User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 7,076 tweets, tweets from the last 404 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @KosiniakKamysz
Rządzący zamiast walczyć z inflacją, walczą między sobą. Zamiast rozwiązywać problemy Polaków, stali się jednym z nich. Z kłamstwa uczynili fundament swojego rządu, a miliardów dla polskiej gospodarki jak nie było, tak nie ma.
 
Brawo @HubertHurkacz! 👏👏 Fantastyczne zwycięstwo Polaka w turnieju w Halle nad liderem rankingu ATP! Wielkie gratulacje! 🇵🇱
 
Polska musi wspierać Ukrainę w obronie przed haniebnym rosyjskim atakiem oraz być jej ambasadorem w UE, bo niepodległa Ukraina jest polską racją stanu. Nasze wzajemne relacje muszą być jednak zbudowane na prawdzie. O trudnej przeszłości należy rozmawiać, nie o niej zapominać.
 
Polska musi wspierać Ukrainę w obronie przed haniebnym rosyjskim atakiem oraz być jej ambasadorem w UE, bo niepodległa Ukraina jest polską racją stanu. Nasze wzajemne relacje muszą być jednak zbudowane na prawdzie. O trudnej przeszłości należy rozmawiać, nie o niej zapominać.
 
Szalejąca inflacja, coraz wyższe ceny prądu i gazu, chaos podatkowy, a do tego rekordowa podwyżka składek do ZUS – to rzeczywistość przedsiębiorców budujących polską gospodarkę. Dlatego czas na wprowadzenie #dobrowolnyZUS. Bez tej możliwości wiele firm czeka BANKRUCTWO!
 
Sytuacja hospicjów jest dramatyczna! Lekarstwa i potrzebne materiały drożeją w drastycznym tempie, a wycena świadczeń opiera się na danych sprzed 8 lat. Przez inflację wiele placówek może zostać zamkniętych, a rządzący bezradnie rozkładają ręce.
 
ABSURD! Nie walczą z drożyzną, za to wydają 23 mln zł, bez przetargu, z Krajowego Instytutu Mediów, dla nieznanej firmy zarejestrowanej w stodole, za badanie słuchalności radia. @KrzysztofPaszyk składa wniosek o kontrolę NIK. DOŚĆ marnowania pieniędzy Polaków przez @pisorgpl!
 
Dziś w Sopocie Święto Ludowe @PslPomorskie 🍀 Pozdrawiamy wspólnie z gospodarzem miasta, prezydentem @KarnowskiSopot 👋
 
Stopa inwestycji w Polsce w ubiegłym roku wyniosła zaledwie 16,6%. To drugi NAJGORSZY wynik w całej Unii Europejskiej! Zderzenie slajdów z Power Pointa z rzeczywistością jest dla @pisorgpl wyjątkowo brutalne.
 
Władysław Kosiniak-Kamysz Retweeted ·  
❗️Proszę Was o RT🙏Mamy 5 dni aby uzbierać 114 tys zł na leczenie ciężko chorej Weroniki, która jest po operacji mózgu. Walka z czasem o jej ŻYCIE bez bólu trwa. Potrzebne są środki na rehabilitację, sprzęt do pionizacji i nowy wózek. Wpłać cegiełkę tutaj👇dobrowraca-mg.pl/podopieczny/we…
 
Stopy procentowe i raty kredytów znowu w górę! Rekordowa inflacja i kolejne podwyżki stóp to DRAMAT dla tysięcy polskich rodzin, a rząd chowa głowę w piasek. Premierze @MorawieckiM, obniżcie marże od kredytów w państwowych bankach. NATYCHMIAST!
 
Miała być praca, pokora i umiar, jest nieróbstwo, buta i pogarda. Interweniujemy dziś w sprawie pani Agnieszki, represjonowanej za słowa prawdy. Będziemy stali w obronie każdego pracownika i pracodawcy, którego władza @pisorgpl weźmie na swój polityczny celownik!
 
Komisarz ds. sprawiedliwości @dreynders nie ma wątpliwości: przyjęcie poprawek @PolskiSenat jest krokiem w stronę przywrócenia praworządności oraz gwarantuje odblokowanie środków z KPO. Ich odrzucenie przez @pisorgpl będzie głosowaniem przeciwko środkom z UE i przeciwko Polsce.
 
SKANDAL! Naczelniczka Poczty z Pacanowa, która powiedziała kilka słów prawdy posłowi partii rządzącej o szalejącej drożyźnie i wysokich ratach kredytów, została odsunięta od kierowania placówką i grozi się jej zwolnieniem dyscyplinarnym. Opresyjne państwo @pisorgpl w praktyce!
 
Taka sytuacja na pikniku rodzinnym w Łodzi 🙂 Zapraszamy wszystkich do Ogrodów Geyera, atmosfera wspaniała 😎
 
Pozdrawiamy wspólnie z @DariuszKlimczak z Krajowego #ŚwiętoLudowe 👋 Jeśli jeszcze nie jedliście niedzielnego obiadu, to zapraszamy 😎 Już panie z KGW Magdalenka o Was zadbają 😉
 
Dzisiaj obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która dla ludowców w całej Polsce jest świętem wyjątkowym. W tym roku spotykamy się podczas Krajowego Święta Ludowego w Łodzi 🍀🇵🇱
 
„Zajączek u dentysty” to nowa, obowiązkowa pozycja dla wszystkich rodziców i – przede wszystkim – ich małych pociech, autorstwa mojej żony, Paulinki 🙂 Polecamy gorąco, wspólnie z Zosią i Różyczką!
 
