User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 3,679 tweets, tweets from the last 59 weeks.
Tweets Day of Week (+1:00h)
Tweets Hour of Day (+1:00h)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (+1:00h)

Tweets

Last 50 tweets from @WitoldRPL
Mimo wypuszczenia Deniza Yucela to nie był dobry dzień dla wolności mediów. Tego samego dnia turecki reżim skazał na dożywocie 6 innych dziennikarzy, w tym Mehmeta Altana, Ahmeta Altana i Nazli Ilicak.
11 7
Pasuje do tego o czym pisałem kilka dni temu.
Arcyciekawy sojusz rosyjsko - saudyjski. Aramco zainwestuje w zakłady LNG na Syberii, Novatek pojawi się zapewne w KAS.
  · Twitter for Mac · pl
0 2
1 2
Die Welt sprostował podaną informację o uwolnieniu Yucela. Yucel wciąż jest uwięziony ale decyzja o jego uwolnieniu została podjęta. Turecki gang czeka najpierw na okup?
0 5
@WitoldRPL Wczoraj Yilidirim byl w Berlinie na rozmowach z Merkel. Jeszcze przed spotkaniem mowil, ze ma nadzieje na szybkie zwolnienie Yücela.
O wysokosci okupu dowiemy sie po latach.
  · Twitter Lite · pl
0 0
Replying to @1mara571 :
@1mara571 no chyba szybciej ... okup zapłaci Rheinmetall w postaci dealu na remont Leopardów
0 2
Wiele osób wskazuje na to że wolność dla Yucela została opłacona silnikami do Leopardów, które zabijać będą kurdyjskie dzieci w Syrii. Trudno mi jednak nie cieszyć się z faktu uwolnienia Yucela, samemu mając niedawne wspomnienie więzienia.
2 10
Deniz Yucell, przetrzymywany przez rok jako zakładnik przez turecki reżim, został dziś wypuszczony. To oczywiście dobra wiadomość. Niemniej pozostaje pytanie jaki okup zapłacili Niemcy tureckiemu reżimowi.
0 7
Tillerson mówił w Ankarze o "wspólnych celach" z Turcją w Syrii i o strategicznym partnerstwie ale w szczegółach wypowiedzi jego i tur. Ribbentropa się rozjeżdżały. Nie ma zatem pewności czy mamy Monachium2018 czy tez osmanski hitlerek został ujarzmiony.
1 7
Ucho więdnie jak się słucha tego turka na konferencji z Tillersonem. Turecki klon Ribbentropa.
0 8
Parlament Holandii uznał ludobójstwo Ormian i zobowiązał rząd do wysłania delegacji do Armenii na obchody rocznicy ludobójstwa w kwietniu.
12 39
Czy Turcja jest sojusznikiem Polski?
3 0
Turecki samolot wojskowy rozbił się koło Izmiru. Karma.
1 5
W Libanie Tillerson doznał upokorzenia ze strony prezydenta Michela Aouna. Aoun jest sojusznikiem Hezbollahu.
5 12
It is really so sad how the world is closing its eyes on Turkish crimes in Afrin. How can we speak about values if we treat the criminals who are not better then nazis as partners, "civilized people". This is disgusting.
4 9
@onostolan @cezarykrysztopa @Andruszkiewicz1 @bbudka Zdaje się ze to pan chce mi zamknąć usta.
0 0
I see a lot of silly analysis in Washington claiming Turkey would stop doing things because of Russian or American pressure over Afrin.

They simply won’t. Entire Turkish public is behind the operation and everyone sees this as an existential issue.
39 89
Replying to @ragipsoylu :
Tillerson przybył do Ankary. Albo spacyfikuje Turków albo będzie rozwód z Turcją albo USA straci na Bliskim Wschodzie wszystko.
7 18
YPG prawdopodobnie wycofało swoje oddziały z Doliny Eufratu w zw z walkami w Afrin. Ale Ruscy nadal pozwalają Turkom na bombardowanie.
