@CHPMuratBakan | 87,293 followers
Katar'da görevlendirilip hakları ödenmeyen polislerimizi gündeme getirdik, bir gün sonra polislerimizin hakkı hesaplarına yattı.

EGM Güvenlik Daire Başkanlığı'na yaptırılan açıklama sadece devlet adabına aykırı değil aynı zamanda suç.

Grup Başkanvekilimiz @eczozgurozel anlattı.

Tweet Engagement Stats

Stats are based upon replies and quotes of this tweet

Engagement Map

Quotes
Replies
Retweets
Trendsmap

Replies and Quotes

Total of 24 replies and 2 quotes found
In reply to @CHPMuratBakan
TKGM, Nisan 2023'te "kurum içi unvan değişikliği" sınavı ile 130 Harita Mühendisi alımı yapacak. Senelerce okuyan, KPSS'den yüksek puanlar alan, umutla bekleyen genç Harita Mühendislerinin hakkı ne olacak? @meral_aksener Bu durumuda dile getirin bize yapılan haksızlığı durdurun
 
In reply to @CHPMuratBakan
Sayın @CHPMuratBakan bey biz Polis Memurları olarak sizi çok iyi biliyoruz içiniz rahat olsun..
 
 
In reply to @CHPMuratBakan
En az 240 saat Gece gündüz demeden Kar kış demeden Yağmur çamur demeden Olağanüstü hal durumlarında mesai mefhumu gözetilmeksizin Herkes sıcacık yatağında uyurken çalışıyorsak O zaman ek mesai ücreti istemek herkesten çok biz POLİS VE BEKÇİLERİN HAKKIDIR.
 
In reply to @CHPMuratBakan
EYT mağduriyeti şimdi de EPT’ye dönüştü. Daha yüksek sesle gündemde tutun lütfen . pic.twitter.com/sDlxGYDopi
 
In reply to @CHPMuratBakan
İşiniz gücünüz kurumlara saldırmak
 
In reply to @CHPMuratBakan
Sayın bakanım, o basın açıklamaları Polisin kaleminden çıkmıyor düzeltelim, Medya ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı, A Haber eski muhabiri Levent EKE’ den çıkıyor, düzeltelim.
 
In reply to @CHPMuratBakan
Sayın vekil sizin açıklamalarınız devlet adabının neresine uygun? Türk Polis teşkilatını kendi personelinin parasının üzerine yatmakla suçluyorsunuz.Sizde utanma var mı?
 
In reply to @CHPMuratBakan
"Elektrik Elektronik Mühendislikleri geçtiğimiz yıl 10 bin mezun verdi. Buna karşın, sadece 105 atama yapıldı. Bu oldukça yetersiz ve adaletsizdir." #ElektrikElektronikMüh3binKadro pic.twitter.com/fDJ3vRsfia
 
 
In reply to @CHPMuratBakan
Türk Polisinin hakkı, Türk polis teşkilatında kalmaz.Paralar yatmadan bir gün önce sanki paralar yatmayacak gibi algı yapıp sonra biz söyledik paralar yattı algısı yapıyorsunuz.Sizin yaptığınız ahlaka sığmaz.
 
Dile getirdikçe personelin problemleri çözülüyor çözülecek, duyarlılığınız için teşekkürler @eczozgurozel @CHPMuratBakan
 
In reply to @CHPMuratBakan
Gene yalan algı gene iftira fitne fesat
 
 
In reply to @CHPMuratBakan
MAGDURADA MAHKUMADA BİR SANS TANINSİN.AİLECEK HELALLESME YASASİ BEKLİYORUZ.UZLASMAK İSTİYORUZ .BİZE SANS VERİLSİN pic.twitter.com/oEyuawMV89
 
In reply to @CHPMuratBakan
Doğuda terör bittiyse polise 2. Şarkının sebebini soru önergesiyle sorar mısınız
 
In reply to @CHPMuratBakan
30 40 50 yıl cezalara can dayanırmı ömür YETERMİ??? Eminim sizlerde mağdurlarda mahkumlarda uzlaşma kapsamı genişlediğinde memnuniyet artacak Her iki tarafa bu şansı vermenizi istiyoruz 142+158+245 Uzlaşma istiyoruz bekleyip ötelenmek istemiyoruz. pic.twitter.com/sV3vC6h4om
 
In reply to @CHPMuratBakan
 
In reply to @CHPMuratBakan
Affetmek ve onarıcı adalet yaklaşımı geçmişte açılan yaraları onaracaktir. Affetmek iyileştirir. Geçmişin temizlenmesi şart ! Uzlaşma tek kalıcı çözüm! 142+158+245 #NİTELİKLİSUCLARAUZLASMA YASASI İSTİYORUZ.
 
In reply to @CHPMuratBakan
Panorama TR" 2023 Ocak ayı Cumhurbaşkanlığı seçim anketine göre muhalefetin kazanabilecek tek adayı olarak Mansur Yavaş açıklandı. 🟥 %54,1 Yavaş ⬛️ %45,9 Erdoğan ⬛️ %51,5 Erdoğan 🟥 %48,5 İmamoğlu ⬛️ %54,7 Erdoğan 🟦 %45,3 Akşener ⬛️ %54,7 Erdoğan 🟥 %43,3 Kılıçdaroğlu
 
Over 6 replies and quotes not shown

Retweeters

205 retweeters not shown
For access to this functionality a Trendsmap Explore subscription is required.

A Trendsmap Explore subscription provides full access to all available timeframes

Find out more

Thanks for trying our Trendsmap Pro demo.

For continued access, and to utliise the full functionality available, you'll need to subscribe to a Trendsmap Pro subscription.

Find out more

This account is already logged in to Trendsmap.
Your subscription allows access for one user. If you require access for more users, you can create additional subscriptions.
Please Contact us if you are interested in discussing discounts for 3+ users for your organisation, or have any other queries.