User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 7,119 tweets, tweets from the last 442 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @beatamk
Benzyna tańsza, podobnie cukier, węgla nie zabraknie, magazyny gazu pełne, podatki obniżone, wkrótce 14-stka dla emerytów, wyprawka szkolna zapewniona. Martwię się o samopoczucie opozycji, ale życzę miłego weekendu.
 
Beata Mazurek Retweeted ·  
💥 Cała prawda o Donaldzie Tusku ⬇💥
Chcesz takiego premiera⁉️

Podaj dalej!
 
Totalnej opozycji życzę miłego weekendu. Nie przesadzajcie z używkami😉
 
Według opozycji jesteśmy na skraju przepaści … ale za Grecją, Włochami, Hiszpanią, Portugalią, Francją i Niemcami.
 
J.#Kaczyński ruszy w objazd po kraju na przełomie sierpnia i września - informuje wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS @RyszardTerlecki. Przekazał również, że sierpień miał być miesiącem wolnym od takiej aktywności i było to ustalone od początku.
👇wydarzenia.interia.pl/kraj/news-terl…
Terlecki: Prezes ruszy w objazd po kraju na przeomie sierpnia i wrzenia
wydarzenia.interia.pl
 
Dobre 😊😊😊
Ciekawi mnie, czy otoczenie biznesowo-polityczne Donalda Tuska nie ma poczucia żenady, kiedy lider PO każdą transakcję i pomysł polskiego rządu nazywa "skandalem stulecia". Przekop Mierzei, fuzja Lotosu z Orlenem, budowa CPK... To tylko ubogi słownik czy jakaś paranoja?
 
Premier Kaczyński dla "Sieci": Spotkań było tyle, ile zaplanowaliśmy, wszystkie udane. "Opozycja próbuje przykryć swoją kompromitację"👇wpolityce.pl/polityka/60906…
 
#Chełm obchody 78. rocznicy #PowstanieWarszawskie #GodzinaW #Pamietamy
🇵🇱Cześć i chwała bohaterom❣️🇵🇱
 
Chcieli być wolni i wolność sobie zawdzięczać! 17:00 godz. W - zatrzymaj się i oddaj hołd Bohaterom! #PW1944 #Pamiętamy
#PowstanieWarszawskie
Cześć i chwała Bohaterom! 🇵🇱
 
NIEMCY za to, co zrobili Warszawie i całej Polsce (mordy, zniszczenia, gwałty, grabieże) nie mają moralnego prawa nawet pisnąć o praworządności. Wypłata repreracji, to małe zadośćuczynienie za gigantyczne zło i cierpienia, jakie wyrządzili.
 
Prezydent Lech Kaczyński przywrócił pamięć o Powstaniu Warszawskim #PW44 Nie wszystkim to się podobało. Zdjęcie symbol.
 
Opozycja kłamstwami i manipulacjami usiłuje wytworzyć psychozę katastrofy gospodarczej oraz społecznej. Agresywne bojówki mają pogłębić stan niepewności. Taktyka powrotu do władzy, bardzo szkodliwa dla Polski i Polaków.
 
Polacy trzymajcie się za kieszenie! Rzońca, były główny ekspert Platformy zapowiada gigantyczne oszczędności. Wymienia 13 i 14 emeryturę. Skoro poważne cięcia, to prawdopodobnie może chodzić jeszcze o wszystkie progr. społeczne oraz podwyższenie podatków.
 
#WakacjeKredytowe to ulga dla portfeli kredytobiorców; 8 miesięcy bez rat; od dziś można składać wnioski👇
 
Powoli poznajemy program totalnej opozycji,a w nim: zawieszenie dodatkowych świadczeń dla emerytów, urealnienie wieku emerytalnego,optymalizację 500+,postulaty likwidacji:CBA,IPN, wstrzymania inwestycji CPK. Jeszcze trochę i pomyślą o zasypaniu przekopu Mierzei i tunelu pod Świną
 
 
Rządowy Program Inwestycji Strategicznych jest dla wszystkich Polaków dla Państwa! Dzięki tym funduszom samorządy mogą realizować inwestycje, na które czekaliście Państwo od lat.Promesy wręczone samorządowcom powiatów zamojskiego,biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego
 
#Zamość dzięki architekturze Starego Miasta bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”#lubelskie jest piękne.
 