Niesamowita @iga_swiatek wygrywa #RolandGarros po raz drugi z rzędu! Polka jest nie do zatrzymania! 👏👏 Wielkie gratulacje! 🇵🇱
Replying to @KosiniakKamysz
POPRAWKA 🙂 Niesamowita @iga_swiatek wygrywa #RolandGarros po raz drugi z̶ ̶r̶z̶ę̶d̶u̶! Polka jest nie do zatrzymania! 👏👏 Wielkie gratulacje! 🇵🇱
 
Niesamowita @iga_swiatek wygrywa #RolandGarros po raz drugi z rzędu! Polka jest nie do zatrzymania! 👏👏 Wielkie gratulacje! 🇵🇱
 
Jeśli nie macie planów na sobotnie popołudnie, to odwiedźcie koniecznie Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie 😎 Na pikniku rodzinnym z okazji Święta Ludowego każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Zapraszam!
 
33 lata temu Polska wykonała krok ku wolności i praworządności. #4czerwca to dzień, który przyniósł zwycięstwo demokracji nad autorytaryzmem i zbudował podstawy suwerennej Rzeczypospolitej. Pamiętajmy jednak, że wolność nie jest dana raz na zawsze 🇵🇱
 
Już w najbliższą niedzielę, w Łodzi, w Zielone Świątki, odbędzie się Krajowe Święto Ludowe oraz Piknik Rodzinny 🍀 Zapraszam Was wszystkich bardzo serdecznie, z całymi rodzinami 🙂 Do zobaczenia! 👋
 
Senat jednogłośnie przyjął poprawioną ustawę dotyczącą Izby Dyscyplinarnej! Brawo! Teraz czas na Sejm. Głosowanie przeciwko przyjętym poprawkom będzie głosowaniem przeciwko praworządności i środkom europejskim, a w efekcie przeciwko Polsce. @pisorgpl ODWAGI!
 
Dziś Sejm odwiedzili wyjątkowi goście z Gdowa 😎 Dzięki za spotkanie 👋
 
INFLACJA w maju 13,9%! Nieudolne rządy kosztują Polaków coraz więcej. To prawdziwa katastrofa dla budżetów polskich rodzin, której @pisorgpl nie przykryje żadną propagandą!
 
Ustawa o Izbie Dyscyplinarnej nie przywraca praworządności i nie gwarantuje odblokowania KPO. Musimy zrobić wszystko, by jak najszybciej uruchomić pieniądze dla polskiej gospodarki. W środę, na przyspieszonym posiedzeniu Senatu, naprawimy tę ustawę. Polacy nie mogą dłużej czekać!
 
Brak refundacji leku na SMA to skandal, a przywrócenie podatku od zbiórek na ten środek to czysty BANDYTYZM! W Sejmie złożyliśmy projekt likwidujący ten absurdalny podatek. @pisorgpl, na co czekacie?! Zamiast chwalić się zyskami do budżetu, pomóżcie potrzebującym rodzinom!
 
Dziś, w Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa, składam najwyższe wyrazy uznania wszystkim żołnierzom i cywilom, którzy swoim poświęceniem oraz zaangażowaniem dbali o pokój i bezpieczeństwo w różnych częściach świata. Dziękujemy za Waszą służbę! 🇵🇱
 
Pozdrawiamy z @Hetman_K i całą lubelską ekipą @nowePSL ze Święta Ludowego w Piaskach 👋 Dzieje się, zapraszamy! 😎
 
Zawsze blisko ludzkich spraw, zawsze po stronie mieszkańców i codziennie w służbie naszym małym ojczyznom. W Dzień Samorządu Terytorialnego składam najlepsze życzenia wszystkim samorządowcom, którzy z sukcesem budują lokalne wspólnoty. Niech żyje Rzeczpospolita Samorządowa! 🇵🇱
 
Ustawa przyjęta przez Sejm nie gwarantuje uruchomienia środków z KPO i nie przywraca praworządności. W Senacie zgłosimy poprawki naprawiające tę nieudolną ustawę. Im szybciej, tym lepiej. Polacy czekają na te pieniądze!
 
Mama – pierwsze i najpiękniejsze słowo na świecie. Dzisiaj, w #DzieńMatki, składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Mamom. Dziękujemy za Waszą miłość, troskę i zrozumienie. Bądźcie szczęśliwe, bądźcie radosne, bądźcie dumne ze swoich dzieci! 💐
 
Nie ma wolności bez samorządności! Wspólnie z samorządowcami i liderami partii demokratycznych deklarujemy: TAK dla rozwoju małych ojczyzn, NIE dla odzierania z pieniędzy i kompetencji lokalnych wspólnot.

