User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 8,396 tweets, tweets from the last 309 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @ArturDziambor
Dałem lajka Wyborczej. Na zachętę. Może kiedyś jeszcze im się uda być mądrym przed szkodą, tak jak niektórzy, których wyzywano od foliarzy, morderców i innych takich, a przede wszystkim odcinano od prawa do wypowiadania się za niezgodność z jedyną ustaloną właściwą linią.
Tylu infekcji jeszcze nie było. Lekarze: Przez noszenie maseczek straciliśmy odporność #wyborcza lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,2…
 
Najnowsza rozmowa dla @PAFEREPoland Polecam posłuchać w wolnej chwili 😉 #Konfederacja #Wolnościowcy
Artur Dziambor dla PAFERE: Jedyne, co możemy to pokazywać dobre rozwiązania
pafere.org/2022/06/20/art…
 
In reply to @ArturDziambor
W takim razie jak należałoby walczyć z epidemią według Pana?
Model Szwedzki polecam. Teksas i Floryda też dały radę.
 
In reply to @ArturDziambor
Czy ostrzeganie wcześniej mieści się w tym? Czy skoro ostrzegają to już mają kolejną "plandemię"? Bo póki co widzę, że to Pan wywalił wszystkie swoje żale na zapas a merytoryki w tym 0. Aaa nie było jeszcze o zamykaniu lasów hehehe.
Replying to @koto_4444
Wszystkie żale? Hehe? Widzę, że kolega od wczoraj w społeczeństwie. Bo ja niestety ciut dłużej. Sam chorowałem, leżałem w szpitalu, kilku znajomych umarło, wiele znanych mi interesów upadło, społeczeństwo ledwie się wygrzebało z tego jak politycy sobie „poradzili”.
 
In reply to @ArturDziambor
A dopuszcza Pan w ogóle możliwość, że jakaś epidemia może przyjść ponownie? Czy może się dziać tylko to co nam pasuje a jak nie to spisek/mistyfikacja i "wyłącz tv, włącz myślenie". Btw rozumiem, że Pan już jest epidemiologiem, bo przecież nie plótłby Pan glupot dla poklasku?
Replying to @koto_4444
Dopuszczam. Jednak następnym razem dobrze by było, gdyby politycy nie zajmowali się „chronieniem nas” na siłę.
 
In reply to @ArturDziambor
Kiedyś wydawał się Pan mądrzejszy Panie Arturze
Replying to @barnaba_14
Wiem, często tak mam w betonie partii matki. Jak się orientujecie, że „co z tego że ma rację, jak nie popiera PiSu”, to szybko tracę 😀
 
In reply to @ArturDziambor
Panie Pośle, jak żyć ? narracja się rozjeżdża... lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,2…
Replying to @basiukiewiczpaw
Zaraz się zlecą jacyś tacy, z jedynymi właściwymi badaniami, z których wynika, że tylko dzięki maseczkom jeszcze żyjemy.
 
In reply to @ArturDziambor
To ja robiłem sobie selfie pod hasłem "Szczepienie czyni wolnym"?
Replying to @Lucas_z_Escobar
Nie wiem, ale ja to hasło osobiście wyrzuciłem zza sceny, zanim zaczęła się pikieta. Znaj fakty, potem śmieszkuj.
 
In reply to @ArturDziambor
Znów będzie można porównać swoją głupotę do cierpienia ofiar Holokaustu?
Replying to @Lucas_z_Escobar
Swoją głupotę możesz porównywać z czym chcesz, ale we wspomnianym przypadku polecam jednak szacunek.
 
In reply to @ArturDziambor
Ok, ale obostrzenia się skończyły, nikt o covidzie już nie pisze i chyba wam zamiast rosnąć to spadło poparcie. Widać więc że te tematy aż tak ludzi nie grzeją niż covid i obostrzenia z nim związane.
Replying to @PaweNow75204592
Spokojnie, ja cierpliwy jestem, a wiem, że idą czasy, gdy wszystkich będą wreszcie tematy gospodarcze „grzały”.
 
