User Overview

Followers and Following

Followers
Following
Trendsmap

History

Total Followers - Last Year
Daily Follower Change - Last Year
Daily Tweets - Last Year

Tweet Stats

Analysed 7,434 tweets, tweets from the last 466 weeks.
Tweets Day of Week (UTC)
Tweets Hour of Day (UTC)
Key:
Tweets
Retweets
Quotes
Replies
Tweets Day and Hour Heatmap (UTC)

Tweets

Last 50 tweets from @RTErdogan
Türkiye’nin ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 5 altın 2 bronz madalya ile tarih yazan, takım hâlinde şampiyon olan millî sporcularımızı şahsım ve milletim adına yürekten tebrik ediyorum.

Şimdi, inşallah hedef Paris Olimpiyatları! 🇹🇷
 
Bugün Darülacezemizin hizmetlerini yeni bir boyuta taşıyacağına inandığım Sosyal Hizmet Şehri Projesi’nin temelini attık.

Rehabilitasyon ünitesinden cami, kilise ve havraya kadar tüm birimleriyle bu proje, Darülacezenin kuruluş amacına ve tarihine yakışır bir eser olacaktır. pic.twitter.com/9Me6T54wnl
Replying to @RTErdogan
Yatay mimariyle inşa edilecek projemiz; bağışçılar, sağlıklı ve yatağa bağlı sakinler ile koruma altındaki çocuklardan oluşan bine yakın insanımıza hizmet verecektir. İnşallah el birliğiyle bu güzel projeyi kısa sürede tamamlayarak milletimizin hizmetine sunacağız.
 
Bugün Darülacezemizin hizmetlerini yeni bir boyuta taşıyacağına inandığım Sosyal Hizmet Şehri Projesi’nin temelini attık.

Rehabilitasyon ünitesinden cami, kilise ve havraya kadar tüm birimleriyle bu proje, Darülacezenin kuruluş amacına ve tarihine yakışır bir eser olacaktır.
 
In reply to @RTErdogan
Nuestro volumen de comercio con Colombia se ha duplicado y superado los 2 mil millones de dólares. Nuestro objetivo es aumentar nuestro comercio a 5 mil millones de dólares. También hacemos grandes esfuerzos para aumentar nuestras inversiones mutuas. pic.twitter.com/hDOF9B1BUU
Tenemos una voluntad mutua de desarrollar nuestras relaciones con Colombia en todos los campos. Continuaremos trabajando juntos para mejorar nuestra cooperación en muchos campos, como la industria de defensa, salud, turismo, agricultura y migración.
 
Recibimos en nuestro país al presidente de Colombia, Sr. @IvanDuque, uno de nuestros socios más importantes en la Región de América Latina y el Caribe.

Con la declaración conjunta que firmamos, elevamos las relaciones entre nuestros países al nivel de asociación estratégica. pic.twitter.com/ojvSSB8exI
Nuestro volumen de comercio con Colombia se ha duplicado y superado los 2 mil millones de dólares. Nuestro objetivo es aumentar nuestro comercio a 5 mil millones de dólares. También hacemos grandes esfuerzos para aumentar nuestras inversiones mutuas.
 
Recibimos en nuestro país al presidente de Colombia, Sr. @IvanDuque, uno de nuestros socios más importantes en la Región de América Latina y el Caribe.

Con la declaración conjunta que firmamos, elevamos las relaciones entre nuestros países al nivel de asociación estratégica.
 
Recep Tayyip Erdoğan Retweeted ·  
Muy complacidos de reunirnos con el Presidente de Turquía, @RTErdogan. Celebramos la firma del Acuerdo de Cooperación Estratégica y de Asociación que eleva al más alto nivel, la relación bilateral entre nuestros países.
 
In reply to @RTErdogan
Kolombiya 2021’de ihracatımızı en çok artırdığımız ülkelerden biri oldu; ticaret hacmimiz ikiye katlanarak 2 milyar doları aştı. Hedefimiz ticaret hacmimizi en kısa sürede 5 milyar dolara ulaştırmaktır. Karşılıklı yatırımlarımızın artırılması için de yoğun gayret sarf ediyoruz. pic.twitter.com/bXcv4KxJ38
Kolombiya ile ilişkilerimizi her alanda geliştirme konusunda karşılıklı iradeye sahibiz. Savunma sanayi, sağlık, turizm, tarım ve göç gibi pek çok alanda iş birliğimizi geliştirmek için beraberce çalışmaya devam edeceğiz.
 
