User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 11,006 tweets, tweets from the last 310 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @RTyszkiewicz
Putin chce wysyłać protestujących przeciw mobilizacji z aresztu prosto na front. Częściowa mobilizacja to fikcja, protestujący otrzymują wezwania do wojska bezpośrednio w areszcie. Jednocześnie trwa masowy exodus poborowych z kraju. Putin doprowadził do państwowej paniki.
 
Tak wygląda dzisiaj w Jakucji ogłoszona przez Putina mobilizacja. Tradycyjnie Rosja zbiera mięso armatnie na wojnę w najbiedniejszych regionach. Z takim wojskiem klęska Rosji w Ukrainie będzie tylko bardziej krwawa.

Film: @nexta_tv
 
Ofensywa ukraińska zrobiła wrażenie na Europie. Szefowie dyplomacji UE zdecydowali o przygotowaniu nowego, ósmego pakietu sankcji przeciw Rosji.
Zwiększone zostaną też dostawy broni do Ukrainy. Miejmy nadzieję, że węgierscy sojusznicy PiS tego nie zablokują.
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
💬 Wyrzucam z głowy myśl, że Polska mogłaby zrezygnować z setek miliardów złotych z KPO.

🎥 @donaldtusk w Radomiu.
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
💬 Życie publiczne w Polsce musi być dziś wolne od ludzi, którzy świadomie lub nieświadomie sprzyjają Putinowi i Rosji.

🎥 #donaldtusk w Radomiu.
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
💬 Żeby dokonać zmiany, trzeba wygrać wybory!

🎥 @donaldtusk w Radomiu.
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
💬 Przedstawiciel spółki energetycznej odpowiedzialnej za 9 razy wyższą cenę prądu dla Radomia mówi, że powinno się z tego cieszyć.
Za taką skalę arogancji muszą być wyciągnięte konsekwencje.
🎥 @donaldtusk w Radomiu.
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
💬 Przyjechałem dzisiaj do Radomia uderzony informacją o skali podwyżek cen prądu dla miasta.

🎥 @donaldtusk w Radomiu
 
Drakońskie podwyżki cen energii grożą bankructwem firm. Białostoccy przedsiębiorcy oczekują wzrostu rachunków za prąd o 300-400%. W takiej sytuacji będą zmuszeni między innymi do zwalniania pracowników.
PiS zamiast pomagać przedsiębiorcom, doprowadza ich do ruiny.
 
„Wybory? Łatwiej będzie wygrać, niż dożyć”. @donaldtusk ma rację. Od początku roku do lipca 12,9 tysięcy osób straciło pracę, a ofert zatrudnienia jest znacznie mniej w skali roku. Według GUS wysokość średniej pensji spadła o 2,9%. PiS prowadzi Polskę do katastrofy.
 
Rosja w panice!
Duma przygotowuje zmiany w kodeksie karnym, by mobilizować obywateli do służby wojskowej karami więzienia. Widmo klęski w Ukrainie zagląda Putinowi w oczy coraz głębiej.
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
💬 Powinnismy głośno, codziennie, domagać się od wszystkich naszych partnerów, aby zrobili wszystko co w ich mocy, aby Ukraina wyszła z tej wojny zwycięsko.

🎥 @donaldtusk na #NatoKonferencja
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
💬 Ukraińcy i Ukrainki nie mają żadnych wątpliwości czego pragną, jako ostatecznego finału tej wojny - chcą być w UE i chcą być w NATO.

🎥 @donaldtusk na #NatoKonferencja
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
💬 To co jest zadaniem liderów opozycji to jest jasne postawienie się po stronie rządów prawa, wolności jednostki, jedności NATO, jedności i integracji Unii Europejskiej.

🎥 @donaldtusk na #NatoKonferencja
 
Strona grupy Wagnera zhakowana!
Ukraińscy specjaliści IT zdobyli wszystkie dane osobowe najemników. Mordercy ofiar odkrytych w masowych grobach pod Iziumem nie mogą już czuć się bezkarni. Każda rosyjska zbrodnia w Ukrainie zostanie w końcu ukarana! 🇺🇦
#Ukraina
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
Już 3 października rusza głosowanie na projekty w białostockim Budżecie Obywatelskim 2023.
Jeżeli chcesz pomóc w promocji projektu „Białostocki Pilotażowy Program In Vitro”, napisz do mnie: jowita.chudzik@gmail.com

Więcej informacji👇
m.facebook.com/story.php?stor…
 
Łukaszenka zlikwidował Polską Macierz Szkolną na Białorusi. Sądowi Najwyższemu wystarczyło jedno posiedzenie, aby zamknąć jedną z najstarszych organizacji polskich, powstałą w 1905 r., a reaktywowaną w Grodnie w 1995 r.
Antypolska kampania Łukaszenki przekracza kolejne granice.
 