Silna Polska to Rzeczpospolita Samorządowa! 🇵🇱
 
Wiktor Orban w liście do przewodniczącego RE sprzeciwia się embargu na ropę z Rosji. Na Kremlu wystrzeliły korki od szampanów. Premier @MorawieckiM, zamiast szczuć na Norwegów, powinien przekonać swojego politycznego przyjaciela do zatrzymania wojennej machiny Putina. Do dzieła!
 
Dobra i merytoryczna dyskusja z przedsiębiorcami i pracodawcami na temat szalejącej drożyzny i aktualnej sytuacji gospodarczej 🤝 Jesteśmy rzecznikami Waszych spraw! Do @pisorgpl prosty apel – jeśli nie potraficie pomóc polskim firmom, to im przynajmniej nie przeszkadzajcie!
 
Drodzy ósmoklasiści, połamania piór! Doskonale dacie sobie radę 💪 #egzaminosmoklasisty2022
 
Dziś w Tarnowie oraz Pałecznicy, w ramach #ZielonaNiedziela wspólnie z @JarubasAdam i przedsiębiorcami rozmawialiśmy o drożyźnie i wsparciu ludzi ciężkiej pracy. Przedsiębiorcy są zgodni: DOŚĆ zmian przepisów, koniec z podatkowym chaosem!
 
Dziś musimy budować silne sojusze, by zwiększać bezpieczeństwo energetyczne Polski i całej Europy. W tej sytuacji, słowa premiera @MorawieckiM o Norwegii żerującej na wojnie, można traktować tylko w kategorii zdrady polskiej racji stanu, lub zwykłej głupoty.
 
Ustawa prezydencka jest kompromisem w obozie władzy, ale nie gwarantuje kompromisu pomiędzy Polską a Unią Europejską. Zamiast realizacji kamieni milowych, rządzący mają kamień u szyi w postaci @SolidarnaPL. Kamień, który blokuje środki europejskie i rozwój polskiej gospodarki!
 
Pobieranie podatku od zbiórek na lek na SMA to BANDYTYZM! Bardzo drogie leczenie, które powinno być refundowane, powiększone o kolejne kilkaset tysięcy złotych to dramat dla tych rodzin. Składamy ustawę likwidującą ten podatek – przyjmijmy ją natychmiast!
 
Czas na czyny! Zwracam się z listem do @profGrodzki o podjęcie inicjatywy odnowienia Paktu Senackiego. Zaprośmy do współpracy wszystkie partie demokratyczne i ruchy samorządowe. Udowodnijmy, że potrafimy skutecznie współdziałać i zmieniać Polskę na lepsze! 🇵🇱
 
Dziś w Drwini, gdzie z wójtem Janem Pająkiem wizytowaliśmy największą inwestycję w historii gminy, czyli budowę oczyszczalni, oraz wzięliśmy udział w posiedzeniu Rady Społecznej lokalnego POZ. Drwinia mocno stawia na inwestycje, środowisko i dialog społeczny. Gratulacje 🤝
 
DRAMAT! W ubiegłym roku czas trwania procesów sądowych był niemal dwukrotnie dłuższy niż jeszcze dekadę temu! Na sprawiedliwość, w sprawach gospodarczych, przedsiębiorcy czekają prawie 9 miesięcy. Tak w praktyce wygląda dewastacja wymiaru sprawiedliwości przez @SolidarnaPL!
 
Brzesko ma nowy dworzec autobusowy, który będzie doskonale służył całej lokalnej społeczności. Wielkie gratulacje dla burmistrza Tomasza Latochy i wszystkich mieszkańców 🤝
 
Poznajcie panią Bogumiłę i pana Wojciecha. Wspólnie prowadzą gospodarstwo w Iwkowej. I to jak! Wygrali zawody wojewódzkie i zdobyli wicemistrza Polskiej Agroligi 🏆 Pomaga im także 6 pań z 🇺🇦, które przyjęli do siebie i dali pracę. Wielkie słowa uznania 🤝
 
Gminne Obchody Dnia Strażaka w Gdowie. Wielki szacunek i podziękowanie dla wszystkich Druhen i Druhów, którzy stale dbają o nasze bezpieczeństwo. Niech święty Florian ma Was zawsze w swojej opiece! 🇵🇱
 
Łukasz Jankowski nowym prezesem Naczelnej Izby Lekarskiej @NaczelnaL. To ważna i odpowiedzialna misja. Gratulacje i powodzenia!🤝
 
Drogo? Inflacja w kwietniu 12,4%, a w kolejnych miesiącach będzie jeszcze drożej! #DrożyznaPiS pustoszy kieszenie i zżera oszczędności Polaków, a rząd? Rząd się sam wyżywi…
 
12 V 1926 rozpoczął się zamach majowy, pucz wojskowy przeciwko demokratycznej władzy. Oddajemy hołd Ofiarom tamtej tragedii i wspominamy odpowiedzialną postawę prezydenta Wojciechowskiego, premiera Witosa i marszałka Rataja. Pamiętajmy, że wolność nie jest dana raz na zawsze 🇵🇱
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.