In reply to @ArturDziambor
A o czym innym będziecie mówić? O wojnie już cisza bo niektórzy z was popłynęli. Natomiast w sprawie covid 19 myślę że macie więcej poparcia niż wasze sondaże pokazują, więc uważam że grzanie tego tematu jest wam na rękę.
Replying to @PaweNow75204592
Gospodarka. Inflacja, ZUSy, podatki, ograniczenia dla przedsiębiorców, skutki Nowego Ładu i Nowego Ładu Plus. Deregulacja działalności. Urynkowienie części usług publicznych. Redukcja aparatu administracyjnego Państwa. A ja głównie Bon Oświatowy. Jest tego o wiele więcej!
 
In reply to @ArturDziambor
Chyba jesteście jedyną partią która może coś zyskać na powrocie pandemii. Bo w sondażach ostatnio słabo idzie. Także pewnie zacieracie ręce.
Replying to @PaweNow75204592
Zacieracie ręce? Serio? Myślisz, że my chcemy by koniecznością była walka o nasze elementarne prawa? Myślisz, że mi się chce być wypraszanym i wytykanym palcami, bo śmiem nie założyć maszeczki i jeszcze czasem sobie kaszlnę?
 
Mateusz Morawiecki przewiduje powrót pandemii. Oj tak! Znowu obostrzenia, maseczki, bankructwa, paraliż systemu ochrony zdrowia, obrócenie szkoły, która już była w gigantycznym kryzysie, w ponury żart, strefy tylko dla zaszczepionych i zamaseczkowanych. Dawaj, Mateusz! Dawaj!
 
Już za kilka minut w @RadioGdansk Tune in😎
Przywódcy Włoch, Niemiec, Francji i Rumunii w Kijowie. Czy ta wizyta zmieni sytuację walczącej z rosyjskimi hordami Ukrainy? M. in. o tym w #ŚniadaniePolityków porozmawiają @KarolRabenda, @Joanna_Senyszyn, @ArturDziambor i Piotr Karczewski. pic.twitter.com/vTv9NAwcZj
 
Premier Morawiecki krytykuje „Polski Ład”, minister Ziobro krytykuje zmiany w sądownictwie. Jak tak dalej pójdzie, to za chwilę prezes Glapiński będzie krytykował NBP za walkę z inflacją, a i okaże się, że Zjednoczona Prawica wcale nie rządzi od lat. 🙃
Replying to @RadomirWit
No przecież każde dziecko wie, że rządzi Tusk!
 
Chciałbym zobaczyć walkę w formule MMA, w której zmierzyliby się @ArturDziambor i @ZandbergRAZEM.

🔵Artur Dziambor:
🗓️40 lat
📏196 cm wzrostu

🔴 Adrian Zandberg:
🗓️42 lata
📏198 cm wzrostu

* dane na podstawie informacji z Internetu

Kto Waszym zdaniem by wygrał? ⚔️ pic.twitter.com/jOJR1KY9DF
Eee tam, MMA. W kosza możemy zagrać! 😎
 
No nie żeby ktoś takm mówił o tym grubo zanim to coś zostało uchwalone. W dodatku byli tacy, którzy to coś chwalili 🤷🏻‍♂️
Morawiecki krytycznie o "Polskim Ładzie". Mówi o "mitrędze" dla księgowych gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/…
 
A już miał Kaczyński odchodzić z rządu… No tak blisko było! A tu taki klops! *W tym sporze oczywiście Ziobro ma rację.
Wraz z odejściem @BeataSzydlo skończyło się zielone światło dla zmian w sądownictwie. Czy polityka ustępstw wzmocniła 🇵🇱? Dziś sądownictwo, jutro likwidacja polskiej energetyki węglowej, pojutrze samochody diesla i benzynowe, a dalej? Ustępstwa rodzą tylko wilczy apetyt UE. pic.twitter.com/w2BKw9reIB
 
