User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 11,909 tweets, tweets from the last 351 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @SlawomirNitras
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
JUTRO OTWIERAMY NOWY STADION W SZCZECINIE! 🥹
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Sejm potępił nielegalne referenda zorganizowane przez Rosję na okupowanych terytoriach Ukrainy. Za głosowało 434 posłów, dwóch wstrzymało się od głosu. Byli to Konrad Berkowicz oraz Grzegorz Braun z Konfederacji.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Chciałbym przypomnieć taką prawdę elementarną...
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Dla polityka, dla samorządowca wysokie wyniki zaufania to duże wyróżnienie. A przede wszystkim wielkie zobowiązanie do dalszej, ciężkiej pracy. Dziękuję. Działamy dalej!
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
We wrześniu zaufanie do @trzaskowski_ wzrosło aż o 4,5 % i wynosi 46,5% - to rekordowy wynik Prezydenta Warszawy. Gratulujemy! Na kolejnych pozycjach, ze stratą ponad 7% do lidera, znaleźli się premier Mateusz Morawiecki z wynikiem 39,1% oraz Prezydent RP Andrzej Duda z 39%.
 
Mam już 34 tys. obserwujących.
Bardzo dziękuję ☺️
 
Ależ wzrost! Rafał Trzaskowski deklasuje w nowym sondażu Dudę i Morawieckiego. 46,5% zaufania @IBRiS_PL dla @onetpl dziękujemy
 
 
Arogancja turbolevel. Czegoś takiego nie widziałem.
Panie doktorze @AndrzejDuda,

Byłby Pan uprzejmy skomentować kulturę polityczną Szanownego Taty?

Czy to właśnie w ten sposób, tym tonem i w pogardzie dla ludzi nauki, był Pan wychowywany?

pic.twitter.com/FvsUthaZn2
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Żenujące jest to, jak Franciszek traktuje Ukrainę. Złożono obietnicę, że do wizyty dojdzie, potem przeszkodą miało być zdrowie i zakaz lekarski, ale teraz okazało się, że nie jest on przeszkodą w wizycie w Bahrajnie. Tylko do Ukrainy papież dojechać nie może. Słabe to!
 
In reply to @SlawomirNitras
Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Wiemy, wiemy, że nie chcecie pokazać kto tak naprawdę finansował @Campus_Polska. Boicie się jawności, bo prawda od kogo dostaliście kasę nie spodoba się Polakom.
Nie kłam łobuzie. Zanim znajdziesz jakąkolwiek wątpliwość w sprawozdaniach Campusu wyjaśnij wszystkie nadużycia w funduszu sprawiedliwości.
 
Kowalski. Ta ustawa jest kopią ustawy Putina. Kowalski @JKowalski_posel Skontrolować to trzeba nielegalne wykorzystywanie przez kolegow @JKowalski_posel funduszu sprawiedliwosci dla celów partyjnych. Sitwa w ministerstwie sprawiedliwości to hańba dla Polski.
Rosyjska agentura i działania dezinformacyjne w Polsce mogą być finansowane zagranicznymi grantami dla NGO. Czas na jawność finansowania polskiego sektora organizacji pozarządowych z zagranicy. Przyjęcie ustawy @MWosPL @SolidarnaPL zwiększy bezpieczeństwo 🇵🇱Rzeczpospolitej!
 
"Zbigniew Ziobro. Prawdziwe oblicze" od dziś w księgarniach, a prokurator Anna Adamiak, która pod nazwiskiem wypowiada się nt Z.Ziobry w mojej książce, odsunięta od wokandy w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie. Po 36 latach nienagannej pracy, bez podania powodów. pic.twitter.com/DaCnmR6De3
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
🇵🇱 Ukraiński Kongres Kobiet przyjeżdża do Polski!

Kongres jest parterem XIV Kongresu Kobiet. 🤝🏻
Do Wrocławia przyjedzie delegacja wspaniałych kobiet, z którymi wspólnie będziemy debatować o pokoju, odbudowywaniu państwa po wojnie i roli kobiet w tworzeniu silnego społeczeństwa.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Z Bródna do centrum w ok. 20 minut? Metrem? Dokładnie tak! 🙂 Od dziś do Waszej dyspozycji są 3 nowe stacje #metro2. Pierwszy przejazd już za nami. Zapraszam do korzystania - z nowych stacji i z całej komunikacji miejskiej w @warszawa! @WTP_Warszawa #FunduszeUE #StolicaWygody
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Iranian women — no Hijab — sing the Farsi version of Bella Ciao, the anti-fascist anthem of the Italian resistance during WW II
 
Kaczyński został ukarany przez komisję etyki polskiego Sejmu za używanie języka pogardy wobec ludzi. To ważny dzień.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
To zabije gospodarkę.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
📍Jarosław Kaczyński został ukarany naganą przez Komisję Etyki Poselskiej - informuje posłanka @FalejMonika.

