User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 1,795 tweets, tweets from the last 196 weeks.
Tweets Day of Week (+0:00h)
Tweets Hour of Day (+0:00h)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (+0:00h)

Tweets

Last 50 tweets from @alican_onlu
Alican Önlü Retweeted ·  
Adalet, mücadelemizle birlikte mahkeme salonlarına geri dönecek. O zaman halkın temsilcilerini rehin tutanlar adaletin var olduğu salonlarda yargılanacaklar. 23-24-25 Ocak'ta Sincan'da #Demirtaş'ın yanında olacağız.
160 603
Alican Önlü Retweeted ·  
Tecride karşı başlattığı direnişin 74'üncü gününde olan #LeylaGüven'in ve açlık grevi direnişindeki tüm tutsakların sesi olmak isteyen kadınlar, Diyarbakır Cezaevi'ne yürüdü.

Ne iktidarın saldırılarına ne de #VicdanınSesiLeyla’nın yükselttiği bu direnişe sessiz kalmayacağız.
92 244
Alican Önlü Retweeted ·  
Leyla Güven, Amed Mitingi’ne mektup gönderdi: Bu direngen halk, özgürlük ve demokrasi sevdalısı kadınlar, gençler Dehak’tan bugüne kadar zalime karşı oynadığı rolü bir kez daha oynayacak ve bedeli ne olursa olsun kazanacaktır. İnancımızla zafere ulaşacağız! #DirenişiBüyütüyoruz
372 1,497
Alican Önlü Retweeted ·  
Leyla Güven ve cezaevi direnişçilerinin gözü Diyarbakır’da. Bugün için direnişi devralma ve büyütme sırası bizde. Yüzbinlerce Leyla olup Amed İstasyon meydanına akacağız. Mitinge katılan her birimiz direnişçiler için bir can ve bir nefes olacak.
#DirenişiBüyütüyoruz
158 594
Amed karanlığın, korkunun, umutsuzluğun örtüsünü tarihsel misyonu gereği hep yırtmıştır. Bu dafada Barışın, Demokrasinin ve özgürlüğün önündeki tecriti mutlaka kıracak.#DirenişinSesiLeyla
Leyla Güven ve cezaevi direnişçilerinin sesine ses katmak amacıyla, yarın saat 12:00’de Amed İstasyon Meydanı’nda yapılacak olan mitinge bütün halkımızı bekliyoruz. Direnişi yükseltme sırası bizde.
83 286
37 98
Alican Önlü Retweeted ·  
Dersim'e gelen avcıları protesto ettikleri gerekçesiyle gözaltına alınan doğa aktivistleri tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi

artigercek.com/haberler/dersi…
15 19
Alican Önlü Retweeted ·  
Aydın ve yazarlardan partimize ziyaret: HDP olmadan demokrasi mücadelesi veremezsiniz.

