User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 3,457 tweets, tweets from the last 66 weeks.
Tweets Day of Week (+3:00h)
Tweets Hour of Day (+3:00h)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (+3:00h)

Tweets

Last 50 tweets from @NuriyeGulmen
Alev Düzce’de günlerdir uğradığı faşist saldırılarla ilgili basın toplantısı düzenliyor.Yarın saat 11’de.Tüm duyarlı basın emekçileri orada olmalı.İşini isteyen bir emekçinin faşist saldırılarla yıldırılmaya çalışılmasına karşı devrimci-demokrat tüm kamuoyu duyarlılık göstermeli.
23 Şubat Cuma (YARİN) saat 11:00'de KESK Ankara Genel Merkez Toplantı Salonu'nda son on gündür yaşadığım faşist saldırılar ve hakkımda yapılan haberlere ilişkin olarak düzenleyeceğimiz basın toplantısına davetimdir.
Faşizme teslim olmayacagim!
Zafer direnen emekçinin olacak!
39 75
18 50
Acun Öğretmenin Tersine Dünya Okulu. Uzun zamandır beni bu kadar heyecanlandıran az şey oldu. Cumartesi saat 10:00’da Ardıç Kafede olacağım. Keşke sevdiğim herkes gelse de beraber öğrensek. Ne tatlı olurdu. 😇
📢TERSİNE DÜNYA OKULU için kayıtlar başlıyoooooor! Geç kalmayın, kaydı kaçırmayın.
110 249
31 134
KESK’te, KEC’in eylem alanında ziyaretçilerle hasbihal ediyoruz. Direniş Bitmedi, Yüksel’de Kamu Emekçileri Direniyor! Yaşasın Yüksel Direnişimiz!

KESK’e sorumluluğunu hatırlatmaya devam ediyoruz. KESK ihraç edilmiş tüm üyeleri için direniş örgütlemelidir!
43 146
Serdar’ı tutuklamışlar.Sosyal medya paylaşımlatından dolayı.Eğer bugün bir şeyler yapmazsak, yarın ‘onlar’ gibi yapmadığımız herhangi bir şeyden dolayı tutuklanacağız.Hitler selamı vermediği için gaz odalarında yakılan Yahudiler gibi. Kahrolsun Faşizm! Serdar Başçetin’e Özgürlük!
113 241
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
iktidar ve yalakası pacavralari işini geri isteyen bir mimar kadın ile niye bu kadar uğraşır, bir emekciden niye bu kadar korkar? Biliriz sermayenin tek korktugu şey kardan edeceği zarardır. beni tehdit görmelerinin sebebi beton hırsızlığına çomak sokup kardan ettirdigim zarardir
261 782
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
240.gun
"Bu yükle öleceksin” dedim hamala. “Ölüm kolay, sen umuttan haber ver” dedi..Umut varsa dünyayı vur sırtıma…” İlhan Berk
Sirtlamisim dünyanın yoksullarınin, ezilenlerinin yükünü.. illa ki umut ellerimizde! @acun_karadag @NuriyeGulmen @seyrisokak @idilfosem
17 43
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
EN GÜZEL SANAT HALKIN BAĞRINDA DİRENİŞİN İÇİNDE FİLİZLENENDİR... @NuriyeGulmen @acun_karadag @alevsahin81 @mehmetdersulu @idilfosem @seyrisokak @SemihOzakca @GazeteSolfasol
6 29
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Barış istemek suç değil,
İşini istemek suç değil,
yaşamayı istemek suç değil! #SerdaraÖzgürlük
52 81
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Saldırıya zemin hazırlayanlar dakikalarca konuşmama rağmen bir paragraf benim cümlelerime yer vermiş. Aynı gencin konuşmanın sonunda bana sevgi ile sarılıp birilerinin zoruyla yanımdan çekildiğini neden yazmıyorsunuz? Alkollü bir genci hangi çıkariniz icin kullanıyorsunuz?
287 407
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Dostumuz, canımız, hocamız #SerdarBaşçetin derhal serbest bırakılmalı. Barış istemek, direnmek suç değildir.
#SerdaraÖzgürlük
33 85
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
240.gun
"Bu yükle öleceksin” dedim hamala. “Ölüm kolay, sen umuttan haber ver” dedi..Umut varsa dünyayı vur sırtıma…” İlhan Berk
Sirtlamisim dünyanın yoksullarınin, ezilenlerinin yükünü.. illa ki umut ellerimizde!
81 244
AlevDüzce’de bir yılı aşkın süredir ‘işimi istiyorum’eylemi yapıyor.Bu eylemden rahatsız olanlar Alev’i DüzceHalkının gözünde küçük düşürmeyeÇalışıyorlar.AlevYalnızYa daSahipsizDeğildir.Böyle saldırılara pabuç bırakacak birKadınHiçDeğildir.PisElleriniziArkadaşımızınÜzerindenÇekin
Vatani sevmek emperyalizme ve işbirlikçilerine karşı mücadele etmektir. Bir yildir ekmeğini geri almak için vatani emperyalizme peşkeş çekenlere karsi tek başına kafa tutan bir kadını, olmayan bir suç ile hedef gösteren bu iki şahıs ve oncurtv başıma gelecek herseyin sorumlusudur
277 493
67 249
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Serdar Başçetin derhal serbest bırakılsın!