2 6
@WitoldRPL @michrekuc Ja o wojsku i marynarce, a Pan nadal o Straży Granicznej (co do której konieczności istnienia nie ma między nami sporu). Ta rozmowa do niczego noe prowadzi.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc W wielu krajach straż graniczna jest częścią wojska a morska straż graniczna - częścią marynarki. Po co wg pana straż graniczna ma broń?
0 0
@WitoldRPL @michrekuc Straż Graniczna jest potrzeba i potrzebne są szczelne granice. Ale nie ma co się łudzić, że granice da się uszczelnić w 100%. Choć oczywiście należy próbować.
Natomiast tykającej w Afryce bomby demograficznej szczelnością granic nie rozbroimy.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc A więc jednak jest Pan z logika na bakier. Chce pan utrzymania służby która uważa za niepotrzebną. Chce żeby nosiła broń ale absolutnie nigdy ni emiała prawa jej użyć. Cudne.
0 0
@WitoldRPL @michrekuc ... tak samo jest z kryzysem uchodźczym. Dopóki na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej są zdesperowani ludzie, którzy nie mają nic do stracenia, dopóty będą próbować się dostać do Europy. Nawet na Mur Berliński znajdowali się śmiałkowie. Marne rozwiązanie długoterminowe.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc To chce pan zlikwidować wizy, granice, straże graniczme? Tak czy nie.? Bo jak nie to jest pan nielogiczny,.
0 0
@WitoldRPL W obu punktach sie Pan myli. Dostali propozycje statusu takiego jak maja Druzowie na poludniu. Odrzucili liczaca na niepodleglosc pod skrzydlami usa. Przypominam ze nie tak dawno atakowali sily rządowe w Quamishili aby przejac dzielnice administracyjna
0 0
Replying to @KrakusPL :
@KrakusPL Nie mylę się tylko Pan sobie wymyśla bajeczki. Niech Pan poda jakikolwiek dowód na to co pan pisze. Jakikolwiek.
0 0
@WitoldRPL @michrekuc Wie Pan. W ekonomii bada się takie zjawisko jak arbitraż. Oznacza ono, że jeśli na dwóch rynkach cena dobra się znacząco różni, to żadne mury nie zatrzymają przepływu tego dobra z rynku tańszego na droższy. Np. fajki i benzyna zza wschodniej granicy...
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc Acha, czyli jednak postuluje Pan likwidację straży granicznej?
0 0
@WitoldRPL Nie ma pan wszystkich informacji. Kurdowie dostali propozycje i ja odrzucili jeszcze przed atakiem Turcji. Teraz sami prosza Assada zeby ich ratowal.
0 0
Replying to @KrakusPL :
@KrakusPL Pan za to ma od samego Assada. Niech Pan przestanie pisać te głupoty i wbije sobie do głowy: primo - Kurdowie w Syrii nigdy nie formowali postulatu niepodległości, secundo - Assad nigdy im nie proponował autonomii nawet waskiej.
0 0
@WitoldRPL @michrekuc Więc po co wojsko i marynarka?
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc Straż Graniczna - pan naprawde nie rozumie co to jest? Komitet powitalny?
0 0
@WitoldRPL @michrekuc Właśnie znalazłem ciekawe statystyki na ten temat dotyczące polskiej Straży Granicznej. Proszę zgadnąć ile osób w 2017 r. zatrzymała?
A ile zabiła?
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc Najpierw niech pan czyta ze zrozumieniem a potem dyskutuje sobie ze swoimi konfabulacjami.
0 0
@WitoldRPL @michrekuc Jest uzbrojona, ale nie strzela do każdego, kto próbuje ja przekroczyć. Podejrzewam, że jakbym chciał wjechać nielegalnie na przykład na Białoruś i by mnie złapali to miałbym duże nieprzyjemności, ale żadna nie byłaby z ołowiu.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc Pan ma chyba pewne trudności z czytaniem ze zrozumieniem. Jak mieliby Pana złapać skoro by Pan im uciekał? Wlasnie dlatego te formacje maja broń. I dlatego rzadko ktos jest zastrzelony bo ludzie zwykle zatrzymuja sie jak ktos w nich wyceluje. Rozumie Pan?