Jutro rano będę komentował wydarzenia minionego tygodnia w @RadioGdansk Zapraszam do słuchania o 9:00. Do usłyszenia 🙋🏻‍♂️ #Konfederacja #Wolnościowcy
Zielone światło ws. KPO, wizyta przywódców europejskich na Ukrainie i 5. edycja Forum Wizja Rozwoju - to tematy, które poruszymy na antenie Radia Gdańsk w poniedziałek. Szczegóły programu: radiogdansk.pl/wiadomosci/202…
 
A jak ja mówię, że najbardziej prounijny, a przy okazji nie mający nic wspólnego z walką o naszą suwerenność i, co dla niektórych najważniejsze, dobry interes, jest właśnie PiS, to mi nie wierzą, bo dotychczas wizerunkowo byli zupełnie inni. Cóż… Niektórzy wiedzieli wcześniej 🤷🏻‍♂️
Ludzie, ludzie! Cuda, cuda! To nie wigilia, a M. Morawiecki ludzkim głosem przemówił!!! pic.twitter.com/dzIxRVflHG
 
In reply to @ArturDziambor
Niby nie reprezentuje ale okazuje jakich ludzi swoją postawą przyciągacie. Konarski nie jest wyjątkiem.
Polityka generalnie przyciąga różnych ludzi, ale cytowanie konta, którego właściciel zachowuje dię jak troll i wmawianie ludziom, że ma cokolwiek wspólnego ze stanowiskiem Konfederacji?
 
O! Razemków spotkania z ekonomią: Damy 700+ i to nie będzie nasze ostatnie słowo! Będziemy waloryzować o inflację!

Piękne to ❤️ Pytanie: Dlaczego akurat 700+? Przecież brzmi dziwnie, tak jakby było po środku, przecież PiS wymyślił 500+, a nie 483,17+ ze względów marketingowych!
 
Jak On pięknie walczy o głosy Lewicy… Jak to się wszystko pięknie obróci przeciwko niemu… gazetaprawna.pl/wiadomosci/kra…
Tusk: Mieszkanie jest prawem czowieka
gazetaprawna.pl
 
Gdyby ktoś lubił i bywał na Instagramie, podpowiadsm że warto zaObserwować tam konto #Wolnościowcy 😎 Moje oczywiście też, chociaż tam staram się mało politycznie.
Przy niedzieli zapraszamy do zaobserwowania naszego oficjalnego profilu na Instagramie 🔥

instagram.com/wolnosciowcy?i… pic.twitter.com/jwTTb26FXm
 
In reply to @ArturDziambor
Byliście przedwczoraj w głównym wydaniu Wiadomosci. Prime time godzina 19:40, kilka mln widzów. Przestańcie płakać, bo to żałosne. pic.twitter.com/5SVoKMrzNd
Ja lubię konstruktywną krytykę. Bywa pouczająca. Tu niestety grubo poniżej. Trzymaj poziom, życzliwie, znając przeszłą działalność, warto. Ten pan nie reprezentuje Konfederacji, a cytowanie takich kont jest poniżej krytyki.
 
No było o Braunie i jego prorosyjskich poglądach. Obiektywny materiał. Fakty. Przykład uchwała w sprawie wsparcie Ukrainy. A to Bosaka wyrzuciliście? Nie jest już w Konfederacji?
Replying to @OzdobaJacek
Obiektywny materiał? Ten z moim wyrwanym zdaniem o „nie naszej wojnie” gdzie byłem pokazany jako ruski agent? Kpimy czy o drogę pytamy? Bosak? Ostatnio w TVP w marcu, mamy drugą połowę czerwca. Także nie róbmy sobie jaj. Wasze TVP idzie już dawno poza bandą.
 