Chodziło o krzywdzące i obraźliwe słowa, które padły w czasie spotkania z wyborcami we Włocławku 25 czerwca 2022. Więcej w @tvn24.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Drugi dzień Szczytu Miast w Pradze to przede wszystkim dyskusja o kryzysie energetycznym i niezbędnej transformacji. W ramach Direct Dialogue przekonywaliśmy @TimmermansEU, że transformacja mogłaby przyspieszyć, gdyby część środków UE trafiała bezpośrednio do miast.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Dobrze, że jesteśmy UE! Dzięki temu projekt gazociągu #BalticPipe uzyskał dofinansowanie prawie 1,3 mld zł. 🇪🇺@EU_Commission
 
Za Tuska dolar był nawet po 2 złote. Inflacja 2-3%. Kredyty podobnie. Dla przypomnienia.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Zatrucie Odry to wina człowieka, nie natury- wynika z niezależnych analiz niemieckich i polskich naukowców. Zrzuty ścieków do Odry wciąż trwają, a winni nie zostali ukarani. Wiadomo co u wiceministra, który obiecywał, że w Odrze się wykąpie i przekonywał, że nie ma zagrożenia?
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Propozycja @SasinJacek to przepis na wzrost bezrobocia.
 
List Kaczyńskiego ważniejszy niż wystąpienia premierów Polski i Danii. To jest tak upokarzające co te łobuzy robią z naszego kraju.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Właśnie dostałem informację nt. 3 nowych stacji: inwestycja zakończona, wszystkie pozwolenia kompletne. Jutro o 13:30 mieszkanki i mieszkańcy @warszawa pojadą już ze stacji M2: Zacisze, Kondratowicza i Bródno. #metro2
 
Firmy energetyczne poobsadzane działaczamiPIS bez uzasadnienia ekonomicznego podwyższyli firmom,szpitalom,szkołom cenę energii elektrycznej nawet 10-krotnie. W odpowiedzi rząd chce prywatnym firmom nie mającym nic wspólnego z energetyką podnieść podatek do 50% zniszczą gospodarkę
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
DziałaMY! Podczas @Campus_Polska rozpoczęliśmy zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem ustawy #TAKdlainvitro, aby możliwe było zarejestrowanie komitetu. Teraz mamy 3 miesiące, by zebrać 100 tys. podpisów. Jestem przekonana, że będzie ich więcej. Podpisz się i Ty!
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
💭"Dla Pogoni Szczecin i kibiców Dumy Pomorza to najważniejszy czas w historii. Po wielu latach doczekaliśmy się obiektu, na który bardzo czekaliśmy."

Prezes Jarosław Mroczek o zbliżającym się otwarciu Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera➡️pogonszczecin.pl/newsy/20220926…
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Spotkanie otwarte w Kościerzynie. Nie boimy się trudnych pytań.

O edukacji, armii, wyborach, rolnictwie, samorządzie i gospodarce.

Dziękuję @barbaraanowacka i @S_Lamczyk za zaproszenie na Kaszuby.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
.@pomaska na konferencji prasowej „Tak dla in vitro”: Dzięki rządowemu programowi wsparcia in vitro w latach 2013-16 w Polsce urodziło się ponad 22 tys. dzieci. Rząd PiS zlikwidował ten program i dziś Polska jest jednym z 5
krajów UE, gdzie in vitro nie jest finansowane.
 
Kurski kiedyś, a dzisiaj Legutko, Tarczyński, Jaki i reszta ferajny lata każdego tygodnia lufthansą w biznes klasie.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Państwo stoi na głowie. Chcecie absurd tygodnia?

Mój rodzinny Bliżyn postanowił ocieplić budynek szkoły, żeby zaoszczędzić na ogrzewaniu.