Bugün saat 18:18'de barış, yaşam ve adalet savunucusu yol arkadaşımız için twitter'dayız!
123 154
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Bertolt Brecht diyor ki;
"Ey mutsuzlar! Kardeşlerinizi boğazlıyorlar, göz yumuyorsunuz. Çığlıklar duyuluyor, ama siz susuyorsunuz. Aramızda dolaşıp kurbanını seçiyor zorbanın teki, sessiz kalırsak bize dokunmaz diyorsunuz.." Yanılıyorsunuz!
@acun_karadag @SemihOzakca @eacarer
268 645
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Yüksel direnişinin 464. gün akşam açıklamasında ihraç kamu emekçileri; Öğretmen Acun Karadağ, Öğretmen Mehmet Dersulu, Nüfus Memuru Nazan Bozkurt ve Ertuğrul Çağan gözaltına alındı.
18 43
Çeşitli illerden sağlık emekçileri sendikası’ndan (SES) arkadaşlarımız ziyaretimize geldiler bugün. Sohbet öyle keyifliydi ki hiç gitmesinler istedik.
63 396
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Nuriye Gülmen ve Mehmet Güvel ile bir arada, bir tebessümü ve umudu büyüterek...
#NuriyeGülmen #SemihÖzakça #EsraÖzakça #MehmetGüvel
15 128
Bugün ziyaretçi kabul etmeye başladık. 18 şubat (yarın), 20 Şubat (Salı) ve 22 Şubat (Perşembe) günü evde, 21 Şubat (Çarşamba) günü KESK’te (Ankara Genel Merkez) misafirimiz olabilirsiniz. Herkesler davetlidir. Mümkünse 14:00-18:00 arasında geliniz.
118 783
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
KESK 465 gündür direnip işkence gören üyelerine, NuSe'ye aynı mahalleden olmadığı için sahip çıkmıyor.
Peki 10 gündür gözaltında tutulan MYK üyesi Elif Çuhadar'a sahip çıkmamasını ne ile açıklıyor?
UZUN GÖZALTI İŞKENCEDİR, ELİF ÇUHADAR SERBEST BIRAKILSIN! @KESK1995 @NuriyeGulmen
25 62
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Nuriye Gülmen ile buluştuk...
Sağlık, umut, edebiyat üzerine muhabbet ettik.