#JarmarkHoleński już za nami. Wyjątkowe wydarzenie kulturalne i religijne. Po 2 letniej pandemicznej przerwie reaktywowano imprezę, prezentującą kunszt ludowego rękodzieła. Kiermasze, wystawy, prawosławne uroczystości religijne #Hola #powiatwłodawski #kulturaludowa
 
Tyle zostało z wiarygodności Kantaru. Następny powinni zrobić w więzieniach, będzie jeszcze bardziej korzystny dla Platformy (blisko 100 % poparcia).
 
Podobnie wygląda z pytaniami o przykłady łamania konstytucji, niezawisłości sędziowskiej, dyktatury, czy tzw. praworządności. Niestety zamiast merytorycznego dyskursu o Polsce, opozycja i jej sympatycy wybierają emocje oraz agresję.
 
Zaplecze intelektualne Tuska i Platformy.
Grożą, kłamią i są coraz bardziej agresywni. Populizm oraz chamstwo zamiast konkretnych propozycji dla Polaków. Taki jest poziom totalnej opozycji.
 
Krótko, zwięźle i na temat ✌️🇵🇱
🔴 Kórnik | Spotkanie Prezesa #PiS J. #Kaczyński z Mieszkańcami | #DobryRządNaTrudneCzasy
 
Opozycja krzyczy o cenach i chwil.brakach pewnych surowców i produktów. Wspierając sojusz niemiecko-rosyjski,ponoszą winę za obecną sytuację.Gdy rządzili,Polacy w odp. na wzrost cen słyszeli,że "piniendzy i guzików"nie ma.Zamiast pomocy była arogancja i strzelanie do górników.
 
Niemcy nie muszą pytać o zdanie, bo reprezentują "wysoką kulturę i standardy". Cynicznie wykorzystują instytucje wspólnoty. To Niemcy, w dużym stopniu są odpowiedzialne za poważny kryzys polityczny i ekonomiczny UE.
Rząd Hiszpanii odrzucił propozycję KE ws. redukcji zużycia gazu. Wicepremier: Komisja nawet nie zapytała nas o zdanie.

@Teresaribera, La decisión correcta.
Polonia te lo agradece.🇵🇱🇪🇸

cadenaser.com/nacional/2022/…
 
Schröder przyjaciel Putina pozostaje członkiem SPD. Niemcy, często występują z pozycji moralnego mocarstwa, co dostanie skomentował J. Kaczyński:"Jak Niemcy są mocarstwem moralnym, to ja jestem młodym, wysokim blondynem".
 
Większość Polaków popiera wystawienie Niemcom rachunku za zbrodnie i straty wojenne, wyrządzone w czasie II wojny światowej. J. Kaczyński zapowiedział opublikowanie pierwszej części raportu na 1 września. Oj, będzie krzyk partii opposition führera.
NASZ #SONDAŻ. Rośnie poziom poparcia dla reparacji za II wojnę światową! Przybyło zwolenników, ubyło przeciwników wpolityce.pl/spoleczenstwo/…
 
✌️✌️✌️
Prezes #PiS J. #Kaczyński w #Płock: Trzeba wierzyć! I poprzeć Prawo i Sprawiedliwość i #DobryRządNaTrudneCzasy. pic.twitter.com/faWbhifMDT
 
Beata Mazurek Retweeted ·  
Prezes #PiS J. #Kaczyński w #Płock: Droga, którą wybraliśmy jest jedyną łączącą wszystkich. My myślimy o tym, żeby Polska była piękna i bogatą. Nie można mieć kompleksów. #DobryRządNaTrudneCzasy
 
Beata Mazurek Retweeted ·  
Prezes @pisorgpl Jarosław Kaczyński w #Płock: Wojna na Ukrainie ukazała różnicę między nami, a naszymi konkurentami - myśmy nigdy nie mieli złudzeń, że rozbite imperium nie będzie kontratakować. Dlatego bezpieczeństwo traktujemy poważnie, stąd wielkie plany zbrojeniowe.
 
Mój premier kochany, dzięki niemu tu żyjemy…Szczerze, spontanicznie. Polacy doceniają 😊
 
Beata Mazurek Retweeted ·  
Wspólnie rozbijmy kłamstwa D. Tuska! Lider PO bezczelnie skłamał mówiąc, że „PiS na spotkaniach odgradza się policją od Polaków” (bzdura) i dodając, iż „jego obywatele mogą krytykować bez konsekwencji” 🙃 A kto panie Tusk jako premier nasyłał na swoich krytyków prokuratorów?!
 