Latin Amerika ve Karayipler Bölgesi’ndeki en önemli ortaklarımızdan Kolombiya’nın Cumhurbaşkanı Sayın @IvanDuque’yi ülkemizde ağırladık.

İmzaladığımız ortak bildiriyle ülkelerimiz arasındaki ilişkileri stratejik ortaklık seviyesine yükselttik. 🇹🇷🇨🇴 pic.twitter.com/7zuWKjdJKw
Kolombiya 2021’de ihracatımızı en çok artırdığımız ülkelerden biri oldu; ticaret hacmimiz ikiye katlanarak 2 milyar doları aştı. Hedefimiz ticaret hacmimizi en kısa sürede 5 milyar dolara ulaştırmaktır. Karşılıklı yatırımlarımızın artırılması için de yoğun gayret sarf ediyoruz.
 
Latin Amerika ve Karayipler Bölgesi’ndeki en önemli ortaklarımızdan Kolombiya’nın Cumhurbaşkanı Sayın @IvanDuque’yi ülkemizde ağırladık.

İmzaladığımız ortak bildiriyle ülkelerimiz arasındaki ilişkileri stratejik ortaklık seviyesine yükselttik. 🇹🇷🇨🇴
 
Kolombiya Cumhurbaşkanı Ivan Duque ile Ortak Basın Toplantısı

twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Temel Atma Töreni

twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Recep Tayyip Erdoğan Retweeted ·  
Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı sonrası gazetecilere açıklama yapıyor twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Recep Tayyip Erdoğan Retweeted ·  
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Pakistan Milgem 3. Gemisi’nin suya indirilme törenine gönderdiği video mesaj
 
Gençlerimiz; son 20 yılda ülkemize kazandırdığımız eserler ve önüne koyduğumuz hedeflerle Türkiye’yi dünya liginin en üstüne çıkartan bir büyük vizyonun mirasçılarıdır.
 
Gençlerle Kütüphane Söyleşileri twitter.com/i/broadcasts/1…
 
In reply to @RTErdogan
Yurt kapasitemizi 183 binden 756 bine çıkarttık. Burs ve kredi miktarlarını lisansta 45 liradan 850 liraya yükselttik. En küçük yerleşim birimlerimize kadar binlerce salon ve saha inşa ettik. Seçilme yaşını önce 25’e, sonra 18’e indirdik. 399 gençlik merkezi açtık. pic.twitter.com/1ZdzXQgaxY
Replying to @RTErdogan
Gençlerimiz ne istiyorsa biz onu hayata geçirecek imkânları sağladık. Bizim gençlerimize bırakacağımız en büyük miras da inşa ettiğimiz güçlü demokrasi ve kalkınma altyapısının üzerinde hayata geçireceğimiz 2053 vizyonu olacaktır.
 
Gençlerimiz; kimi akademik alandaki, kimi mesleğindeki, kimi diğer alanlardaki kabiliyetleriyle ülkemizin en büyük zenginliği, en büyük güç kaynağıdır.

Yaptığımız tüm programlarda, projelerde, uygulamalarda önceliği hep gençlerimize veriyoruz. pic.twitter.com/uHOtFBYDDh
Replying to @RTErdogan
Yurt kapasitemizi 183 binden 756 bine çıkarttık. Burs ve kredi miktarlarını lisansta 45 liradan 850 liraya yükselttik. En küçük yerleşim birimlerimize kadar binlerce salon ve saha inşa ettik. Seçilme yaşını önce 25’e, sonra 18’e indirdik. 399 gençlik merkezi açtık.
 
Gençlerimiz; kimi akademik alandaki, kimi mesleğindeki, kimi diğer alanlardaki kabiliyetleriyle ülkemizin en büyük zenginliği, en büyük güç kaynağıdır.

Yaptığımız tüm programlarda, projelerde, uygulamalarda önceliği hep gençlerimize veriyoruz.
 