0 1
Chyba rozbuchane ego wybiło @wszewko .
Kiedyś był sobie taki gość, któremu podesłałem linki do najnowszych źródeł o katastrofie Germanwings, a ten gość potem puścił jako swoje. Ale to na pewno zbieżność nazwisk.
2 14
Replying to @GGladyszewski :
Dziewczynka Ruha, kolejna ofiara tureckich bandytów.
Victim of Turkish bombs. Her name RUHA.
509 407
2 8
@WitoldRPL Czyli co nie odrzucili propozycji Damaszku? Zamarzyl im sie Kurdystan. Afrin nie przystalo na propozycje Assada
0 0
Replying to @KrakusPL :
@KrakusPL Jak już napisałem - pisze Pan nieprawdę. I to od a do z pisze pan rzeczy które sa całkowicie nieprawdziwe.
0 0
@WitoldRPL @michrekuc Nie przypominam sobie, by na jakiejkolwiek granicy strzelano do ludzi, którzy chcą ją przekroczyć. No chyba, że na granicy Korei.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc No to niech Pan idzie i przekroczy jakąś. Rozumiem że straż graniczna jest nieuzbrojona wg pana :D
0 0
@WitoldRPL Kurdowie chcieli niepodległości. Assad oferowal im szeroka autonomie w ramach Syrii odrzucili..
0 0
Replying to @KrakusPL :
@KrakusPL Pisze Pan nieprawde.
0 1
Apel Kino Gabriela, rzecznika SDF, który jest chrześcijaninem. Wzywa on społeczność międzynarodową do interwencji w związku z coraz intensywniejszymi zbrodniami tureckimi w Afrin.
SDF Spox Kimo Kabriel calls on the international community to intervene to end attacks on #Afrin
  · Media Studio · en
188 274
12 19
@WitoldRPL @michrekuc Kolega wyżej nie mówił o straży granicznej, tylko o wojsku i marynarce.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc I niech mi Pan przypomni z łaski swojej, czy (w jakimkolwiek państwie) jeśli ktoś przekracza nielegalnie granicę i nie zatrzymuje sie na wezwanie straży granicznej to dostaje lizaka czy moze zostac zastrzelony?
0 0
@WitoldRPL @michrekuc Kolega wyżej nie mówił o straży granicznej, tylko o wojsku i marynarce.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc no jasne, bo przecież straż graniczna na lądzie jeździ na rowerach z pistoletami na wodę a na morzu na kajakach z dmuchanymi kaczuszkami
0 0
@michrekuc @WitoldRPL Chyba XX wiek już nas nauczył, że rozwiązywanie problemów poprzez zabijanie ludzi do niczego nie prowadzi? Szczególnie w kontekście ostatniej naszej debaty z Izraelem.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc o czym Pan mówi? o jakim zabijaniu? postuluje pan likwidację straży granicznej?
0 0
Kurdowie coraz bardziej przypominają Polaków.
My walczymy z pomawianiem o holokaust a Turcja oskarża Kurdów, że są chrześcijanami...
Świat oszalał
1 1
Replying to @Polak_I_Maly :
@Polak_I_Maly Tak naprawde to nie jest nic nowego bo juz sie zdarzalo ze wojsko tureckie pacyfikujac kurdyjska partyzantke w Turcji oglaszalo z glosnikow ze PKK to Ormianie
1 1
Kneset odrzucił dziś w pierwszym czytaniu projekt uznający ludobójstwo Ormian.
257 331
Replying to @mwpotocki :
@mwpotocki A kto zgłosił u nich ten projekt?
0 3
Witold Repetowicz Retweeted ·  
#Breaking: Syria's air defence system forced an Israeli reconnaissance plane to turn back after entering Syrian airspace: Syrian state media
15 22
@WitoldRPL @ragipsoylu Thank you. Turkey would love to review that treaty!