#NuriyeGülmen #SemihÖzakça #EsraÖzakça #MehmetGüvel
51 671
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
İzin aldık da paylaşıyoruz:) Kuaföre gitmiş, saçlarını kestirmiş, 2-3 kilo almış, yanaklar dolmuş❤️Öyle yattığına bakmayın 324 günün hesabını sormaya hazırlanıyor. Nooldu, korktun muuuu?
481 3,402
Barış bildirisi imzacısı dostumuz Serdar Başçetin, imzası bahane edilerek KHK ile işinden atılmış, Yüksel direnişçilerini ve bizi hiç yalnız bırakmamıştı. Üç gün önce sosyal medya paylaşımları bahane edilerek gözaltına alındı. Serdar Başçetin Yalnız Değildir! Kahrolsun Faşizm!
172 543
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Yeni bir sabah baskınında yine bir yol arkadaşımız daha gözaltına alındı! #SerdarBaşçetin derhal serbest bırakılsın!
75 111
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
#KonakDireniş'eylemcilerinin direnişi hak arama mücadelesine omuz vermek için yarın 16 şubat cuma günü #CHPyeFaksÇekiyoruz @aksu_basaran @velisacilik @KIZILDAYANISMA1 @acun_karadag @MeltemSaltik @TaylanKulacogIu @alevsahin81 @NuriyeSemihIcin @NuriyeGulmen @SemihOzakca
36 46
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
#YükselDirenişi 464.gün 18:00 açıklamasına polis saldırısında Acun Karadağ, Nazan Bozkurt, Mehmet Dersulu ve Ertuğrul Çağan gözaltına alındı. Direnişten facebook sayfamızda canlı yayındaydık.
7 34
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Onurun ve iradenin temsilcileri @NuriyeGulmen ve @SemihOzakca direniş dostları akademisyen #SerdarBaşçetin ve mimar @alevsahin81 sarayın polislerince gözaltına alındı.
Serdar ve Alev mücadelenin ve dayanışmanın mihenk taşıdır.
Dostlarımız serbest bırakılsın.
41 133
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Direniş devam ediyor!
KESK'teki oturma eylemimiz 83. gününde! Nuriyemiz ve Mehmet Amcamız ilk ziyaretlerini yaptılar.
@NuriyeGulmen @alevsahin81 @idilfosem @seyrisokak @halkimizinsesi
40 117
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Boğaziçi Üniversitesi Tarih İncelemeleri Kulubü'nün yapacağı ve Veli Saçılık'ın katılım sağlayacağı "Hapishanelerde Direnişin Tarihi" adlı panel gerekli izinler alınmış olmasına rağmen okul yönetimi tarafından gerekçesiz bir şekilde iptal edilmiştir. #VeliSaçılık
83 124
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Bu akşam saatler 21:00 i gösterdiğinde işçilerin direnenlerin sesi oluyoruz... #AzizKocaoğluİşimiziGeriVer #AçlıkGreviYapmakSuçDegildir #MahirKılıçAçlıkGrevinde 90 gündür tam 3 aydır
11 33
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Fethullahçıların üst kanadından oldukları ayan beyan ortada olan Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın tahliye edilirken, Fethullahçı çeteyi yıllar önce deşifre eden ve bu yüzden bedel ödeyen Ahmet Şık 405 gündür hapiste. İşte hükumetin Fethullah ile mücadelesinin özeti budur.
1,433 3,121
Taburculuğun ilk akşamında dost meclisi. Ne güzel bir ailenin fertleriyiz. Büyük insanlık ailesinin, direniş ailesinin, büyük ailemizin. İyi ki direndik ve direniyoruz. Coşkumuz daim olsun!
121 896
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Nuriye ve Semih'in direniş yoldaşları õgretmen Nazife Onay ve saglikci Celal Akgün hala tutsak. Nazife ve Celal'in tuttuğu dövizler elimizde, sloganları dilimizde, onlarin da sesi Yüksel'de.
Nazife ve Celal'e Özgürlük!
29 85
Taburcu olduk bugün. Hepimiz iyiyiz. Mehmet Amca’yla birlikte evimizdeyiz. Ziyaret için tekrar açıklama yapacağım. Bir kez daha: Yaşasın Direniş Yaşasın Zafer! Yaşasın Yüksel Direnişimiz!
728 4,381
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
"İŞİNİ İSTEMEK, NURİYE VE SEMİH'E SAHİP ÇIKMAK SUÇ DEĞİLDİR!"
KEC'li tutsaklar Celal Akgün ve Nazife Onay serbest bırakılsın! @NuriyeGulmen @acun_karadag @alevsahin81 @idilfosem @seyrisokak @onay_nazife @CelalAkgun1
32 91
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
En sevdiğim çizgi roman kahramanı Ken Parker'ın yaratıcıları Milazzo ve Berardi hastanede Ken Parker okumam üzerine yaptığım paylaşımın haberini almışlar; geçmiş olsun hediyesi olarak harika bir çizimle selam yollamışlar.