İstiklal Türküleri Lansmanı ve Temsilci Gençler ile Millî Sporcuların Buluşma Programı

twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Nurullah Genç’in benim de çok sevdiğim “Beni Yakışına” şiirini Seda Nur ile birlikte okuduk…
 
Sokak hayvanları meselesini ve bu konuda üzerimize düşenleri gençlerimizle konuştuk...
 
Recep Tayyip Erdoğan Retweeted ·  
Cumhurbaşkanı @RTErdogan: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarını saygıyla anıyorum.” tccb.gov.tr/basin-aciklama…
 
Raket tutma stilimi soran genç kardeşimle dünyadaki örneklerden konuştuk. Bu tarzın son zamanlarda bazı dostlarla yaptığımız müsabakalarda nasıl işe yaradığından bahsettim...
 
Gençlerimize yeşil alanlarıyla, oyun parklarıyla, kültürel merkezleriyle nasıl bir Atatürk Havalimanı millet bahçesi hayal ettiğimizi anlattım.

29 Mayıs’ta, İstanbul’un Fethi’nin yıl dönümünde inşallah buradaki ilk ağacımızı toprakla buluşturacağız.
 
Gençlerimizle gerçekleştirdiğimiz Kütüphane Söyleşilerimizde NATO’nun genişlemesiyle ilgili meseleleri etraflıca ele aldık. Yaklaşımımızı açık yüreklilikle gençlerimize de izah ettim…
 
Gençlerimizle Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nde çok keyif aldığım, onların sorularını cevapladığım güzel bir buluşma gerçekleştirdik.

Buluşmamızın tamamını bu akşam 9’da sosyal medya hesaplarımız ve televizyon ortak yayınından takip edebilirsiniz.
 
Recep Tayyip Erdoğan Retweeted ·  
Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: “Cumhuriyet Dönemi’nde 12 Eylül’den 28 Şubat’a kadar tüm darbecilerin demokrasimize yaptıkları ihaneti gizlemek için kullandıkları en önemli araç hep Atatürk maskesi olmuştur.”
 
Atatürk Havalimanı millet bahçesinin tamamlandığında nasıl olacağına kısaca bir göz atalım…
 
 
Recep Tayyip Erdoğan Retweeted ·  
Cumhurbaşkanı @RTErdogan: "Türkiye-Cezayir olarak geleceğe çok daha emin adımlarla yürüyeceğiz."
 
In reply to @RTErdogan
Cezayir ile ekonomik ve ticari ilişkilerimiz her geçen gün gelişiyor. 1.400’ü aşkın Türk firması Cezayir ekonomisinin gücüne güç katıyor. Ticaretimiz bir önceki yıla oranla %35 artırarak 4,2 milyar dolar düzeyine ulaştı. Yeni hedefimiz 10 milyar dolar... pic.twitter.com/rWXUQWIXKj
Replying to @RTErdogan
Afrika kıtasında barış ve istikrarın temininde önemli rol oynayan, 500 yıl öncesine uzanan ortak bir maziyi paylaştığımız iki dost ve kardeş ülke olarak Cezayir’le iş birliğimizi güçlendirmeye devam edeceğiz.
 
In reply to @RTErdogan
Görüşmelerimizde Türkiye-Cezayir ilişkilerini kapsamlı biçimde ele aldık. İş birliğimizi daha da ileriye taşıma kararlılığımızı karşılıklı olarak bir kez daha teyit ettik. Gerek ikili gerek uluslararası platformlarda dayanışmamızı artırarak sürdürme kararlılığımızı vurguladık. pic.twitter.com/K3barcfxII
Replying to @RTErdogan
Cezayir ile ekonomik ve ticari ilişkilerimiz her geçen gün gelişiyor. 1.400’ü aşkın Türk firması Cezayir ekonomisinin gücüne güç katıyor. Ticaretimiz bir önceki yıla oranla %35 artırarak 4,2 milyar dolar düzeyine ulaştı. Yeni hedefimiz 10 milyar dolar...
 
Bugün Yüksek Düzeyli İş Birliği Konseyimizin 1’inci toplantısı münasebetiyle Cezayir Cumhurbaşkanı, aziz kardeşim Abdülmecid Tebbun’u Ankara’da ağırladık.

