User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 3,917 tweets, tweets from the last 514 weeks.
Tweets Day of Week (+0:00h)
Tweets Hour of Day (+0:00h)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (+0:00h)

Tweets

Last 50 tweets from @kilicdarogluk
 
#BaşbağlarKatliamı’nın 27. yılında, hain terör örgütünü bir kez daha lanetliyor, katledilen 33 masum vatandaşımızı rahmetle anıyorum. İnanıyorum ki terör ve zorbalık yenilecek; bir arada, huzur içinde, kardeşçe yaşama irademiz bu topraklarda kök salacaktır.
 
Onunla güldük, onunla düşündük ve onunla hüzünlendik. Halkın gönlünde taht kuran, Türk sinemasının unutulmaz ismi #KemalSunal'ı aramızdan ayrılışının 20. yılında saygı, rahmet ve özlemle anıyorum.
 
#Sakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamada yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Dualarımız, can kaybının artmaması için.
 
27 yıl önce bugün, toplumdaki ayrıştırmanın nelere yol açtığının en acı örneğini yüreğimizin en derinlerinde yaşadık. Sivas Katliamında yitirdiğimiz 33 canı saygı ve rahmetle anıyorum. #unutMADIMAKlımda
 
Yasaklarla tarih yazmaya devam eden saraydaki zat; sansürsüz, yasaklamasız ve bug'sız bir dünyadan daha fazla korkmaya başladı!

Gençler; dikta yönetimi istemiyor, özgürlük istiyorlar. Yasaklarla, gerçekleri örtemez, gençleri kendine güvendiremezsin. KK😉

#SosyalMedyamaDokunma
Gelin, hep birlikte bug'sız yeni bir dünya tasarlayalım! pic.twitter.com/BVCMNPmd6d
 
Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir:)
Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim Sayın @RTErdogan.

#SosyalMedyamaDokunma
 
Kemal Kılıçdaroğlu Retweeted ·  
1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramımız kutlu olsun. Denizlerimizdeki egemenlik ve bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve tüm deniz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.
 
 
Sevgili Gençler, “yorumlarınızı engelleyerek” haklılığınızı bastırmak isteyenler oldu. Sizi susturabileceğini zannedenler çok yanılıyor. Zira bir dislike bile çok şey ifade ediyor. Sesinizi duyacağımıza ve daima sesinizi duyuracağımıza söz veriyorum.
 
Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel’e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!
 
Irak’ın kuzeyinde devam eden Pençe-Kaplan Operasyonu’nda, teröristlerle girilen çatışma sonucu şehit olan Piyade Teğmen Yunus Gül'e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!
 
Deutsche Welle (DW) canlı yayınında Gazeteci Mirgün Cabas'ın sorularını yanıtlıyorum. pscp.tv/w/ccRvvTEyNTAw…
Kemal Kldarolu @kilicdarogluk
pscp.tv
 
Kemal Kılıçdaroğlu Retweeted ·  
Hayallerinize ulaşmak için emeğinizi ortaya koydunuz gençler.
Gecelerinizi. Gündüzlerinizi.
Hiçbir sınavda pes etmeyin. Vazgeçmeyin.
Yalnız değilsiniz. Sizinleyiz.
Bilin ki umudumuz, alınterinizde saklı.
#umudumuzalınterinizdesaklı
 
 
Bursa Kestel’de meydana gelen sel felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyor; bölgedeki vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Dualarımız, kaybolan vatandaşımızın bir an önce sağ salim bulunması için.
 
Çok zorlu koşulların, adaletsizliklerin, yanlış uygulamaların içerisinden çıkıp #LGS sınavında alınteri dökecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.

Sizlerin önüne çıkacak her şıkkın, her seçeneğin, size layık olması için çalışıyoruz. #UmudumuzAlınterinizdeSaklı
 
Adalet yürüyüşümüzde kalbine yenik düşerek can veren yol arkadaşımız Hasan Tatlı'yı aramızdan ayrılışının 3. yılında rahmetle anıyorum. Hasan Tatlı; insanların adalet gibi soylu bir kavram için gösterebilecekleri fedakarlığın somut bir örneğidir, kendisine minnet borçluyum.
 
