorem Poczty w Kielcach, który ma administracyjny nadzór nad placówką w Pacanowie jest członek Partii Republikańskiej Wojciech Stelmach. Wiceprezesem tej samej partii jest minister Michał Cieślak, który złożył donos na naczelniczkę poczty w Pacanowie. @RadioZET_NEWS
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.