Kazan-kazan ve eşit ortaklık temelinde Afrika’daki tüm kardeşlerimizle iş birliğimizi güçlendirmeye çalışıyoruz. 🇹🇷🇩🇿 pic.twitter.com/V3xmZfMgT3
Replying to @RTErdogan
Görüşmelerimizde Türkiye-Cezayir ilişkilerini kapsamlı biçimde ele aldık. İş birliğimizi daha da ileriye taşıma kararlılığımızı karşılıklı olarak bir kez daha teyit ettik. Gerek ikili gerek uluslararası platformlarda dayanışmamızı artırarak sürdürme kararlılığımızı vurguladık.
 
Bugün Yüksek Düzeyli İş Birliği Konseyimizin 1’inci toplantısı münasebetiyle Cezayir Cumhurbaşkanı, aziz kardeşim Abdülmecid Tebbun’u Ankara’da ağırladık.

Kazan-kazan ve eşit ortaklık temelinde Afrika’daki tüm kardeşlerimizle iş birliğimizi güçlendirmeye çalışıyoruz. 🇹🇷🇩🇿
 
Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile Anlaşmaların İmza Töreni ve Ortak Basın Toplantısı

twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun'u Resmî Karşılama Töreni

twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Rize, Artvin; artık bir uçak bileti mesafesindedir. ✈️
 
Hayırlı olsun Rize.
Hayırlı olsun Artvin.

#RizeArtvinHavalimanı 🇹🇷🛫
 
Eczacılık camiamızın 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü tebrik ediyor; sağlık sektörü içerisinde vazgeçilemez bir görev üstlenen, toplum sağlığına hizmet eden tüm eczacılarımıza selamlarımı ve şükranlarımı iletiyorum.
 
Kendi kendimize yeterli olabilmenin teminatı olan, emeğin, üretmenin, alın terinin mesleğini icra eden tüm çiftçi kardeşlerimin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü tebrik ediyorum.

20 yılda 464 milyar lira destekte bulunduğumuz çiftçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.
 
Yaş çay alımlarında uygulanacak taban fiyatı %73’ün üzerinde bir artışla 6 lira 70 kuruşa, kilogramda 13 kuruş olan destekleme fiyatını da %130’un üzerinde artışla 30 kuruşa çıkartıyoruz.

Yeni yaş çay alım fiyatımızın üreticilerimize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.
 
Artvin’e geçtiğimiz 20 yılda 40 milyar liralık yatırım yaptık.

Yaptığımız yatırımlarla artık bölgemizde insanlarımızın hayat standartlarını batıdaki şehirlerimiz seviyesine, hatta onların da ötesine geçirdik.
 
Son 20 yılda Rize’ye toplam 25 milyar lira tutarında yatırım yaptık.
 
Türkiye’nin kalkınmada ve özellikle de hava yolu ulaşımında son 20 yılda katettiği mesafenin bir sembolü, ne dağların ne denizlerin bizim hizmet azmimizin önünde duramayacağının bir işareti olarak gördüğüm Rize-Artvin Havalimanı bölgemize ve şehirlerimize hayırlı olsun.
 
Bugün eser ve hizmet siyasetimizin son örneğinin, dünyada deniz üzerine inşa edilen toplam 5 havalimanından biri olan Rize-Artvin Havalimanımızın açılışını gerçekleştirdik.

Böylece ülkemizdeki toplam havalimanı sayısını 26’dan 57’ye çıkardık.
 
Rize - Artvin Havalimanı Açılış Töreni

twitter.com/i/broadcasts/1…
 
Recep Tayyip Erdoğan Retweeted ·  
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Türk Devletleri Teşkilatı Medya ve Enformasyondan Sorumlu Bakanlar ve Üst Düzey Yetkililer Toplantısı’na gönderdiği video mesaj
 
Necip Fazıl’ı okumak, anlamak, onun açtığı yolu, yükselttiği dava bayrağını, ruhu ve manasıyla sürekli daha ileriye taşımak hepimizin boynunun borcudur.
 
Bu akşam Zindandan Mehmed’e Mektup sergisi ile Atatürk Kültür Merkezi’ndeki diğer etkinlikleri ziyaret ettik.

Milletimizi, Üstad Necip Fazıl’ın maziden atiye kurduğu köprüye yaraşır bir tablo ortaya çıkaran bu etkinliklerden istifade etmeye davet ediyorum.
 
 
Free access is provided to the 8 hour timeframe for this page.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.