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı, Eski AB Bakanı, Milletvekili ve Emekli Büyükelçi Sayın Volkan Bozkır’ın Birleşmiş Milletler 75. Dönem Genel Kurul Başkanlığına seçilmesi ülkemiz adına memnuniyet vericidir. Sayın Bozkır’ı kutlar, yeni görevinde başarılar dilerim.
 
Kovid-19 testi pozitif çıkan, Kazakistan Kurucu Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sayın Nazarbayev'in bu hastalığı en kısa sürede yeneceğine inanıyor, acil şifalar diliyorum.
 
Süleyman Demirel, Anadolu'nun ücra bir köyünde doğup Cumhurbaşkanı olabilmesini Cumhuriyete borçlu olduğunu her ortamda dile getiren saygın bir devlet adamıydı. 9. Cumhurbaşkanımız #SüleymanDemirel'i vefatının 5. yılında rahmetle anıyorum.
 
Karar TV’de Gazeteciler Taha Akyol, Elif Çakır ve İbrahim Kahveci'nin sorularını yanıtlıyorum. pscp.tv/w/cbifbjEyNTAw…
Kemal Kldarolu @kilicdarogluk
pscp.tv
 
68 kuşağının sembol isimlerinden Deniz Gezmiş’in kitaplarını emanet ettiği kardeşi Hamdi Gezmiş'e Allah'tan rahmet, değerli Gezmiş ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum.
 
 
Kimse bu yürüyüşün bir son olduğunu düşünmesin, bu yürüyüş bizim ilk adımımızdır. #AdaletYürüyüşü3Yaşında
Possibly sensitive media. Public access unavailable.
 
Bingöl’ün Karlıova ilçesinde meydana gelen, çevre illerde de hissedilen #deprem nedeniyle göçük altında kalarak hayatını kaybeden güvenlik korucumuza Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor, bölgedeki vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
 
Bir Fenerbahçe Taraftarı olarak, asla #BırakmamSeni! Var ol @Besiktas
 
 
Suriye'nin İdlib kentinde zırhlı ambulans aracına yapılan hain saldırıda şehit olan askerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!
 
Milletimize sözümüz var!
Ne olursa olsun, hangi bedel hangi engel çıkarılırsa çıkarılsın; bu ülkeye gerçek anlamda hakkı, hukuku, adaleti ve demokrasiyi getireceğiz.
 
Enis Berberoğlu'nun Milletvekilliğinin düşürülmesi, içinde yaşadığımız 20 Temmuz Sivil Darbe sürecinin bir sonucudur, millet iradesinin yok sayılmasıdır. Adaleti, hakkı ve hukuku sağlamak için demokrasi mücadelesine devam edeceğiz.
 
“Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
bu hasret bizim.”

Anadolu insanını ve onların büyük mücadelesini; memleketi ve yaşamı, aşkı ve bağımsızlığı en güzel şekilde anlatan dizelerin yaratıcısı büyük ozanımız #NazımHikmetRan’ı saygıyla anıyorum.
 
Siirt'in Pervari ilçesinde, operasyona giderken geçirdikleri trafik kazası sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!
 
Mesele esir düşmekte değil, teslim olmamakta bütün mesele! #Gezi7Yaşında
 
“Kalabildiğimiz tek yer, ötekilerin bellekleridir.”

Yazar, şair ve felsefeci Oruç Aruoba'yı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyim. #OruçAruoba’ya Allah’tan rahmet, tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Eserleriyle belleğimizde hep var olacaktır.
 
Diyarbakır’da silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memurumuz Atakan Arslan ile Hakkâri’de çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Uğur Bora ve Piyade Er Mehmet Günay’a Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!
 
#İstanbulunFethi'nin 567. yılında; bu kadim kenti bize miras bırakan Fatih Sultan Mehmet'i ve "geldikleri gibi giderler" inancıyla İstanbul'u İşgalden kurtaran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü minnetle anıyorum. İstanbul, tarihine yakışır şekilde artık İstanbullularla yönetiliyor!
 