Polacy kupują obligacje. I znowu opozycja, jak Himilsbach z angielskim. Od kłamstwa do kompromitacji i tak w kółko.
MF: w czerwcu sprzedano obligacje o wartości ponad 14 mld zł - historyczny rekord. pic.twitter.com/68UAuXCau0
 
#KrwawaNiedziela na Wołyniu.
Pamiętamy o Polakach z Wołynia, którzy w 1943 roku padli ofiarą ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów. 🕯️🕯️🕯️
Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów.
 
Tusk zaproponował czterodniowy tydzień pracy. On (PO) myśli, że Polacy nie pamiętają, kto podwyższył wiek emerytalny i jak głosował przeciwko wolnym niedzielom w handlu. Niebezpieczny populista.
 
Mitoman na granicy obłędu. Desperacja kłamcy, który obieca wszystko. Ten człowiek jest zagrożeniem dla demokracji i porządku prawnego.
Czy to żart?! Tusk uderza w prezesa @nbppl i oświadcza: Odpowiedzialna władza, tylko tacy ludzie jak my, są w stanie uratować 500 plus wpolityce.pl/polityka/60592…
 
Wniosek CDU i CSU, by dostarczyć Ukrainie 200 transporterów opancerzonych Fuchs, nie znalazł większości w niemieckim parlamencie.
wydarzenia.interia.pl/raporty/raport…👇
 
W ramach imperialnego dealu z Rosją, forsowali NS1, NS2. Celem było uzależnienie i podział wpływów w Europie oraz pozbycie się Amerykanów. Teraz Niemcy, chcą zmusić państwa członkowskie do dzielenia się gazem. Niezmienna buta!
 
Ten policjant musi być po szkole praworządności według Timmermansa. Strzelanie do protestujących rolników, to kolejny przykład "wysokich" standardów w Holandii. Lewacka rzeczywistość prędzej, czy pożniej zawsze kończy się opresją i agresją.
Holenderski policjant tłumaczy obywatelowi co to jest praworządność w kraju... pic.twitter.com/uJVZ4mOfgC
 
🙌 Posłowie do PE głosowali właśnie za utrzymaniem źródeł energii #nuclear i #gas w energii #taxonomy !
🎉W czasach kryzysu,to wygrana dla kieszeni obywateli,dla europejskiego bezpieczeństwa energetycznego i dla środowiska.
❌Utopijna polityka klimatyczna prowadzi Europę donikąd
🙌 MEPs just voted to keep #nuclear and #gas energy sources in the 🇪🇺's energy #taxonomy!

🎉 At this time of crisis, this is a win for citizens' pockets, for European energy security and for the environment.

❌ Utopian climate policy leads Europe nowhere.
 
Beata Mazurek Retweeted ·  
📢 MEP @beatamk outlined the benefits of upgrading the European digital market. #EPlenary
 
PAP: Dania, Norwegia oraz Islandia jako pierwsze kraje ratyfikowały dziś akcesję Szwecji i Finlandii do NATO.
 
PE za przyjęciem euro w Chorwacji 1 stycznia 2023 r.
 
”Katolik,który głosuje na program PO albo jest nieświadom tego, na co głosuje,albo pozostaje w rażącej sprzeczności z doktryną Kościoła”-mówi ks.prof. P.Bortkiewicz TChr, teolog, etyk komentując przemówienie D.Tuska wygłoszone w Radomiu 👇 wpolityce.pl/polityka/60522…
 
Beata Mazurek Retweeted ·  
💥 Oto prawdziwy program Platformy Obywatelskiej ‼️⤵️

ZOBACZ i podaj dalej! 🔄
 
Beata Mazurek Retweeted ·  
#DobryRzadNaTrudneCzasy Rządowe inwestycje w infrastrukturę: budowa dróg samorządowych, kolej - modernizacja torów idworców! 🇵🇱 #ŁączymyPolskę @MI_GOV_PL
 
Beata Mazurek Retweeted ·  
Wspieramy Samorządy! #DobryRządNaTrudneCzasy
 
Beata Mazurek Retweeted ·  
Wypowiedź Donalda Tuska to niezmiennie wyłącznie antyPiS, żadnych konkretnych pomysłów. Za to doskonale przedstawił stan Polski za czasów jego rządów. #PusteObietnice
 
 
📢Gotowi na obniżenie stawki #PIT z 17 do 12%? Od dziś dzięki rządowi Prawo i Sprawiedliwość płacimy #PIT tylko 12 % #NiskiePodatki
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.