Dziś, w Dniu Sybiraka, złożyliśmy kwiaty pod Pomnikiem Matki Sybiraczki przed białostockim Muzeum Pamięci Sybiru. Dla mnie to zawsze osobiste przeżycie, wspomnienie mojej Mamy i Cioci, dwóch dziewczynek, które przeżyły piekło nieludzkiej ziemi i wróciły do Polski. 🇵🇱
 
Oszczędzanie - tak, arbitralne nakazy - nie!
Morawiecki chce wprowadzić dla gospodarstw domowych limit zużycia prądu do 2000 kWh, w przeciwnym razie rachunki wzrosną nawet 6-krotnie!
Tu nie chodzi o oszczędności, PiS już wie, że tej zimy Polsce będzie brakować prądu.
 
Bardzo ważne wystąpienie @donaldtusk wczoraj w Poczdamie. Mocne słowa do Niemiec o obowiązku wyciągnięcia wniosków z II wojny światowej i pełnego zaangażowania dziś po stronie Ukrainy. Bardzo istotne jest też ponowne postawienie przez PDT sprawy członkostwa Ukrainy w NATO.
 
Kom. Łączności z Polakami za Granicą pozytywnie zaopiniowała kandydatury nowych konsulów generalnych: Ilony Kałdońskiej - Barcelona i Mariusza Stusa - Belfast. Konsulat w Barcelonie ma wyjątkowego sojusznika - @lewy_official, który promuje Polskę w Katalonii, jak nikt inny. 🇵🇱👍
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
Dziś o godzinie 19:15 wystąpienie @donaldtusk.
Bądźcie z nami✌️
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
Wczoraj w Sejmie, po ujawnieniu kłamstwa smoleńskiego. Obraz wart więcej niż tysiąc słów.
 
Rząd PiS może obniżyć dodatek węglowy❗️
Wniosków o dodatek wpłynęło dużo więcej, niż zakładał rząd.
Wstępne obliczenia wskazują, że może on zostać obniżony do ok. 2200 zł. PiS obiecywał, że każdemu wystarczy węgla, ale nie wziął pod uwagę, że nie wszystkich będzie na niego stać.
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
Bliscy władzy się bogacą, zwykli Polacy stale tracą! GUS podał najnowsze dane: Inflacja w sierpniu wyniosła aż 16,1%.

Jedna rzecz się nie zmienia: PiS=Drożyzna❗️
 
Dziś rano po ciężkiej chorobie odszedł nasz Przyjaciel i Kolega Włodek Kusak, współzałożyciel białostockiej Platformy Obywatelskiej, wieloletni Przewodniczący Rady Miasta Białegostoku, harcerz i społecznik. Dobrze zasłużył się naszemu miastu i Polsce. Cześć Jego Pamięci! 🇵🇱🏮
 
Sejm zdecydowaną większością głosów przyjął uchwałę ws. reparacji wojennych. Dzięki konsekwentnej presji PO w uchwale sejmu został umieszczony zapis o odszkodowaniach ze strony Rosji za okres okupacji sowieckiej po 17.09.1939 r. Teraz mówimy PiS sprawdzam i czekamy na efekty.
 
Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy! Kaczyński oznajmił, że w wyborach chce wprowadzić "nowe zasady liczenia głosów" i umieścić w każdej komisji wyborczej ludzi PiS. Dlatego ważna jest akcja Obywatelskiej Kontroli Wyborów. Warto się przyłączyć!
okw.info.pl
 
Ważny materiał w @tvn24 Polska i Świat o dramacie największych przedsiębiorców turystycznych ze strefy przygranicznej, którzy wciąż nie dostali rekompensat za 10 miesięcy przymusowego zamknięcia. Taka sytuacja rok po wprowadzeniu stanu wyjątkowego to wstyd. Nie odpuścimy!
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
Wszyscy, którzy kwestionowali raport Komisji Badania Wypadków Lotniczych, powinni się dziś wstydzić. A Macierewicz powinien siedzieć.
 
TVN24 ujawnił, że Macierewicz w podkomisji smoleńskiej manipulował ekspertyzami i ukrywał dowody przeczące tezie o zamachu. To my zapłaciliśmy miliony złotych za jego kłamstwa. Te pieniądze mają być zwrócone, a oszuści skazani!
 
Koncert Olsztyńskiego Chóru "Bell Canto" zainaugurował dziś 41. Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej. Mistyczne piękno cerkiewnego śpiewu najlepiej można odczuć w niesamowitym hajnowskim Soborze Św. Trójcy. Warto przekonać się osobiście. Zachęcam!
 
Bardzo ważne spotkanie w Hajnówce z największymi przedsiębiorcami branży turystycznej ze strefy przygranicznej. Po roku od wprowadzenia stanu wyjątkowego wciąż nie otrzymali oni należnych rekompensat. Nie poddajemy się, walczymy dalej!
 
Kolejny grób żołnierzy AK na Białorusi zdewastowany! Polacy z Grodzieńszczyzny udokumentowali akt barbarzyństwa dokonany przez służby białoruskie. Celem napaści był cmentarz wojenny w Plebaniszkach. Ta antypolska kampania musi spotkać się ze stanowczą reakcją polskich władz.
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
To nie sondaż, to prawdziwe wyniki: cukier 92%, olej 73%, margaryna 58%, masło 45%, mąka 38%, ryż 30%. Tyle podrożały rok do roku! Wybory? Łatwiej będzie wygrać niż dożyć!
 