hdp.org.tr/tr/guncel/habe…
66 303
Alican Önlü Retweeted ·  
Ne iktidarın saldırılarına ne de bu saldırılara karşı #VicdanınSesiLeyla’nın yükselttiği direnişe sessiz kalamayız. Umudumuzu büyütenlerin umuduyuz. Tarih sessiz kalanları da, bu sese ses katanları da layık olduğu gibi anacak.
169 503
Alican Önlü Retweeted ·  
Genel Merkezimizde Engelli Hakları Belgemizi açıklıyoruz. CANLI: facebook.com/EngelsizHDP/vi…
22 89
Ferhat Tunç Almanya’dan dönerken İstanbul Atatürk havaalanında aranması var denilerek gözaltına alındı.
18 49
Alican Önlü Retweeted ·  
Figen Yüksekdağ'ın onurlu dik duruşu bizlere, bizlerin dayanışma sloganları ise Kandıra Cezaevi'ne ulaştı. Yüksekdağ, haftalık telefon görüşü vesilesi ile HDK Kongresi'ne bağlandı. Bijî berxwedana zindanan!
178 724
Alican Önlü Retweeted ·  
HDK 9.Genel Kadın Konferansından #LeylaGüven 'in direnişine ses verdik.
Leyla Güven Haklıdır ,Tecrit Kalkmalıdır.
35 245
Alican Önlü Retweeted ·  
Leyla Güven haklıdır! Talebi meşru ve milyonlarca insanın talebidir. Tecrit ve savaş politikaları yenilecek, cezaevlerinde başlayan direniş kazanacak.
43 200
Leyla Güven’nin talebi Türkiye halkların demokrasi,barış ve özgürlükler önündeki temel engel olan tecritin kırılma talebidir .
Bugün bir çok il ve ilçede “Leyla Güven’in talebi talebimizdir” diyen halkımız bir araya geldi. Şimdi bu sesi büyütme ve daha fazla yayma zamanıdır. Tecrite karşı mücadelemizi büyütelim.
79 315
7 38
Alican Önlü Retweeted ·  
Aralarında dünya çapında önemli isimlerin de bulunduğu 100 akademisyen, siyasetçi, gazeteci ve aktivist, Leyla Güven’in talebine destek vererek, Sayın Abdullah Öcalan ve tüm siyasi tutsaklar üzerindeki tecridin son bulması çağrısı yaptı. hdp.org.tr/tr/guncel/habe…
Leyla Gvene dnya apnda destek: Tecride son verin
hdp.org.tr
89 275
Alican Önlü Retweeted ·  
Em bi tifaqa xwe yekîtiya xwe, bi yekîtiya xwe siberoja xwe ava dikin. Partiyên kurd û Kurdistanî di bin banê HDPê de li dijî tifaqa AKP-MHPê têkoşîna xwe dikin yek. Serkeftin a me ye, a gelê me ye!
387 1,754
Alican Önlü Retweeted ·  
HDP'li Önlü, Dersim'de yaşanan elektrik kesintilerini Meclis'e taşıdı pirha.net/hdpli-onlu-der…
1 5
Sefta tecrit sıktene,hoverestena #LeylaGüven’e ; hoverestene ma wo.
7 13
Alican Önlü Retweeted ·  
Açlık grevinde 60’ıncı gün kritik evrenin başlangıcıdır. Leyla Güven ve cezaevi direnişçileri özgürlük ve barış uğruna sağlıklarını ve yaşamlarını tehlikeye atıyorlar. #LeylaGüvenİçin bu sesi büyütme zamanıdır.
325 820
Alican Önlü Retweeted ·  
Sokağa çıkma yasakları sırasında Silopi'de cesaretleri, iradeleri ve tüm öz güçleri ile yaşam alanlarına ve yaşama sahip çıktıkları sırada direnirken 5 Ocak 2016'da katledilen Sêvê Demir'i, Pakize Nayır'ı ve Fatma Uyar'ı unutmadık, unutturmayacağız.
115 505
Alican Önlü Retweeted ·  
Sarayın kayyumlarına yol göründü. Halkımız adaylarını belirledi. Büyük bir siyasi olgunlukla bunca saldırı altında demokratik değerleri yükselttiği, kendi iradesine sahip çıktığı ve 31 Mart’ın provasını yaptığı için halkımızı kutluyoruz. Hepimizin yolu açık olsun.
219 1,114
Alican Önlü Retweeted ·  
Hakkari halkının iradesi Leyla Güven, Sayın Öcalan üzerindeki tecridin sona erdirilmesi için 53 gündür açlık grevinde. Tek talebi barış ve demokrasinin önünün açılmasıdır. Leyla Güven’in talebine sahip çıkalım, barışın yolu açılsın.
29 144
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli ile beraberindeki heyetimizle birlikte İzmir’de “Yerel Demokrasi için Muğla halk buluşması” etkinliğinde Milas ve Bodrum’daki etkinliklerde halkla bir araya geldik.
2 13
Alican Önlü Retweeted ·  
Halkımız bugün pek çok il ve ilçede demokratik iradesini kullanarak Belediye Eşbaşkan adaylarını belirledi. Bu demokrasi şöleni aynı zamanda kayyumları göndermenin provasıdır. hdp.org.tr/tr/guncel/habe…
81 280
Alican Önlü Retweeted ·  
Leyla Güven’in tecride karşı başlattığı açlık grevi direnişi 52’inci gününde. Direnişte 2 ayı geride bırakmak üzere olan Leyla Güven ve cezaevindeki eylemciler bütün Türkiye’yi demokrasi ve hukuka sahip çıkmaya çağırıyor. Direniş kazanacak!
64 181
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli ile beraberindeki heyetimizle birlikte İzmir’de “Yerel Demokrasi için İzmir halk buluşması” etkinliğinde bir araya geldik.
5 43
Alican Önlü Retweeted ·  
Leyla Güven’in tecridin sona ermesi için başlattığı ve 51’inci gününe giren açlık grevi eylemi yayılıyor. Sincan Cezaevinde tutulan ESP Genel Başkanı Çiçek Otlu ile Kandıra Cezaevinde tutulan Dersim Belediye Eş Başkanı Nurhayat Altun da 10 günlük dönüşümlü açlık grevine başladı.
75 330
Alican Önlü Retweeted ·  
Önceki dönem Eş Genel Başkanımız Figen Yüksekdağ, Leyla Güven’in başlattığı onurlu direnişle dayanışmak için cezaevinde 3 günlük açlık grevine başlamıştır. Leyla Güven’in talebi milyonların talebidir, Sayın Öcalan üzerindeki tecrit bir an önce sona erdirilmelidir.
111 393
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli ile beraberindeki heyetimizle birlikte İzmir’de STÖ, DKÖ temsilcileri İle “Yerel Demokrasi için İzmir Buluşması” toplantısında bir araya geldik. Daha sonra Yamanlar ve Narlıdere Cemevlerini ziyaret ettik
5 31
Alican Önlü Retweeted ·  
Leyla Güven, tecride, savaşa, ölüme karşı 50 gündür saniye saniye direniyor. Herkese sesleniyor, her vicdana duyarlılık çağrısında bulunuyor. Çok geç olmadan Leyla’nın sesine ses vermek için bugün tam zamanı.
45 118
Alican Önlü Retweeted ·  
#Temelli: Biz HDP olarak bulunduğumuz her yerde demokrasi güçlerine katkı vereceğimizi ve yanyana olacağımızı söyledik. Bu fedakarlığı yapacağız. İlkelerimiz, hassasiyetlerimiz var ve bunların gözetilmesini istiyoruz. Zaten bunların gözetilmediği yerde ne demokrasi ne barış olur.
19 90
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli ile beraberindeki heyetle Manisa İl Örgütün Turgutlu ve Gölmarmara ilçelerinde düzenlediği halk toplantısına katıldık.
3 15
Alican Önlü Retweeted ·  
Ferhat Encu'dan Roboski mesajı: Dayanışmaya çağırıyorum
mezopotamyaajansi15.com/tum-haberler/c…
65 105
Can Dersim firmasına ait otobüs Kırşehirde geçirmiş olduğu kazada üç insanımız yaşamını yitirmiştir. Yaşamını yitirenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı ve kazada yaralannlara da acil şifalar diliyorum. Can Dersim firmamıza da başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum
33 115
Alican Önlü Retweeted ·  
48 gündür açlık grevinde olan Leyla Güven için Muğla Milas ayakta !!

