User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 24,059 tweets, tweets from the last 305 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @prezydentpl
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
W czwartek w imieniu Pana Prezydenta @AndrzejDuda uczestniczyłem w obchodach Święta Kolejarza. Miałem zaszczyt odczytać list skierowany do uczestników uroczystości oraz wręczyć Medale za Długoletnią Służbę,nadane przez Prezydenta RP pracownikom POLREGIO S.A. Gratuluję👏🇵🇱
 
W oknie Pałacu Prezydenckiego zapłonęła świeca jako znak pamięci o cierpieniu i tragedii milionów ofiar Wielkiego Głodu 1932-1933 w Ukrainie.
Pamiętamy o ofiarach sowieckiego ludobójstwa!
 
Pierwsza Dama zaprasza na Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny organizowany przez Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych #SHOM.
📆 4 grudnia, Torwar.

🎥 youtu.be/wWO2N923drQ
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
W Masłomiący, w gminie Michałowice pod Krakowem, w siedzibie koła Gospodyń Wiejskich (Wspaniałych!) Polska wygrała z Arabią Saudyjską 2:0! Brawo! Gratulujemy i dziękujemy Biało-Czerwonym!!! 💪👍👏👏👏😁#Katar2022
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Wieczna Pamięć milionom Ofiar Wielkiego Głodu wywołanego 90 lat temu na Ukrainie przez stalinowski Związek Sowiecki.
Wieczna hańba jego naśladowcom bombardującym dziś ukraińskie miasta, elektrownie, szkoły i szpitale.
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
📍 Kaunas. Speech by the President of the Republic of Poland @AndrzejDuda at the conference The idea of Europe:

president.pl/news/speech-pr…
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Gościem Szefa BBN @JacekSiewiera była Ambasador Wielkiej Brytanii @AnnaClunes. Omówiono dwustronną współpracę wojskową, politykę sojuszniczą wobec rosyjskiej agresji oraz koordynację zachodniej pomocy dla Ukrainy. PL, GB oraz US to czołowe państwa wspierające militarnie Kijów.
 
Jutro (27.11) w mediach

📺 9.50 @tvp_info #Woronicza17 - Doradca Prezydenta RP @Pawel_Salek

📺 9.55 @PolsatNewsPL - Szef Gabinetu Prezydenta RP @PSzrot

📺 10.45 @tvn24kawa - Doradca Prezydenta RP @AndZyberto
 
Dziś (26.11) w mediach

📻 9.07 @RadiowaTrojka - Doradca Prezydenta RP @Pawel_Salek
 
Jesteśmy solidarni wzajemnie i z tymi, którzy chcą być wolni, samodzielni i niepodlegli. Wspieramy Ukrainę i współdziałamy ze sobą w realizacji tego — Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno po spotkaniu z Prezydentami @GitanasNauseda, @valstsgriba i @KlausIohannis.
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Thank you Presidents @KlausIohannis🇷🇴, @AndrzejDuda🇵🇱, @valstsgriba🇱🇻 & @GitanasNauseda🇱🇹 for signing the joint declaration in #Kaunas🇱🇹, reconfirming the commitment to support 🇲🇩's European aspirations and welcoming the progress made on this path.
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
W Belwederze eksperci z prezydenckiej Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich dyskutowali dziś o bezpieczeństwie polskiej żywności, poddając analizie skuteczność państwowego systemu kontroli żywności.

✔️ Wnioski ze spotkania: prezydent.pl/aktualnosci/na…
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Z wielu punktów widzenia byłoby dobrze gdyby baterie patriot stały w pewnej odlegości od polskiej granicy, bo wówczas chroniłyby terytorium Polski, naszych obywateli i część Ukrainy ale jeśli Niemcy nie zgodzą się na wyjazd baterii na Ukrainę, to trzeba tę ochronę przyjąć u nas.
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Great meeting with @AndrzejDuda🇵🇱, Egils Levits @valstsgriba 🇱🇻, @KlausIohannis 🇷🇴 in Kaunas today. Agreed to continue working together on strengthening our regional security& defense and supporting Ukraine. Our regional unity& ability to speak in one voice is our strength!
 
Zakończyła się wizyta Prezydenta RP w #Kowno.

🎥 Prezydenci @AndrzejDuda, @GitanasNauseda i @valstsgriba.
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Prezydent RP @AndrzejDuda: W Przewodowie doszło do tragicznego wypadku z winy rosyjskiej. Śledztwo jest w toku. Zgodnie z obecnym informacjami, nie zmieniają się początkowe ustalenia dotyczące dokładnych przyczyn wypadku.
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Prezydent @AndrzejDuda: Z wojskowego punktu widzenia system Patriot rozmieszczony na terytorium Ukrainy zapewniłby ochronę zarówno Polski, jak i Ukrainy. Decyzja w sprawie jego rozmieszczenia należy do strony niemieckiej. Nasi sojusznicy będą musieli tę decyzję podjąć.
 
Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno: Jesteśmy silni, zachowując jedność w ramach Unii Europejskiej i NATO, zachowując gotowość do racjonalnej odpowiedzi na zagrożenie.
 
Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno: Jesteśmy solidarni wzajemnie i z tymi, którzy chcą być wolni, samodzielni i niepodlegli. Wspieramy Ukrainę i współdziałamy ze sobą w realizacji tego.
 
Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno: Jesteśmy częścią wolnego świata i tak jak pozostałe narody Europy Środkowej wierzymy w to, że każdy naród europejski ma prawo do decydowania i samostanowienia o sobie. Także naród ukraiński.
 
Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno: Zawsze byliśmy częścią Europy i europejskiej wspólnoty. I jej częścią chce być także Ukraina. Stoimy dziś przy Ukrainie i za Ukrainą. Potwierdzamy to nie tylko werbalnie, ale poprzez szeroko pojętą pomoc.
 
#NaŻywo: Kowno | Spotkanie z mediami Prezydentów Polski, Litwy, Łotwy i Rumunii [Sygnał udostępniony przez TVP INFO] twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Tematem rozmów Prezydentów Polski, Litwy, Łotwy i Rumunii będzie m. in. sytuacja bieżąca, w tym bezpieczeństwa, rosyjska agresja na Ukrainę i wzajemna współpraca.
 
Prezydenci @AndrzejDuda, @GitanasNauseda, @valstsgriba oraz @KlausIohannis w #Kowno na Litwie.

ℹ️ Za chwilę rozmowy przywódców.
 
Trwa wizyta Prezydenta @AndrzejDuda na Litwie, gdzie bierze udział w międzynarodowej konferencji „The Idea of Europe” organizowanej przez Uniwersytet Witolda Wielkiego w #Kowno.
 
Konferencja „The Idea of Europe” w #Kowno. Trwa panel prezydencki, podczas którego Prezydenci 🇵🇱🇱🇹🇱🇻🇷🇴 mówią o przyszłości Europy, ale także bieżącej sytuacji bezpieczeństwa w regionie.
 
Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno: Uważam, że myślą przewodnią wyznaczającą kierunki działania
i cele #UE na najbliższe lata powinno być racjonalne zredefiniowanie nie tylko samej Unii, ale także potrzeb, możliwości i trudności, z jakimi przyjdzie nam się niedługo mierzyć.
 
Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno: Jesteśmy za integracją europejską, ale prowadzoną rozsądnie i z poszanowaniem zdania, równoprawnej roli i suwerenności każdego z państw członkowskich.
Replying to @prezydentpl
#PAD: Polska popiera politykę rozszerzenia UE. Wspieramy aspiracje naszych partnerów. Wiemy, że ich stabilność i bezpieczeństwo jest związane z bezpieczeństwem, stabilnością i harmonią całej Europy i całej Unii.
 
Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno: Jesteśmy za integracją europejską, ale prowadzoną rozsądnie i z poszanowaniem zdania, równoprawnej roli i suwerenności każdego z państw członkowskich.
 
Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno: Europa bezpieczna to Europa, w której Rosja jest pokonana: politycznie, militarnie i gospodarczo. Pokonana Rosja to bezpieczna Ukraina, Polska, Litwa, Łotwa, Rumunia i reszta Europy.
 
Prezydent @AndrzejDuda w #Kowno: Po 24 lutego Europa jaką znaliśmy i budowaliśmy, zmieniła się bezpowrotnie. Wspólne wartości, do których dążyliśmy – jedność, solidarność, pokój, zaufanie, prymat prawa międzynarodowego - zostały poddane ciężkiej próbie.
 
#NaŻywo: Kowno | Udział Prezydenta RP Andrzeja Dudy w panelu prezydenckim międzynarodowej konferencji The Idea of Europe [Sygnał udostępniony przez TVP INFO] twitter.com/i/broadcasts/1…
 
 
Prezydent @AndrzejDuda bierze udział w otwarciu międzynarodowej konferencji The Idea of Europe pod patronatem Prezydenta Republiki Litewskiej. Prezydentowi RP towarzyszą Szef KPRP @GIBandych oraz Minister @wkolarski. pic.twitter.com/3IVnasl44t
Replying to @prezydentpl
Konferencja „The Idea of Europe” organizowana jest w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Kowno2022. Tematem debaty jest przyszłość Europy.
 
Prezydent @AndrzejDuda bierze udział w otwarciu międzynarodowej konferencji The Idea of Europe pod patronatem Prezydenta Republiki Litewskiej. Prezydentowi RP towarzyszą Szef KPRP @GIBandych oraz Minister @wkolarski.
 
#Kowno. Przed rozpoczęciem konferencji „The Idea od Europe” krótka rozmowa Prezydentów Polski @AndrzejDuda, Litwy @GitanasNauseda, Łotwy @valstsgriba i Rumunii @KlausIohannis.
 
Pierwszym punktem wizyty Prezydenta @AndrzejDuda w #Kowno jest złożenie wieńca przed pomnikiem ks. Antoniego Mackiewicza - jednego z inicjatorów wybuchu Powstania Styczniowego na Litwie.
 