Polscy siatkarze wicemistrzami świata. Dziś lepszy dzień mieli Włosi, ale tytuł drugiej drużyny globu po dwóch mistrzostwach z rzędu to wielki sukces. Dziękujemy za wspaniałe mecze w turnieju. Jesteśmy z Wami!🇵🇱👏💪
 
Co za sportowy weekend w wydaniu Polaków! Właśnie nasi koszykarze awansowali do ćwierćfinału @EuroBasket. Wczoraj Iga, a dziś jeszcze nasi grają finał mistrzostw świata w siatkówce. Trzymamy kciuki i brawo Polacy!!! 🇵🇱👏✌️💪
 
❗️Iga Świątek mistrzynią Nowego Jorku❗️Drugi po Paryżu turniej wielkiego szlema wygrany po thrillerze w finale z Ons Jabeur. Wielka Iga pisze historię polskiego i światowego tenisa. Tylko 1GA!!!👏✌️🇵🇱
 
❗️Polska w finale siatkarskich mistrzostw świata❗️Po heroicznym meczu nasza reprezentacja pokonała Brazylię 3:2 i jutro będzie bronić tytułu mistrzowskiego. Brawo Biało-Czerwoni! 🇵🇱👏✌️💪
 
Robert Tyszkiewicz Retweeted ·  
Platforma Przyszłości. O to chodziło.
 
Ministerstwo Zdrowia umywa ręce w sprawie pomocy szpitalom z woj. podlaskiego!
@MZ_GOV_PL w związku z zagrożeniem zaprzestania działalności pralni z Tykocina nie przewiduje podjęcia jakichkolwiek działań i całą winę zrzuca na przedsiębiorcę.
To przejaw totalnej arogancji! pic.twitter.com/UxvjSWXgcR
 
Ministerstwo Zdrowia umywa ręce w sprawie pomocy szpitalom z woj. podlaskiego!
@MZ_GOV_PL w związku z zagrożeniem zaprzestania działalności pralni z Tykocina nie przewiduje podjęcia jakichkolwiek działań i całą winę zrzuca na przedsiębiorcę.
To przejaw totalnej arogancji!
 
Ukraińskie wojska weszły do Kupiańska, stolicy rejonu w obwodzie charkowskim. Po miesiącach walki obronnej UA przeszła do kontrofensywy i odbiła z rąk Rosji 1000 km2 swego terytorium. To wielki sukces obrońców Ukrainy i mocny argument za zwiększeniem wsparcia militarnego dla UA.
 
Dziś MON odpowiedział na moją interpelację ws. uciążliwych dla turystów i mieszkańców obozowisk wojskowych w Białowieży. Niestety, wojskowe miasteczko kontenerowe pozostanie w centrum, zlikwidowany będzie obóz namiotowy na stadionie. Tak się nie odbuduje puszczańskiej turystyki. pic.twitter.com/hduWO9s7xh
 
Dziś MON odpowiedział na moją interpelację ws. uciążliwych dla turystów i mieszkańców obozowisk wojskowych w Białowieży. Niestety, wojskowe miasteczko kontenerowe pozostanie w centrum, zlikwidowany będzie obóz namiotowy na stadionie. Tak się nie odbuduje puszczańskiej turystyki.
 
Nie żyje królowa Elżbieta II. Przez 70 lat była symbolem europejskich tradycji i wartości w życiu publicznym. Z Jej śmiercią kończy się pewna epoka, także w naszej historii. R.I.P.
 
Internetowa sprzedaż węgla to fikcja!
Na stronie internetowej Polskiej Grupy Górniczej węgiel to zjawisko czysto wirtualne. Ludzie nie mogą się nawet zalogować, żeby rozpocząć transakcję. Tyle są warte obietnice PiS, że węgla wystarczy dla każdego.
 
Mieszkańcy Łap bez dostępu do szpitalnej opieki pediatrycznej❗️
Oddział dziecięcy szpitala w Łapach, który miał zostać otwarty we wrześniu, pozostanie zamknięty z powodu braku personelu.
To jest przykład niszczącej polityki PiS wobec szpitali powiatowych!

tvn24.pl/bialystok/lapy…
 
PiS chce kontrolować nasze telefony!
W MSWiA powstał projekt ustawy, który ma zobowiązać sprzedawców smartfonów do zainstalowania w nowych telefonach dwóch rządowych aplikacji. Oba programy wykorzystują dostęp do lokalizacji.
Rząd PiS chce śledzić Polaków!
businessinsider.com.pl/wiadomosci/kaz…
 
Raty kredytów znów idą w górę! Rada Polityki Pieniężnej kolejny raz podwyższa stopy procentowe. Kredyty znowu są droższe, a inflacja i tak rośnie z każdym miesiącem.
Za nieudolność rządów PiS kolejny raz płacą Polacy!
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.