Azerbaycan Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 102. yılını kutluyor, kardeş ülke Azerbaycan halkını saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
 
Suriye’nin İdlib bölgesinde yol kontrol devriyesi sırasında meydana gelen patlamada şehit olan Piyade Teğmen Canbert Tatar’a Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!
 
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.

Millet iradesi üzerinde ne askeri ne de sivil darbecilerin vesayetini kabul etmiyoruz. 59 yıl önce kaybettiğimiz Menderes’i, Zorlu’yu ve Polatkan’ı rahmetle ve saygıyla anıyoruz… #27Mayıs
Replying to @kilicdarogluk
Şunu bütün vatandaşlarımın bilmesini isterim. Darbe hukukunu tahkim edenlerin, güçlendirenlerin “biz darbelere karşıyız” demeleri tam bir aldatmacadır...
 
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.

Millet iradesi üzerinde ne askeri ne de sivil darbecilerin vesayetini kabul etmiyoruz. 59 yıl önce kaybettiğimiz Menderes’i, Zorlu’yu ve Polatkan’ı rahmetle ve saygıyla anıyoruz… #27Mayıs
 
FOX TV’de “İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat” programının konuğuyum. pscp.tv/w/cZtbsjEyNTAw…
Kemal Kldarolu @kilicdarogluk
pscp.tv
 
Saat 09.20’de FOX TV’de “İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat” programının canlı yayın konuğu olacağım, @KucukkayaIsmail’in sorularını yanıtlayacağım, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacağım.
 
Tüm milletimizin #RamazanBayramı’nı kutluyorum. Sevginin, saygının, barış ve kardeşliğin hakim olduğu nice bayramlara!
 
Halk TV'de "Liderlerle Bayram Sohbetleri" programının konuğuyum. pscp.tv/w/cZfEijEyNTAw…
Kemal Kldarolu @kilicdarogluk
pscp.tv
 
Saat 16.00'da, Halk TV'de "Liderlerle Bayram Sohbetleri" programında, Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş'ın konuğu olacağım, gündeme ilişkin sorularını yanıtlayacağım.
 
In reply to @kilicdarogluk
Parti yönetimimiz yaşananların kabul edilemeyeceğini söyledi. “İbadet yerleri kutsalımızdır” dememin üzerinden 2 saat geçmedi. Tüm bunlara rağmen, Cumhurbaşkanlığı makamını işgal eden zat “Bunların hayallerinde cami minarelerinde ezan dışında başka bir ses duymak vardır” dedi...
Replying to @kilicdarogluk
Faillerin bulunmamasından birinci derecede sorumlu olan kişinin, haksız yere bir siyasal partiyi suçlaması, en hafif deyimiyle alçaklıktır! Cami minaresinden “dombra” çalınmasını da biz kınamıştık. O gün sesi çıkmayanların, bugün bize söyleyecek tek bir kelimesi dahi olamaz!
 
İzmir İl Başkanımız cami minaresinden marş çalınmasını kınadı, ayrıca Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız basın toplantısı düzenledi, provokasyona dikkat çekerek, faillerin bulunmasını istedi...
Replying to @kilicdarogluk
Parti yönetimimiz yaşananların kabul edilemeyeceğini söyledi. “İbadet yerleri kutsalımızdır” dememin üzerinden 2 saat geçmedi. Tüm bunlara rağmen, Cumhurbaşkanlığı makamını işgal eden zat “Bunların hayallerinde cami minarelerinde ezan dışında başka bir ses duymak vardır” dedi...
 
İzmir İl Başkanımız cami minaresinden marş çalınmasını kınadı, ayrıca Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız basın toplantısı düzenledi, provokasyona dikkat çekerek, faillerin bulunmasını istedi...
 
İbadet yerleri kutsalımızdır! Camilerimizden ezan ve İstiklal Marşı dışında başka herhangi bir sesin yükselmesini asla kabul etmiyoruz. İzmir'de yaşananların faillerinin bir an önce bulunmasını istiyoruz.
 
 
Register for Trendsmap Access
Login via Twitter to start your free trial now

Don't have a Twitter account? You can also register via Facebook

* Analytics, alert and visualisation tools require additional authorisation
Existing users can login

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now