Dziś (25.11) w mediach

📻 8:15 @RadiowaJedynka - Szef Gabinetu Prezydenta RP @PSzrot
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
W Kownie na konferencji The Idea of Europe Prezydent @AndrzejDuda będzie mówił m. in. o nadchodzącej zimie w kontekście ros. agresji i trudnościach związanych z dostarczaniem nośników energii, a także jak Europa powinna reagować na kryzys na 🇺🇦 – @JakubKumoch dla @PAPinformacje.
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
🟢 Aktualna sytuacja na rynku energii i ciepła była tematem dzisiejszej dyskusji Rady ds. Środowiska, Energii i Zasobów Naturalnych w Belwederze. Swoje wnioski przedstawili eksperci m. in. z: @UREgovPL, @Grupa_PGE, @TauronPE, @EnergaSA.

➡️ prezydent.pl/kancelaria/akt…
 
Prezydent @AndrzejDuda jest już w drodze na Litwę 🇱🇹 Jutro spotkanie z Prezydentami @GitanasNauseda, @valstsgriba i @KlausIohannis.
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Pracownicy @WIMWarszawa z prezydenckimi odznaczeniami za wieloletnią i pełną poświęceń lekarską służbę, walkę z pandemią COVID-19 i wsparcie ofiar rosyjskiej agresji na Ukrainę. W imieniu Prezydenta @AndrzejDuda odznaczenia wręczył lekarzom Szef BBN @JacekSiewiera.
 
Prezydent @AndrzejDuda złoży wizytę w Kownie, gdzie wspólnie z Prezydentami Litwy, Łotwy i Rumunii weźmie udział w międzynarodowej konferencji The Idea of Europe.

🔹 Program prasowy: prezydent.pl/dla-mediow/zap…
 
Prezydent @AndrzejDuda wręczył akty nominacyjne 61 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki.

prezydent.pl/aktualnosci/no…
 
Od lat w ramach organizowanej pod patronatem Pary Prezydenckiej „Akcji Pomoc Polakom na Wschodzie” do naszych Rodaków zamieszkujących dawne Kresy II Rzeczypospolitej dociera najpotrzebniejsze wsparcie. Podczas tegorocznej edycji Pierwsza Dama odwiedziła Bielce w Mołdawii. pic.twitter.com/z62ynmoN3q
Replying to @prezydentpl
📍 Ukraina, Białoruś, Litwa, Kazachstan czy Gruzja. 🇵🇱 Staramy się być tam, by dać wyraz solidarności z Polakami na Wschodzie – w wymiarze nie tylko symbolicznym, ale i materialnym, praktycznym – podkreślała Małżonka Prezydenta. Relacja ze spotkania: prezydent.pl/malzonka-prezy…
 
Od lat w ramach organizowanej pod patronatem Pary Prezydenckiej „Akcji Pomoc Polakom na Wschodzie” do naszych Rodaków zamieszkujących dawne Kresy II Rzeczypospolitej dociera najpotrzebniejsze wsparcie. Podczas tegorocznej edycji Pierwsza Dama odwiedziła Bielce w Mołdawii.
 
Z udziałem Ministra @_piotrcwik oraz Doradców Pauliny Malinowskiej–Kowalczyk i Marka Rymszy odbyło się spotkanie poświęcone kontynuacji prac nad koncepcją systemowego rozwiązania dotyczącego asystencji osobistej osób z niepełnosprawnościami. pic.twitter.com/yg8Hhy7GyA
Replying to @prezydentpl
W rozmowach uczestniczyli: @MarlenaMalag, Minister Rodziny i Polityki Społecznej, @pawel_wdowik, Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, oraz Gertruda Uścińska, Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
 
Z udziałem Ministra @_piotrcwik oraz Doradców Pauliny Malinowskiej–Kowalczyk i Marka Rymszy odbyło się spotkanie poświęcone kontynuacji prac nad koncepcją systemowego rozwiązania dotyczącego asystencji osobistej osób z niepełnosprawnościami.
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Nowi Ambasadorowie Kambodży, Namibii, Wschodniej Republiki Urugwaju, Republiki Dominikańskiej, Gwatemali i Mauritiusu złożyli Prezydentowi RP listy uwierzytelniające.

📷 Relacja z ceremonii: prezydent.pl/aktualnosci/li…
 
Kancelaria Prezydenta Retweeted ·  
Szef BBN @JacekSiewiera spotkał się dziś z @NorwayAmbPL. Rozmawiano o bezpieczeństwie regionu, poprawie wsparcia dla Ukrainy i odporności infrastruktury krytycznej. Dobra współpraca polsko-norweska będzie intensyfikowana w obszarze energetycznym, morskim i obronnym.
 
 
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Thanks for trying our Trendsmap Pro demo.

For continued access, and to utliise the full functionality available, you'll need to subscribe to a Trendsmap Pro subscription.

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.