Trzy miesiące. To jak tam spełnianie misji mediów publicznych? Jesteśmy jednym z pięciu komitetów wyborczych, które przekroczyły próg. Miejsce przy stole w każdej dyskusji powinno dla nas być w mediach „publicznych” z automatu. KRRiTV nie widzi problemu. Gramy dalej!
 
Panie Ministrze @OzdobaJacek, Pan sobie odświeży Św. Mateusza o źdźble i belce i zapyta kogoś w waszej TVP, kiedy ostatnio zaprosili kogoś z Konfederacji do Info, albo chociaż kiedy ostatnio zrobili jakiś neutralny materiał o działalności opozycji w Wiadomościach. Wtedy o innych.
Pracownicy TVN nieustannie naruszają swój Kodeks Etyki. Łamane są prawa obywateli RP dostępu do rzetelnych mediów. W TVN nie ma debaty między wszystkimi partiami politycznymi Sejmu RP. Grupa Discovery narusza wartości konstytucyjne prawa PL i USA. Czy to są #WolneMedia?
 
In reply to @ArturDziambor
Pyrkon Pana omija. Całkiem spoko impreza dla wszystkich;)
 
Replying to @mefistofelleess
No na tym skończyłem 😀
 
Kilka dni przerwy od internetu i świata zewnętrznego sobie zrobiłem, czasem trzeba, czasem nie ma czasu, a przy dzieciach głupio ciągle w telefonie siedzieć. Od jutra powrót do Warszawy. Czy ominęło mnie coś ważnego? Poproszę o linki i komentarze. Serio pytam 😀
 
Ja nie wiem jak Wy, ale jajestem fanem @konkret24 Kolejny raz tak mnie wyjaśnili, że wyszło na moje 😎 Wysyłam wyrazy Uznania i Szacunku 💐❤️ Jednocześnie polecam lekturę, nie jest długa, a może się przydać.
Komentując przegłosowany przez @Europarl_EN zakaz produkcji samochodów spalinowych, poseł @ArturDziambor przywołuje dwa euromity. To wyolbrzymione narracje mające pokazywać absurdy UE. @GabaSieczkowska wyjaśnia, co w tych narracjach nie jest prawdą.

konkret24.tvn24.pl/swiat,109/wola…
 
In reply to @ArturDziambor
Co to za car? Pierwsze sekundy. Nie znam się, ale mam wrażenie, że Pana ucieszą. youtube.com/watch?v=ufsNiQ…
 
 
 
 
In reply to @Piotr_J_Szarek
Tak z ciekawości to Boston jest najwiekszym rywalem naszych ukochanych LAL, wiec nie wypadało im kibicować.
Ale daj spokój, przecież on tu wpadł popluć tylko. A poza oczywistym, w tym Bostonie nie ma kogo lubić, drużyna dobra, ale bez bohatera. Ja zawsze stawiam na bohaterów, dlatego Shaq, dlatego Kobe, dlatego Steph.
 
In reply to @ArturDziambor
Zazdroszczę tej elastyczności. Jest u Pana taka sama, jak w polityce.
Replying to @Piotr_J_Szarek
Ech… Gdy już miałem nadzieję, że jesteś w stanie przeprowadzić normalną dyskusję.
GIF
 
In reply to @ArturDziambor
Ale czemu Pan się martwił, skoro to nie LA Lakers? Coś zastępczego Pan sobie znalazł, gdy ulubieńcy dostali po dupie?
Replying to @Piotr_J_Szarek
Ulubieńcy polegli przed PlayOffami, a fanem Stepha jestem od początku, więc gdy nie ma LA, trzymam kciuki za GSW. Kolejnym moim nowym idolem w lidze jest Luka, a więc trzymam kciuki za Dallas.
 