#direnisesesver
#Leylaguvenhaklidirtecritkalkmalidir
217 898
Alican Önlü Retweeted ·  
Sevgili Öğrenciler ve İşçiler,
Seçmen kaydınızın nerede olduğunu aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz:
secmen.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilg…
247 481
Alican Önlü Retweeted ·  
Pervin Buldan & Sezai Temelli: Noel Yortusu, barış ve kardeşliğe vesile olsun.
18 104
Alican Önlü Retweeted ·  
Leyla Güven, tecridin, savaşın ve yıkımın önüne geçmek için 45 gündür iradesi ve bedeniyle direniyor. 25 Aralık (Salı) saat 20:00’de yapılacak eş zamanlı ses ve gürültü eylemleriyle Leyla’nın tecrit karşıtı sesine ses katalım.
68 210
Alican Önlü Retweeted ·  
"Tecrit ile çözümün önü kesiliyor"

Açlık grevindeki Hakkari Milletvekilimiz Leyla Güven'in @evrenselgzt'sine verdiği röportaj:
hdp.org.tr/tr/guncel/maka…
Leyla Gven: Tecrit ile zmn n kesiliyor
hdp.org.tr
27 118
Alican Önlü Retweeted ·  
Siyasi iktidarın milliyetçi histeriyle cesaretlendirdiği faşist güruhların saldırısına uğrayan Ahmet Telli’ye yapılan saldırıyı kınıyoruz. Dün olduğu gibi bugün de faşizmin karşısında halkın şairlerinin yanında olmaya devam edeceğiz.
86 376
Alican Önlü Retweeted ·  
#Temelli: Suriye'den Amerika da çekilsin, Türkiye ve Rusya da çekilsin. Çekilirken de oraya götürdükleri çeteleri de yanlarına alsınlar, o zaman Suriye halkları bir arada mutlaka bir çözüm var edecektir.
111 507
Alican Önlü Retweeted ·  
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli ve beraberindeki heyetimiz, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
13 98
Alican Önlü Retweeted ·  
Hakkari Milletvekilimiz Leyla Güven 43 gündür açlık grevinde. Tek talebi Sayın Öcalan’a karşı uygulanan tecritin sona ermesi, barış ve demokrasi yolunun açılmasıdır. Leyla Güven'in talebi milyonların talebidir.
54 187
Alican Önlü Retweeted ·  
"Maraş Katliamını unutmayacağız, unutturmayacağız"

Halklar ve İnançlar Komisyonu Eş Sözcülerimiz Çilem Küçükkeleş ve Nimetullah Erdoğmuş'un açıklaması:
hdp.org.tr/tr/basin/basin…
Mara Katliamn unutmayacaz, unutturmayacaz
hdp.org.tr
34 145
Alican Önlü Retweeted ·  
#Temelli: Buradan bir kez daha tüm Türkiye’ye seslenmek istiyorum; bugün 43’üncü gündeyiz ve Sevgili Leyla Güven’in doktorlarının açıkladığı sağlık sorunları var, hızlı kilo kayıpları var, kritik süreç başlamıştır. Daha fazla geç kalmadan herkes üzerine düşeni yapmalıdır.
51 133
Alican Önlü Retweeted ·  
Ertuğrul Kürkçü’ye 2 yıl hapis cezası pirha.net/ertugrul-kurkc…
2 1
Alican Önlü Retweeted ·  
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli ve beraberindeki heyetimizle Van Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettik.Van hakkında ve ülkenin içinde olduğu ekonomik kriz ve süreci değerlendirdik. Van-TSO Yönetim kuruluna sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyoruz
3 40
Alican Önlü Retweeted ·  
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli ve beraberindeki heyetimiz, Van Barosu’nu ziyaret etti.Yeni yönetim kurulunun sıcak karşılaması ve gerçek hukukun tecellisi için çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz
5 35
 
Get Full Access Now
Login via Twitter to start your free trial now

Don't have a Twitter account? You can also register via Facebook or Instagram

Existing users can login

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now