0 0
Replying to @mazlumunefkari :
@mazlumunefkari @ragipsoylu Like Germany wanted to review Treaty of Versailles :D Yeah... Remember Sevres!
0 1
A very telling picture from the US Defense Secretary Mattis and Turkish Defense Minister Canikli
16 32
Replying to @ragipsoylu :
@ragipsoylu Either Turkey stop being a bandit country or should get kicked out of NATO. And then there will be time to review the Lausanne treaty.
0 1
@WitoldRPL Pod zarzutem? obalenie państwa czy coś innego
0 0
Replying to @bestija32 :
@bestija32 w państwie totalitarnym zarzut się zawsze znajdzie
0 1
Przesłanie jednego z tureckich bandytów (tzw. żołnierzy) zlikwidowanych w Afrin przez YPG: "to wojna między półksiężycem i krzyżem... Turcja wypowiedziała dżihad przeciw niewiernym"
Turkish officer`s testament who was killed in #Afrin : “This war is between Crescent and Cross, believers and unbelievers, oneness and blasphemy, Turkey has already declared it is a Jihad against the unbelievers.
#SpeakUpForAfrin
78 43
5 7
Charyzmatyczny b. lider HDP, człowiek pokoju i kompromisu, deputowany do tureckiego parlamentu, Selahattin Demirtas stanał dziś przed sądem. W areszcie jest już 15 miesięcy. Grozi mu ponad 100 lat więzienia.
2 6
@michrekuc @WitoldRPL Celem porównania nie było wychwalanie Turcji, tylko zauważenie, że praktykowana przez Polskę "pomoc na miescu" w zasadzie nienwiele zmienia i nie rozwiąże kryzysu uchodźczego, choć dla tych kilku tys. osób rozwiąże problemy humanitarne.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc W przerwie między hejtowaniem pomocy na miejscu niech Pan poczyta raporty organizacji świadczących pomoc z polskich funduszy.
0 0
@michrekuc @WitoldRPL Celem porównania nie było wychwalanie Turcji, tylko zauważenie, że praktykowana przez Polskę "pomoc na miescu" w zasadzie nienwiele zmienia i nie rozwiąże kryzysu uchodźczego, choć dla tych kilku tys. osób rozwiąże problemy humanitarne.
0 0
Replying to @RobSzklarz :
@RobSzklarz @michrekuc Nie kilku tylko co najmniej kilkudziesięciu. Przed tą decyzją tylko w Libanie pomoc docierała do 30 tys. uchodźców. W ogóle polska pomoc może docierać nawet do 100 tys. uchodźców. A Pan zamiast epatować mln niech lepiej powie na co wydała te miliony Turcja.
0 0
@WitoldRPL Najdalej za dwa miesiące się zaczyna sezon "pontonowy" na Morzu Egejskim a Pan takie rzeczy...
0 0
Replying to @emkow :
@emkow Szlaki bałkańskie są zamknięte. Turcy sobie mogą te pontony wsadzić.
0 0
Turcja w swych więzieniach przetrzymuje w charakterze zakładników obywateli Niemiec i USA (dziennikarzy i pastora). To czyni ją państwem bandyckim. I powinno rodzić konsekwencje.
2 14
Dziś mija rok trzymania przez Turcję jako zakładnika dziennikarza Deniza Yucela, obywatela Niemiec. Może czas by Niemcy podjęły ostrzejsze kroki? Myślałem że Gabriel coś z tym Cavasoglu uzgodnił w tej sprawie bo po co Niemcy zaprosili szefa msz bandyckiego kraju w styczniu?
Today, German-Turkish journalist Deniz Yücel has been in prison for exactly one year. Free Deniz! #FreeThemAll
27 48
3 5
 
Register now to start a free trial with access to these detailed user analytics
Get Full Access Now
  • Register for a free 1 week trial.
  • No credit card required, takes seconds.
  • Access all standard features.
  • Detailed analytics, stunning visualisations and more.
  • After trial, pricing starts at just $25
Simply login via your preferred social media account :

Existing users, please login :

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now