PGNiG wlepił im za to KARĘ. Zużyli bowiem za mało gazu, mniej niż było w umowie

😨
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Podczas #Campus2022 rozmawialiśmy też o równości osób nieheteronormatywnych, o małżeństwach jednopłciowych czy o adopcji dzieci przez pary LGBT+. Cała dyskusja dostępna na naszym kanale YouTube.
youtu.be/UahqcIcKdIo
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Pod video z haniebnej uroczystości u dr. @AndrzejDuda podłożyłem słowa Wojtka @Czuchnowski-ego wypowiedziane do Macierewicza kilka lat temu.
Pasują jak ulał, nieprawdaż?
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
In reply to @Campus_Polska
@Campus_Polska był świetną okazją do spotkań, rozmów i debat – w trakcie wydarzenia spytaliśmy uczestników naszego Programu Przywództwa Społecznego o rolę lidera we współczesnych organizacjach. Poznajcie punkt widzenia Aleksandry.

Tymczasem pozdrawiamy ze zjazdu w @WBialystok 📍
 
Decyzja Andrzeja Dudy o przyznaniu Orderu Orła Białego Macierewiczowi przejdzie do historii jako antypaństwowa. Nie ma pan prawa podejmować takich decyzji w takim trybie @AndrzejDuda? Kategorycznie protestuje.
 
Najwyższe odznaczenie państwowe wręczamy potajemnie. Niżej się nie da.
Panie Prezydencie @AndrzejDuda czy prawda jest, ze dzisiaj w tajemnicy przed społeczeństwem wręcza Pan @Macierewicz_A Order Orła Białego? Czy to za kłamstwa smoleńskie czy może za zdewastowanie armii?
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Panie Prezydencie @AndrzejDuda czy prawda jest, ze dzisiaj w tajemnicy przed społeczeństwem wręcza Pan @Macierewicz_A Order Orła Białego? Czy to za kłamstwa smoleńskie czy może za zdewastowanie armii?
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Antoni Macierewicz, kłamca, oszust i szarlatan smoleński dostanie dziś o 15-ej Order Orła Białego. Źródła Wyborczej potwierdzają informację podaną przez Pawła Olszewskiego. Hańba i upadek....Wkrótce tekst na wyborcza.pl
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Proputinowscy faszyści z Kamractwa spotykają się z Dariuszem Mateckim pracującym jako asystent Zbigniewa Ziobry.

Jeśli zastanawialiście się dlaczego prokuratury tak wolno działają w sprawie "Kamractwa" to już nie musicie się zastanawiać. Olszański poszedł na współpracę z PiS.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Rosjanie dopiero co Gruzinów najechali, a teraz do Gruzji uciekają, żeby nie musieć iść dać się pozabijać na Ukrainę. Rany, cóż to jest za kraj niesamowity, który potrafi jednocześnie sam gryźć się w dupę i warczeć, że to "za rodinu".
 
Ciekawe te reklamy w tvp sport przeciwko nienawiści w internecie. Dlaczego tylko w internecie? Co z tvp?
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Henryka Bochniarz jako druga Matka Założycielka Kongresu Kobiet przypomina, że odwiedziny na Kongresie to coroczny jesienny must-have 🍁 Więc wszystkie miłośniczki jesieni zapraszamy do Wrocławia na Pumpkin Spice Latte i dyskutowanie o sytuacji kobiet w Polsce i na świecie 🤭
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Moldova Youth Forum 22-23. 10.2022 Mini "Campus Polska". Z Prezydent Sandu, PM Gavrilitą, szefem MSZ Popescu, Premierem Bieleckim, b.szefem MSZ Włoch Terzim, dyr.DG NEAR Kom. Europejskiej M.Popowskim, ministrami i posłami z 10 krajów. Inspiracja @trzaskowski_ i @SlawomirNitras
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
22 września 1936 | W Mór urodziła się węgierska Żydówka Agnes Deutsch.

W 1944 r. została deportowana do #Auschwitz i zamordowana w komorze gazowej.
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Dzisiejsze spotkanie będzie MEGA 👍
Młodzi i niezwykle kreatywni goście opowiedzą nam o wydarzeniu tego lata, jakim był #CampusPolska2022
Zapraszam na 19:30
 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
In #Moscow, #Russia, there is a #protest rally taking place tonight on Arbat Street against the mobilisation, announced by Putin earlier tonight. Protesters chant “No to War!”.

 
Slawomir Nitras Retweeted ·  
Dziś w #StudioRR spotkanie z organizatorami i wolontariuszami @Campus_Polska. Będą z nami @BPlewczynski @oliwiapoterucha @podblond @MateuszLigenza_ którzy opowiedzą ile energii, czasu i zdrowa kosztuje praca przy takim przedsięwzięciu🤔 A zapyta ich o to redaktor @ROBERT_FOXER 🙂
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.