Aldığımız pek güzel hediye için onlara çok sevgi ve selam.
675 4,555
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
İŞİMİZİ GERİ İSTİYORUZ
457. GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI
KONUR SOKAK KIZILAY / ANKARA
8 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE
20 85
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
KHK mağduru Alev Şahin AKP Düzce il başkanlığında sesini duyurmaya çalıştı
cumhuriyet.com.tr/video/video/91…
  · Hootsuite · tr
91 129
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
239.gun
"Saflari sıklastirin çocuklar
Bu kavga faşizme karşı
Bu kavga hürriyet kavgasidir."
Nazim Hikmet
Ekmek kavgamin birinci yilindan tüm direnenlere selam olsun! @NuriyeGulmen @SemihOzakca @acun_karadag @velisacilik @mehmetdersulu @EMeclisi @NuriyeSemihIcin @konakdirenis
48 155
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
DİRENİŞÇİLERİ YERE YATIRIP ÜZERİNE BASMAK, KÜFÜRLER ETMEK, SAHİPLENEN AİLELERE MÜDAHALE ETMEK... FAŞİZMİN AHLAKI BU!
BİZİM AHLAKIMIZ İŞİMİZE, EKMEĞİMİZE SAHİP ÇIKMAK. BİZ ANADOLU HALKINDAN ALDIK AHLAKIMIZI, İŞKENCECİ POLİS KİMDEN ALDI? @NuriyeGulmen @acun_karadag @alevsahin81
33 82
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Direniş 447. Gününde!
Öğlen açıklamasında Mehmet Dersulu'ya işkence yapan işkenceci polisler akşam açıklamasında da direnişçileri araçtan indirip ters kelepçe yaparak işkence yaptı. SİZ İŞKENCENİZİ BÜYÜTÜRSÜNÜZ BİZ DİRENİŞİMİZİ! facebook.com/seyrisokak2/vi… @NuriyeGulmen @idilfosem
Seyri Sokak #ykseldirenii447gn Yksel Caddesi saat 18.00 ters kelepe ikencesi ile gzalt yaplmasna halk tepki gsterdi
facebook.com
12 31
#tutsakavukatlaraçlıkgrevinde
Onlar NuriyeSemih demekten asla vazgeçmediler. Biz de avukatlarımızı sahiplenmekten asla vazgeçmeyeceğiz. Faşizme derttir: Ne bize ne de avukatlarımıza boyun eğdirebildi.
57 303
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
KEC'Lİ TUTSAKLAR SERBEST BIRAKILSIN!
İŞİNİ İSTEMEK, NURİYE VE SEMİH'E SAHİP ÇIKMAK SUÇ DEĞİLDİR!
@alevsahin81 @acun_karadag @onay_nazife @idilfosem @seyrisokak @NuriyeGulmen @SemihOzakca @halkimizinsesi
16 64
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
HEPİMİZ NURİYE VE SEMİHİZ!
YAŞASIN YÜKSEL DİRENİŞİMİZ!
#nuriyesemihiçinbirşeyyap @NuriyeGulmen @SemihOzakca @acun_karadag @alevsahin81 @mehmetdersulu @idilfosem @halkimizinsesi
18 92
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
#nuriyesemihiçinbirşeyyap Ankara Kızılay da Nuriye ve Semih için dövizler yazıldı ve birçok yere yapıştırıldı. @NuriyeGulmen @SemihOzakca @idilfosem @alevsahin81 @acun_karadag @onay_nazife @halkimizinsesi @seyrisokak
16 85
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
Düzce direnişçisi, #NuriyeVeSemih'in yıkılmaz dostu mimar @alevsahin81 bir yıldır direniyor!
Sermayenin müteahhitlerine halkın alımterini peşkeş çekmediği için ihraç edildi.
#NuSe 'nin açlığına susmadı.
Direnişinin 1. yılında direnişin mimarını yalnız bırakmayalım...
72 191
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
#YükselDirenişi 446.gün
#NuriyeGülmen #SemihÖzakça #EsraÖzkanÖzakça #MehmetGüvel #FeridunOsmanağaoğlu
Tedavide 2.gün

#YükselDirenişiOnurumuzdur
#KHKlarGidecekBizKalacağız
19 110
Nuriye Gülmen Retweeted ·  
66 gündür KESK'te oturma eyleminde olan KEC'liler olarak soruyoruz!
"OHAL ve KHK'lara karşı 18 aydır hangi mücadeleyi verdiniz? İhraç edilen 4100 üyeniz için nasıl bir mücadele programınız var?" @NuriyeGulmen @idilfosem @KESK1995 @halkimizinsesi @acun_karadag @alevsahin81
29 114
 
Register now to start a free trial with access to these detailed user analytics
Get Full Access Now
  • Register for a free 1 week trial.
  • No credit card required, takes seconds.
  • Access all standard features.
  • Detailed analytics, stunning visualisations and more.
  • After trial, pricing starts at just $25
Simply login via your preferred social media account :

Existing users, please login :

Our trial allows access to only the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Plus subscription provides full access to all available timeframes

Signup Now