In reply to @ArturDziambor
Oglądał Pan Dragon Balla?
Replying to @TobiaszFejfar
Żona jest fanką, taką na maksa :)
 
Sześć nieprzespanych nocy, ale było warto! Najlepsze PlayOffy od lat, a w finale wygrywa najlepsza drużyna ostatniej dekady, o którą martwiłem się w tym pojedynku strasznie. Steph dowiózł! Green zagrał o mistrzostwo. Młodzi gonią poziom liderów. Coś pięknego! #NBAFinals #NBA75
GIF
 
Replying to @miodny @gashowml and 1 otherfalse
Nie widzę tu żadnego problemu, a że są tacy, którzy widzą, cóż… nie jestem lekarzem 🤷🏻‍♂️
 
In reply to @kozakzbigniew
Zbyszku, ja wiem, że partyjne rozkazy mówią, by ciemnemu ludowi wmawiać różne rzeczy o nas, ale że znamy się trochę, to ogarnij…
 
In reply to @ArturDziambor
Ta ustawa i tak nic nie da, na tydzień może będzie troszkę taniej potem znów będą rosnąć i rosnąć będą dopóki ludzie będą paliwo kupować tak obficie
Replying to @buczul @arekpisarski and 1 otherfalse
Wniosek jest jeden: nic nic nie da!
 
In reply to @ArturDziambor
Przeczytałem i mam pytanie. Jak chcecie zejść z poziomem akcyzy do 410 zł za 1000 litrów benzyny, skoro unijne minimum wynosi 392 euro? Wyjście z UE, czy kolejne milion euro kary dziennie?
Widzę celowo ominęliśmy dwa inne podatki, które ustawa likwiduje. Dzisiejsza obniżka VATu też jest poniżej minimum unijnego, a jakoś żyjemy. Dodam, że dzisiejsza obniżka VATu jest tymczasowa, a my chcemy minimum na stałe. Patrz, @witoldstoch, panu się nie podoba twoja ustawa 😀
 
Nie to żebym popierał działania Orlenu, ale @KONFEDERACJA_ optująca za ustawową ingerencją w ceny, to coś nowego i zabawnego.

Jak to o sobie mówili? Wolnorynkowcy? pic.twitter.com/RMAieI7rNC
- Przeczytaj ustawę. - Zrozum różnicę pomiędzy obniżką i likwidacją części, w tym wprowadzonego przez PiS, opodatkowania, a „ustawową ingerencją w ceny”. - Sprawdzaj zanim napiszesz, by nigdy więcej nie wyszło, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Pozdrawiam 🙋🏻‍♂️
GIF
 
In reply to @ArturDziambor
To tak jak u mnie Panie Pośle! Jeszcze tylko dopytam o ulubiony album Pac'a ? Mój "All eyez on me" I Makaveli "7 Day Theory" Czasem wycieknie też niepublikowany kawałek lub w wersja OG także Chłop jest wiecznie żywy. .
„Me against the world” i „All eyez on me” - od tych się zaczęło, w tych latach słuchałem w kółko. Pierwszy wożę na stałe w samochodzie na kasecie 😎
 
In reply to @tvPunktWidzenia
rząd PiS ponoć właśnie podniósł kwotę do ktorej policja nie będzie interweniował ws kradzieży. Z 500 na 800. A to już się da rodzinę na obiad zaprosić, odkurzacz wynieść, zakupu regularnie co dzień w innym sklepie. To jest realna pomoc. Co ja piszę, gdzie my żyjemy
 
Niestety, nie mam jeszcze pozwolenia 🤷🏻‍♂️
 
Artur E. Dziambor Retweeted ·  
.@ArturDziambor z mównicy sejmowej najpierw rozprawił się z Jackiem Sasinem ws. cen paliw a potem podsumował "walkę" PiS z inflacją: skoro metodą rządu na inflację ma być dodruk pieniądza, to metodą Artura Dziambora na otyłość jest... wizyta w McDonalds😆

youtu.be/Viz0enF4sSY
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.